Парадокс АФУ

0
3806

У минулій публікації «Цирк і клоуни» СК «Сокіл» повідомляв, що Педяш О.О, Лисенко А.А та Бакінський І.О маючи діючі контракти з клубом в розпал сезону, поза трансферним вікном, раптово заявляються за команди «Хіт» (Київ), «Ураган» (Івано-Франківськ) та «Продексім» (Херсон).

І виходячи з допису президента НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) Бубена О.О на сторінці президента «Кардинал-Рівне» Володимира Валявки в мережі FACEBOOK команди, які заявили вищевказаних гравців мають у своєму розпорядженні якійсь документи з Палати з вирішення спорів ФФУ, що на їх погляд дозволяє заявити цих гравців за власні команди.

Тепер про парадокс. Лише 01-го березня 2018 року на електронну адресу клубу надійшли ухвали з Палати з вирішення спорів ФФУ про відкриття впроваджень щодо неправомірних дій Педяша О.О, Лисенка А.А та Бакінського І.О. Про дату засідання повідомлять додатково.

Отже, виходить так, що Палата з вирішення спорів тільки збирається розглядати питання та приймати рішення на користь однієї із сторін, а керівництво АФУ уже забезпечило «Хіт» (Київ), «Ураган» (Івано-Франківськ) та «Продексім» (Херсон) якимись незрозумілими документами, що дозволяють на погляд Комітету з організації та проведення змагань АФУ заплющувати очі на появу цих гравців в інших командах.

Смішно? Сумно…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ