Преміум-ліга: «Agora» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1453

Преміум-ліга з футзалу-2019/2020. 5 тур

23 листопада. 16:30. Спорткомплекс ГУНП.

У п’ятому турі Преміум-ліги з футзалу «Сокіл-2» очікує чергове серйозне випробування. І хоча клуб «Agora» є абсолютним новачком першого по силі дивізіону міста, проте його склад укомплектований досвідченими та перевіреними гравцями високого рівня. Яремчук, Семенюк, Диняк – ці прізвища вже дуже давно знайомі поціновувачам хмельницького футзалу. І хоча ці виконавці вважають для себе пріоритетним велике поле, однак і в футзалі вони постійно приймають активну участь. Досвід досвідом, але не забувають ветерани і про свіжу кров, без якої не буде ніякого прогресу в майбутньому. Волошин, незважаючи на юний вік, вже вважається одним з найперспективніших нападників ліги і недаремно саме він є одним з головних голеадорів Дивізіону 1 на сьогодні. Сім забитих голів у чотирьох зустрічах дозволяють «Agorі» посідати комфортну та престижну п’яту сходинку. А прихід в команду Ціпка, Скоп’яка та Доліби додасть дебютантам варіативності на майданчику. Те саме стосується і воротарської лінії – на підміну Ковальчуку прийшов талановитий Кожуховський.

Що стосується нинішнього сезону, то команда уже здобула три перемоги та один раз  програла. Були обіграні амбіційні «Евеліна» та «Beerloga», а також тонучий «Новатор». Досить несподіваною виглядала поразка від «Агробізнеса», однак і колектив з Волочиська не варто недооцінювати. Тамтешня молодь ще попсує нерви претендентам на високі нагороди. Поки що «Agorа» виглядає реальним претендентом, якщо не на чемпіонство, то на попадання у вісімку так точно. Трохи більше про це можна буде судити після поєдинків з грандами Преміум-ліги, з якими Яремчук та компанія ще не зустрічались. Хочеться також відзначити, що це протистояння зовсім скоро ми зможемо побачити і в розіграші Кубку ПЛ. Сліпий жереб уже другий сезон поспіль невблаганно вибирає «соколятам» клуби вищого дивізіону вже на першій стадії змагань.

Зовсім недавно ці суперники зустрічались між собою. Влітку клуби аж тричі грали між собою і усі три протистояння залишились за більш майстерною командою. Брак індивідуальної майстерності та недосконала командна гра не дозволила нашій молоді зачепитись за очки в жодній з ігор. Чи зуміють підопічні Віталія Розпаченюка переломити неприємну для себе серію в дуелях з віце-чемпіоном Дивізіону 2, ми побачимо у суботу. Початок гри о 16:30.

Орієнтовні склади:

«Agora»: Скоп’як, Семенчук, Яремчук, Диняк, Волошин, Талапчук, Лукомський, Доліба, Ковальчук, Ціпко, Кожуховський, Голдасевич

«Сокіл-2»: Гончар, Чайка, Гринь, Омарі, Стрельцов, Донець, Данилюк, Барабаш, Чорний, Храпач, Заєць, В’язовецький, Ожеледа, Сохорук

Прес-служба СК «Сокіл»   

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ