Преміум-ліга серед юнаків. Команди ДЮСШ «Сокіл» вибороли золото, срібло та бронзу

0
327

14 березня добігли свого кінця змагання в Преміум-лізі Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років серед дитячо-юнацьких команд.

Вікова категорія 2006/2007 р.н.
Фінал. Друга гра (перша гра 3:2)
«Сокіл» – ДЮСШ «Славута-Суффлє» – 5:1 (2:1)
Голи у «Сокола»: Данило Бевз, 12,21,38, Артем Лисенко, 20,29

Підопічні Віталія Розпаченюка не одразу «увійшли» в гру: припускалися помилок в захисті, погано тримався м’яч, тому і довелося наставнику команди брати тайм-аут вже на 5-й хвилині. Втім достукатися до своїх гравців Віталію Розпаченюку не вдалося, і ледь поновилася гра, яка після дальнього удару м’яч опинився у воротах «Сокола».

Дуже повільно наші юнаки поверталися в гру, і хоча проводили атаки, але ударів по воротам бракувало. Нарешті на 12-й хвилині Максим Мельник опинився на ударній позицій, пробив в напрямку дальнього кута, і м’яч від Данили Бевзи залетів у ворота. Під завісу першого тайму все вже йшло до того, що в ньому буде нічийний рахунок, але за кілька секунд до сирени Житніковський зробив довге вкидання м’яча в штрафний майданчик суперника, воротар «Славути» помилився, чим і скористався Артем Лисенко. 2:1 – перший тайм за «Соколом».

Щоб збільшити свою перевагу до двох м’ячів, «соколятам» знадобилося по перерві лише вісім секунд. Данило Бевз вдало зіграв на перехопленні, наблизився до воріт, після чого невідпорно пробив метрів з восьми. Маючи комфортну перевагу, наші юнаки остаточно заспокоїлися, почали багато створювати в атаках, і на 29-й хвилині вже Артем Лисенко оформив дубль.

Заключні хвилини пройшли повністю під контролем підопічних Віталія Розпаченюка, а в суперництві, хто ж більше заб’є в цій грі, переміг Данило Бевз, який після передачі Лисенка своїм хет-риком встановив остаточний рахунок 5:1. «Сокіл» – переможець Преміум-ліги в своїй віковій категорії.

Вікова категорія 2008/2009 р.н.
Фінал. Друга гра (перша гра 2:4)
«Сокіл» – «Новатор-1» – 3:2 (1:1)

Підопічні Ярослава Федоренка в неділю взяли реванш у «Новатора-1» за поразку в першій грі, але переваги в один м’яч було замало, тому що днем раніше «соколята» поступилися своєму супернику в два м’ячі. Тож, в підсумку команда 2008/2009 р.н. в своєму турнірі виборола срібні нагороди.

В стикових поєдинках за треті місця 13-14 березня грали також дві команди ДЮСШ «Сокіл».