Перед сезоном: СК “Сокіл” (Хмельницький)

0
1927

До нового сезону залишається дуже мало часу. Вже відгомоніли пристрасті навколо поєдинку за Суперкубок України, а 20-го серпня відбудеться перший тур нового чемпіонату України серед команд Екстра-ліги. Прес-служба Асоціації футзалу України вирішила поцікавитись у президентів та головних тренерів команд нашого елітного дивізіону, які у них будуть плани на новий сезон. Відкривав цю серію матеріалів  хмельницький СК «Сокіл».

Роман Ковальчик, головний тренер СК «Сокіл»: «У нас зараз така ситуація, що в нашій команді практично всі молоді гравці. Найстарший з них – Руслан Шеремета, він 1992 року народження. Тому, серйозних задач у цьому сезоні ми ставити не будемо. Проте, у кожному поєдинку ми будемо грати на перемогу. Я вірю, що навіть з цієї команди ми зможемо зробити боєздатний колектив, який у перспективі буде боротися за місце серед чотирьох кращих команд чемпіонату».

Іван Гончар, президент СК «Сокіл»: «У цьому сезоні ми не будемо ставити якихось серйозних задач. Тому що у нас дуже молодий склад. Ми будемо розвивати молодь. У нас є приклади деяких клубів (зокрема, «Єнакієвця» та «Локомотива»), які не розвивали свою молодь. А ми будемо давати шанс своїм молодим гравцям, щоб вони зростали. І повірте – згодом це буде команда, яка буде боротися за медалі.

Друга ліга? Ні, ми принципово не будемо виставляти команду ні у Першій лізі, ні у Другій лізі. Тому що я не хочу, щоб наших хлопців «вбивали», як це було в Івано-Франківську. А потім доводилося розповідати хлопцям, чому так сталося. Тому, наша друга команда гратиме у хмельницькій Преміум-лізі, в якій бере участь 123 команди. Там хороший рівень, і наші хлопці теж зростатимуть. Я можу привести приклад Зубика. Він ще юний, але я його вважаю гравцем з великим майбутнім. І він, до речі, вийшов саме з Преміум-ліги. А щодо Другої ліги – я буду виставляти молодіжну команду тоді, коли налагодяться справи у суддівському корпусі. Якщо з наступного сезону треба буде вже офіційно виставляти молодіжну команду, то ми її виставимо. А поки – ні».

Артем Терентьєв, прес-служба Асоціації футзалу України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ