Преміум-ліга: успіх «Інтерпродсервіса» та демарш «Спорттоварів.com»

0
1917

Огляд заключних матчів сезону

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Ось і добіг до свого логічного завершення розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Крапку у насиченому, видовищному та сповненому емоцій п’ятимісячному спортивному марафоні поставили повторні стикові матчі за місце у дивізіоні 3 на наступний сезон, які відбулися у суботу 1-ого квітня, проте заключний ігровий день сезону видався неповним. Про це і не тільки далі у нашому огляді.

Підвищився у класі «Інтерпродсервіс», який і в другому матчі за омріяне підвищення переграв «Ауді». Друга зустріч суперників ознаменувалася яскравою, відкритою та моментами «безшабашною» грою, у якій вболівальники побачили відразу п’ятнадцять забитих м’ячів. Обидві команди діяли, що називається, «без захисту», і по такій грі вирішальною стала більша збалансованість та індивідуальна майстерність підопічних Сергія Малукалова, які в ефектному стилі провели дев’ять голів у ворота Студенця. П’ять з них на рахунку Сергія Панькевича, який завдяки цьому досягненню зумів «на прапорці» випередити Олександра Гизлика у бомбардирській гонці, і з 40 забитими м’ячами став кращим голеадором у дивізіоні 4. «Автомобілісти» старалися як могли, однак їх зусиль вистачило лише на шість забитих м’ячів, що лише дозволило «Ауді» підсолодити гіркоту власної поразки – 9:6 на користь «Інтерпродсервіса», який перемагаючи і в другій зустрічі здобуває путівку до дивізіону 3 на наступний сезон.

А ось матч-відповідь між ФК «Зеніт-Юрією Фарм» та «Спорттоварами.com» так і не відбувся. Причиною тому, неявка «спорттоварів», які проігнорувавши останній шанс на збереження прописки у дивізіоні 3, м’яко кажучи, некоректно повели себе по відношенню до свого суперника, якому довелося долати значну відстань з Городка, аби прибути на поєдинок, в якому «фармацевти» перемогли без бою. В підсумку – 5:0 на користь ФК «Зеніта-Юрії Фарм», яка впевнено перемагаючи за сумою двох зустрічей здобуває путівку до дивізіону 3 на наступний сезон.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ВІК-ЕНДУ

«Інтерпродсервіс» – «Ауді» – 9:6 (4:1)

Перший матч: 8:5

Арбітри: Фертюк, Попик

Голи: Галкін (2, аг.), Панькевич (5, 21, 26, 34, 36), Гарбар (7, 28), Троян (44) – Кіданов (22, 27), Алексеєв (31, 43), Гриньков (41, 44)

«Інтерпродсервіс»: Паштепа, Іщук, Гарбар, Троян, Панькевич, Мазур, Віхренко, Первеєв

«Ауді»: Гриньков, Дударєв, Студенець, Войтович, Алексеєв, Кучер, Кіданов, Ковбасюк, Загребельний, Галкін

Попередження: Кучер (29), Алексеєв (43)

 

ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – «Спорттовари.com» – 5:0 (тех.)

Перший матч: 9:4

Арбітри: Попик, Фертюк

ФК «Зеніт-Юрія Фарм»: Заобурний, Коник, Токарський, Зеленко, Олещук, Ю. Смик, Жучковський

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ