Олександр Педяш викликаний до збірної України з футзалу на відбіркові матчі ЧЄ-2018

0
2941

Збірна України з футзалу розпочала у Києві підготовку до матчів Основного раунду відбору чемпіонату Європи-2018

8-11 квітня в київському Палаці спорту пройдуть матчі в групі “C” Основного раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2018. За путівки до фінальної частини Євро, яка пройде в Любляні, поведуть боротьбу збірні України, Бельгії, Чорногорії та Хорватії.

В рамках підготовки до цих відповідальних матчів збірна України 3 квітня в Києві розпочала короткостроковий збір, на який головний тренер збірної Олександр Косенко викликав 15 футболістів, cеред яких і лідер атак хмельницького “Сокола” та кращий бомбардир вітчизняної Екстра-ліги у нинішньому сезоні – Олександр Педяш.

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

Воротарі: Євген Іваняк (“Діна”, Росія), Кирило Ципун (“Продексім”), Дмитро Литвиненко (“Локомотив”);

Універсали: Сергій Журба, Сергій Чепорнюк (обидва – “ХІТ”), Михайло Грицина, Микола Грицина (обидва – “Енергія”), Микола Білоцерківець, Дмитро Бондар (обидва – “Локомотив”), Петро Шотурма, Ігор Корсун, Михайло Зварич, Сергій Коваль (усі – “Ураган”), Олександр Педяш (“Сокіл”), Володимир Разуванов (“Прогрес”, Росія).

Як повідомляє офіційний сайт АФУ, у програмі збору заплановані теоретичні заняття, тренування й один контрольний поєдинок. Із суперником ще не визначилися. Скоріш за все ним стане один із українських клубів.

ВІДБІР ДО ЄВРО-2018. ГРУПА “C”

8 квітня, субота
13.00 Хорватія – Чорногорія
16.00 Україна – Бельгія

9 квітня, неділя
13.00 Бельгія – Хорватія
16.00 Україна – Чорногорія

11 квітня, вівторок
16.00 Чорногорія – Бельгія
19.00 Хорватія – Україна

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ