Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
1343

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

1/2 фіналу плей-офф. Перші матчі Показник Статистика чемпіонату
2 Ігор 107
13 (6,5) Голи (в сер.) 761 (7,11)
2 (100%) Перемоги господарів 48 (44,86%)
0 (0%) Нічиї 21 (19,63%)
0 (0%) Перемоги гостей 38 (35,51%)
0 Пенальті призначено 9
0 Пенальті реалізовано 6 (66,67%)
8 (4) Попередження (в сер.) 329 (3,07)
2 (1) Вилучення (в сер.) 25 (0,23)
2 Крупні перемоги 46
0 Вольові перемоги 21
2 Дублі 105
1 Хет-трики 36

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Колесников Олексій Динамо-УМВС 24
Полупан Сергій Тетра 20
Сакович Віталій Університет-Молокія 17
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 16
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 15
Нємий Артур Газовик 15
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 15
Лемішевський Андрій Кардіфф 14
Малишевський Юрій Спортлідер-3 14
Бабій Ігор Динамо-УМВС 13
Донець Андрій Кардіфф 13 (2)
Шляховий Анатолій Спортлідер-3 12
Шляховий Костянтин Спортлідер-3 12
Юхимович Дмитро Спортлідер-3 11
Яровий Сергій Університет-Молокія 11
Глас Артем Спортлідер-3 11 (1)
Богославський Андрій Університет-Молокія 10
Мельник Максим Евеліна 10
Черкезов Фархат Кардіфф 10
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 9
Моночков Ігор Конфермат-Епіцентр К 9
Рябоконь Віталій Спортлідер-2 9
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 9
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 9
Антонюк Володимир Університет-Молокія 8
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр К 8
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 8
Остапишен Сергій Газовик 8
Яремчук Андрій Кардіфф 8
Кучерявий Олег Евеліна 8 (1)
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 7
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 7
Красножон Дмитро Арсенал 7
Музичук Олександр Тетра 7
Муляр Андрій Тетра 7
Рефель Вадим Газовик 7
Роговський Максим Спортлідер-3 7
Сергеєв Лев Арсенал 7
Слободян Андрій Арсенал 7
Ахмедов Іван Тетра 7 (1)
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 6
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 6
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 6
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 6
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр К 6
Ребекевша Максим Кардіфф 6
Романюк Артем Газовик 6
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр К 6
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К 6
Шлапак Віталій Арсенал 6
Вербовий Сергій Конфермат-Епіцентр К 5
Диняк Тимофій Тетра 5
Ковалишин Олег Спортлідер-2 5
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 5
Леонов Олександр Ковчег-Воля 5
Темнюк Микола Кардіфф 5
Токарчук Богдан Ковчег-Воля 5
Філь Сергій Спортлідер-3 5
Юрко Петро Кардіфф 5
Аврам Олег Спортлідер-2 4
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 4
Бойко Денис Феміда-Старлайф 4
Гайдашевський Костянтин Ротор 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Епіцентр К 4
Гранатюк Іван Ковчег-Воля 4
Камінський Олександр Ротор 4
Люблінський Артем Спортлідер-2 4
Овчинніков Олег Конфермат-Епіцентр К 4
Ошовський Артем Евеліна 4
Паюк Максим Газовик 4
Паюк Михайло Газовик 4
Подлюк Андрій Динамо-УМВС 4
Розпаченюк Віталій Спортлідер-3 4
Ситнік Олег Газовик 4
Стасюк Ігор Арсенал 4
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 4
Ячмінь Дмитро Університет-Молокія 4
Алексеєв Роман Спортлідер-2 4 (1)
Ісхаков Ігор Ротор 3
Березовський Тарас Динамо-УМВС 3
Глушок Ігор Динамо-УМВС 3
Думанюк Артур Ротор 3
Загуровський Олександр Кардіфф 3
Костишин Віталій Ротор 3
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 3
Крутяков Олександр Ротор 3
Кузьмін Ростислав Тетра 3
Мороз Віталій Університет-Молокія 3
Соколюк Андрій Спортлідер-2 3
Ткачук Андрій Хмельницькі делікатеси 3
Федорко Артем Університет-Молокія 3
Ціпко Костянтин Хмельницькі делікатеси 3
Чайковський Сергій Університет-Молокія 3
Чиж Сергій Кардіфф 3
Шитенков Артур Ковчег-Воля 3
Штолько Максим Ковчег-Воля 3
Бармак Андрій Газовик 2
Бондаренко Олександр Евеліна 2
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 2
Глаз Вадим Газовик 2
Глушко Ігор Арсенал 2
Дуда Володимир Ковчег-Воля 2
Зарицький Ігор Конфермат-Епіцентр К 2
Когут Андрій Евеліна 2
Кручек Богдан Спортлідер-2 2
Куречко Вадим Ковчег-Воля 2
Лук’янов Сергій Кардіфф 2
Мейко Владислав Конфермат-Епіцентр К 2
Миколайчук Віталій Університет-Молокія 2
Орошкевич Михайло Університет-Молокія 2
Семенчук Віталій Тетра 2
Сохорук Микола Динамо-УМВС 2
Стець Андрій Ковчег-Воля 2
Туз Сергій Ротор 2
Тургеля Богдан Тетра 2
Щербань Владислав Спортлідер-2 2
Юхимчук Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Янчук Денис Арсенал 2
Ярмош Валерій Спортлідер-2 2
Баландюк Олександр Газовик 1
Белінський Микола Евеліна 1
Бородій Михайло Феміда-Старлайф 1
Воловик Валентин Університет-Молокія 1
Голов Сергій Феміда-Старлайф 1
Гостєв Вадим Арсенал 1
Грабенчук Артем Тетра 1
Гребенюк Олег Феміда-Старлайф 1
Грищук Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Ковальчук Олександр Кардіфф 1
Левченко Максим Ротор 1
Лисенко Денис Газовик 1
Логвіненко Іван Ротор 1
Манільчук Ігор Кардіфф 1
Михальчук Дмитро Газовик 1
Московчук Ярослав Евеліна 1
Нік Акбар Ковчег-Воля 1
Овчинніков Павло Університет-Молокія 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Опольський Вадим Газовик 1
Остяк Денис Феміда-Старлайф 1
Підлісний Максим Феміда-Старлайф 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Пампурак Микола Кардіфф 1
Петриковець Дмитро Конфермат-Епіцентр К 1
Поворознюк Богдан Ковчег-Воля 1
Розгон Сергій Динамо-УМВС 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1
Сергеєв Сергій Арсенал 1
Сторожук Іван Динамо-УМВС 1
Сяньков Сергій Університет-Молокія 1
Терлецький Павло Тетра 1
Ткачук Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Хамдамов Андрій Спортлідер-2 1
Чекерський Ігор Університет-Молокія 1
Шум Сергій Кардіфф 1
Яліков Олександр Спортлідер-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Яремчук Андрій Кардіфф 2 4 14
Шлапак Віталій Арсенал 1 8 13
Грищук Олександр Хмельницькі делікатеси 1 5 10
Федорко Артем Університет-Молокія 1 5 10
Лемішевський Андрій Кардіфф 1 4 9
Шляховий Костянтин Спортлідер-3 1 4 9
Ковалишин Олег Спортлідер-2 1 3 8
Подлюк Андрій Динамо-УМВС 1 3 8
Баландюк Олександр Газовик 1 2 7
Глушок Ігор Динамо-УМВС 1 2 7
Малишевський Юрій Спортлідер-3 1 2 7
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 1 2 7
Рефель Вадим Газовик 1 2 7
Сергеєв Лев Арсенал 1 2 7
Сяньков Сергій Університет-Молокія 1 2 7
Антонюк Володимир Університет-Молокія 1 1 6
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Федоров Руслан Евеліна 1 1 6
Щепанський Едуард Арсенал 1 1 6
Бармак Андрій Газовик 0 6 6
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 6 6
Муляр Андрій Тетра 0 6 6
Ошовський Артем Евеліна 0 6 6
Семенчук Віталій Тетра 0 6 6
Бородій Михайло Феміда-Старлайф 1 0 5
Думанюк Артур Ротор 1 0 5
Ковальчук В’ячеслав Динамо-УМВС 1 0 5
Ситнік Олег Газовик 1 0 5
Смоляренко Артем Тетра 1 0 5
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 0 5 5
Диняк Тимофій Тетра 0 5 5
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Лук’янов Сергій Кардіфф 0 5 5
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 0 5 5
Тургеля Богдан Тетра 0 5 5
Черкезов Фархат Кардіфф 0 5 5
Ісхаков Ігор Ротор 0 4 4
Гайдашевський Костянтин Ротор 0 4 4
Левченко Ростислав Ковчег-Воля 0 4 4
Леонов Олександр Ковчег-Воля 0 4 4
Логвіненко Іван Ротор 0 4 4
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 0 4 4
Овчинніков Олег Конфермат-Епіцентр К 0 4 4
Скалій Олександр Тетра 0 4 4
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К 0 4 4
Яровий Сергій Університет-Молокія 0 4 4
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 3 3
Колесников Олексій Динамо-УМВС 0 3 3
Крутяков Олександр Ротор 0 3 3
Кузьмін Ростислав Тетра 0 3 3
Кучерявий Олег Евеліна 0 3 3
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 0 3 3
Миколайчук Віталій Університет-Молокія 0 3 3
Піхотко Олег Евеліна 0 3 3
Роговський Максим Спортлідер-3 0 3 3
Романюк Артем Газовик 0 3 3
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр К 0 3 3
Слободян Андрій Арсенал 0 3 3
Соколюк Андрій Спортлідер-2 0 3 3
Стасюк Ігор Арсенал 0 3 3
Стожик Сергій Евеліна 0 3 3
Темнюк Микола Кардіфф 0 3 3
Токарчук Богдан Ковчег-Воля 0 3 3
Ахмедов Іван Тетра 0 2 2
Бабій Ігор Динамо-УМВС 0 2 2
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Белінський Микола Евеліна 0 2 2
Березовський Тарас Динамо-УМВС 0 2 2
Вербовий Сергій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Гарієвський Юрій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Гранатюк Іван Ковчег-Воля 0 2 2
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Ковальчук Олександр Кардіфф 0 2 2
Костишин Віталій Ротор 0 2 2
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Куречко Вадим Ковчег-Воля 0 2 2
Левченко Максим Ротор 0 2 2
Лисенко Денис Газовик 0 2 2
Мороз Віталій Університет-Молокія 0 2 2
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Остапишен Сергій Газовик 0 2 2
Петриковець Дмитро Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Розгон Сергій Динамо-УМВС 0 2 2
Розпаченюк Віталій Спортлідер-3 0 2 2
Рудий Борис Евеліна 0 2 2
Тринадцятко Олег Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Філь Сергій Спортлідер-3 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег-Воля 0 2 2
Шпаков Олег Ротор 0 2 2
Юхимович Дмитро Спортлідер-3 0 2 2
Янчик Сергій Феміда-Старлайф 0 2 2
Янчук Денис Арсенал 0 2 2
Ярмош Валерій Спортлідер-2 0 2 2
Алексеєв Роман Спортлідер-2 0 1 1
Алексейчук Сергій Спортлідер-3 0 1 1
Богай Святослав Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Богославський Андрій Університет-Молокія 0 1 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Васильчишин Олександр Ротор 0 1 1
Голов Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 0 1 1
Гостєв Вадим Арсенал 0 1 1
Грабенчук Артем Тетра 0 1 1
Давидний Дмитро Феміда-Старлайф 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-УМВС 0 1 1
Загуровський Олександр Кардіфф 0 1 1
Катеринчук Віталій Спортлідер-2 0 1 1
Когут Андрій Евеліна 0 1 1
Козак Іван Кардіфф 0 1 1
Кручек Богдан Спортлідер-2 0 1 1
Люблінський Артем Спортлідер-2 0 1 1
Мартинюк Володимир Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Мельник Максим Евеліна 0 1 1
Михальчук Дмитро Газовик 0 1 1
Моночков Ігор Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Нємий Артур Газовик 0 1 1
Олексійчук Валерій Ротор 0 1 1
Пампурак Микола Кардіфф 0 1 1
Папроцький Іван Динамо-УМВС 0 1 1
Поворознюк Богдан Ковчег-Воля 0 1 1
Полупан Сергій Тетра 0 1 1
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Русс Дмитро Тетра 0 1 1
Рябоконь Віталій Спортлідер-2 0 1 1
Сікора Ігор Тетра 0 1 1
Сакович Віталій Університет-Молокія 0 1 1
Стець Андрій Ковчег-Воля 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-УМВС 0 1 1
Чайковський Сергій Університет-Молокія 0 1 1
Черевко Юрій Спортлідер-2 0 1 1
Чех Богдан Спортлідер-2 0 1 1
Чиж Сергій Кардіфф 0 1 1
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 0 1 1
Щербань Владислав Спортлідер-2 0 1 1
Юрко Петро Кардіфф 0 1 1
Юхимчук Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Яліков Олександр Спортлідер-2 0 1 1
Ярош Дмитро Тетра 0 1 1
Яцків Михайло Арсенал 0 1 1
Ячмінь Дмитро Університет-Молокія 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Скалій Олександр (“Тетра”)

Подлюк Андрій (“Динамо-УМВС”)

Глушок Ігор (“Динамо-УМВС”)

Шляховий Костянтин (“Спортлідер-3”)

Яремчук Андрій (“Кардіфф”)

Шлапак Віталій (“Арсенал”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками перших матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 1:

Найбільше забитих м’ячів 78 Спортлідер-3
Найменше забитих м’ячів 25 Ротор
Найбільше пропущених м’ячів 87 Арсенал
Найменше пропущених м’ячів 31 Феміда-Старлайф
Видовищна 140 Кардіфф
«Нудна» 71 Ротор
Недисциплінована 3 + 29 Динамо-УМВС, Кардіфф
Коректна 0 + 19 Ковчег-Воля
Команда, яка б’є пенальті 2 Кардіфф, Ковчег-Воля
Команда, якій б’ють пенальті 2 Евеліна, Університет-Молокія
Проти кого порушують правила 4 + 27 Спортлідер-3
Проти кого не порушують правила 0 + 16 Ротор

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ