Преміум-ліга: «Сокіл-2» – «Максимум». Анонс матчу

0
1217

«Сокіл-2» – «Максимум»

Преміум-ліга з міні-футболу.  Дивізіон 2. Кубок Поділля, 1 тур.

 10 серпня. 16:00. НВК №10-2

Після припинення боротьби за головний титул «Сокіл-2» продовжить власний виступ у розіграші Кубку Поділля. І якщо у минулі сезони цей трофей рахувався більш-менш другорядним, то у цьому сезоні зміна формату зробила його набагато важливішим. Справа у тому, що 5-те місце дає можливість його володарю також поборотись за підвищення у класі. З командою, яка посяде останню сходинку в Кубку Поділля у дивізіоні рангом вище. А отже боротьба за КП стала ще більш гострою та інтригуючою.

Саме тому кожна наступна гра набуває особливого значення і залишок сезону «соколятам» доведеться провести у напруженій боротьбі. Тай компанія команд, які будуть їх суперниками зібралась солідна та амбіційна. «Максимум», «Атлетик-Ceresit PRO» та «ЕкоАльт». Саме з першим клубом з цього списку доведеться зійтися у двобої підопічним Віталія Розпаченюка. «Максимум» також вилетів на стадії 1/4 фіналу, поступившись по сумі трьох матчів «Vigor-у». У ключовому поєдинку Остяк та компанія зазнали болючої поразки з рахунком 0:3. Крім того клуб втратив одного зі своїх лідерів – Садовника, який отримав червону картку і не зможе допомогти своїм партнерам у найближчих поєдинках.

У рамках чемпіонату ці колективи вже зустрічались кілька тижнів тому. Тоді вольову перемогу на останніх хвилинах зустрічі здобули наші хлопці – 3:2. Склади команд з того часу залишились незмінними, а тому поєдинок очікується бойовий та непередбачуваний. Хто вийде переможцем дуелі на цей раз відповість дасть лише сама гра. А нам залишається спостерігати за нею та вболівати за свого фаворита.

Орієнтовні склади:

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Донець, Стрельцов, Омарі, Барабаш, Зданевич, Данилюк, Сохорук, Храпач, Чайка, Ожеледа, В’язовецький, Гнатюк

«Максимум»: Остяк, Клімішен, Кравецький, Рабченюк, Клубніцький, Логвінов, Чеботарьов, Амелін, Шкрябець, Косяк, Бібік

Прес-служба СК “Сокіл”

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ