Преміум-ліга. Дивізіон 1. Статистика після перших стикових матчів за вихід у плей-офф

0
1418

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших стикових матчів за вихід у плей-офф у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Статистика 13 туру та перших стикових матчів Показник Статистика чемпіонату
9 Ігор 93
66 (7,33) Голи (в сер.) 665 (7,15)
6 (66,67%) Перемоги господарів 40 (43,01%)
1 (11,11%) Нічиї 18 (19,35%)
2 (22,22%) Перемоги гостей 35 (37,63%)
0 Пенальті призначено 7
0 Пенальті реалізовано 5 (71,43%)
23 (2,56) Попередження (в сер.) 271 (2,91)
1 (0,11) Вилучення (в сер.) 21 (0,23)
5 Крупні перемоги 39
1 Вольові перемоги 17
6 Дублі 95
4 Хет-трики 31

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Колесников Олексій Динамо-УМВС 16
Полупан Сергій Тетра 15
Лемішевський Андрій Кардіфф 13
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 13
Нємий Артур Газовик 13
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 13
Бабій Ігор Динамо-УМВС 12
Сакович Віталій Університет-Молокія 12
Шляховий Костянтин Спортлідер-3 11
Яровий Сергій Університет-Молокія 11
Малишевський Юрій Спортлідер-3 10
Мельник Максим Евеліна 10
Рибак Сергій Феміда-Старлайф 10
Шляховий Анатолій Спортлідер-3 10
Донець Андрій Кардіфф 10 (1)
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 9
Моночков Ігор Конфермат-Епіцентр К 9
Рябоконь Віталій Спортлідер-2 9
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 9
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 9
Юхимович Дмитро Спортлідер-3 9
Глас Артем Спортлідер-3 9 (1)
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 8
Яремчук Андрій Кардіфф 8
Кучерявий Олег Евеліна 8 (1)
Антонюк Володимир Університет-Молокія 7
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр К 7
Богославський Андрій Університет-Молокія 7
Гончарук Артем Феміда-Старлайф 7
Музичук Олександр Тетра 7
Сергеєв Лев Арсенал 7
Слободян Андрій Арсенал 7
Ахмедов Іван Тетра 7 (1)
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 6
Гончар Віталій Феміда-Старлайф 6
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 6
Красножон Дмитро Арсенал 6
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр К 6
Остапишен Сергій Газовик 6
Романюк Артем Газовик 6
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр К 6
Черкезов Фархат Кардіфф 6
Шлапак Віталій Арсенал 6
Вербовий Сергій Конфермат-Епіцентр К 5
Ковалишин Олег Спортлідер-2 5
Леонов Олександр Ковчег-Воля 5
Муляр Андрій Тетра 5
Ребекевша Максим Кардіфф 5
Роговський Максим Спортлідер-3 5
Темнюк Микола Кардіфф 5
Токарчук Богдан Ковчег-Воля 5
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К 5
Юрко Петро Кардіфф 5
Аврам Олег Спортлідер-2 4
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 4
Гайдашевський Костянтин Ротор 4
Гарієвський Юрій Конфермат-Епіцентр К 4
Гранатюк Іван Ковчег-Воля 4
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 4
Диняк Тимофій Тетра 4
Камінський Олександр Ротор 4
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 4
Люблінський Артем Спортлідер-2 4
Овчинніков Олег Конфермат-Епіцентр К 4
Ошовський Артем Евеліна 4
Паюк Максим Газовик 4
Подлюк Андрій Динамо-УМВС 4
Ситнік Олег Газовик 4
Ткачук Віталій Феміда-Старлайф 4
Філь Сергій Спортлідер-3 4
Алексеєв Роман Спортлідер-2 4 (1)
Ісхаков Ігор Ротор 3
Березовський Тарас Динамо-УМВС 3
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 3
Бойко Денис Феміда-Старлайф 3
Думанюк Артур Ротор 3
Загуровський Олександр Кардіфф 3
Костишин Віталій Ротор 3
Крутяков Олександр Ротор 3
Кузьмін Ростислав Тетра 3
Мороз Віталій Університет-Молокія 3
Паюк Михайло Газовик 3
Рефель Вадим Газовик 3
Розпаченюк Віталій Спортлідер-3 3
Соколюк Андрій Спортлідер-2 3
Стасюк Ігор Арсенал 3
Ткачук Андрій Хмельницькі делікатеси 3
Федорко Артем Університет-Молокія 3
Ціпко Костянтин Хмельницькі делікатеси 3
Чайковський Сергій Університет-Молокія 3
Чиж Сергій Кардіфф 3
Шитенков Артур Ковчег-Воля 3
Штолько Максим Ковчег-Воля 3
Ячмінь Дмитро Університет-Молокія 3
Бондаренко Олександр Евеліна 2
Глаз Вадим Газовик 2
Дуда Володимир Ковчег-Воля 2
Зарицький Ігор Конфермат-Епіцентр К 2
Когут Андрій Евеліна 2
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 2
Кручек Богдан Спортлідер-2 2
Куречко Вадим Ковчег-Воля 2
Мейко Владислав Конфермат-Епіцентр К 2
Миколайчук Віталій Університет-Молокія 2
Сохорук Микола Динамо-УМВС 2
Стець Андрій Ковчег-Воля 2
Туз Сергій Ротор 2
Щербань Владислав Спортлідер-2 2
Юхимчук Андрій Хмельницькі делікатеси 2
Янчук Денис Арсенал 2
Ярмош Валерій Спортлідер-2 2
Бармак Андрій Газовик 1
Белінський Микола Евеліна 1
Бородій Михайло Феміда-Старлайф 1
Бражук Максим Хмельницькі делікатеси 1
Воловик Валентин Університет-Молокія 1
Глушко Ігор Арсенал 1
Глушок Ігор Динамо-УМВС 1
Голов Сергій Феміда-Старлайф 1
Гостєв Вадим Арсенал 1
Грабенчук Артем Тетра 1
Гребенюк Олег Феміда-Старлайф 1
Грищук Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Ковальчук Олександр Кардіфф 1
Левченко Максим Ротор 1
Лисенко Денис Газовик 1
Логвіненко Іван Ротор 1
Лук’янов Сергій Кардіфф 1
Манільчук Ігор Кардіфф 1
Михальчук Дмитро Газовик 1
Московчук Ярослав Евеліна 1
Нік Акбар Ковчег-Воля 1
Овчинніков Павло Університет-Молокія 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Опольський Вадим Газовик 1
Орошкевич Михайло Університет-Молокія 1
Підлісний Максим Феміда-Старлайф 1
Піхотко Олег Евеліна 1
Петриковець Дмитро Конфермат-Епіцентр К 1
Поворознюк Богдан Ковчег-Воля 1
Розгон Сергій Динамо-УМВС 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1
Семенчук Віталій Тетра 1
Сергеєв Сергій Арсенал 1
Сторожук Іван Динамо-УМВС 1
Сяньков Сергій Університет-Молокія 1
Терлецький Павло Тетра 1
Ткачук Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Тургеля Богдан Тетра 1
Хамдамов Андрій Спортлідер-2 1
Чекерський Ігор Університет-Молокія 1
Шум Сергій Кардіфф 1
Яліков Олександр Спортлідер-2 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Яремчук Андрій Кардіфф 2 2 12
Шлапак Віталій Арсенал 1 5 10
Федорко Артем Університет-Молокія 1 4 9
Ковалишин Олег Спортлідер-2 1 3 8
Лемішевський Андрій Кардіфф 1 2 7
Малишевський Юрій Спортлідер-3 1 2 7
Сергеєв Лев Арсенал 1 2 7
Сяньков Сергій Університет-Молокія 1 2 7
Шляховий Костянтин Спортлідер-3 1 2 7
Баландюк Олександр Газовик 1 1 6
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Рефель Вадим Газовик 1 1 6
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1 1 6
Федоров Руслан Евеліна 1 1 6
Щепанський Едуард Арсенал 1 1 6
Ошовський Артем Евеліна 0 6 6
Антонюк Володимир Університет-Молокія 1 0 5
Бородій Михайло Феміда-Старлайф 1 0 5
Думанюк Артур Ротор 1 0 5
Ковальчук В’ячеслав Динамо-УМВС 1 0 5
Смоляренко Артем Тетра 1 0 5
Бармак Андрій Газовик 0 5 5
Кащук Сергій Хмельницькі делікатеси 0 5 5
Маковійчук Олександр Феміда-Старлайф 0 5 5
Муляр Андрій Тетра 0 5 5
Семенчук Віталій Тетра 0 5 5
Черкезов Фархат Кардіфф 0 5 5
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 0 4 4
Грищук Олександр Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Леонов Олександр Ковчег-Воля 0 4 4
Лук’янов Сергій Кардіфф 0 4 4
Наскальний Анатолій Динамо-УМВС 0 4 4
Овчинніков Олег Конфермат-Епіцентр К 0 4 4
Сиворог Сергій Хмельницькі делікатеси 0 4 4
Соботюк Володимир Динамо-УМВС 0 4 4
Тургеля Богдан Тетра 0 4 4
Успенський Юрій Конфермат-Епіцентр К 0 4 4
Яровий Сергій Університет-Молокія 0 4 4
Ісхаков Ігор Ротор 0 3 3
Богдан Олександр Хмельницькі делікатеси 0 3 3
Бойко Денис Феміда-Старлайф 0 3 3
Гайдашевський Костянтин Ротор 0 3 3
Диняк Тимофій Тетра 0 3 3
Колесников Олексій Динамо-УМВС 0 3 3
Крутяков Олександр Ротор 0 3 3
Кучерявий Олег Евеліна 0 3 3
Левченко Ростислав Ковчег-Воля 0 3 3
Логвіненко Іван Ротор 0 3 3
Піхотко Олег Евеліна 0 3 3
Роговський Максим Спортлідер-3 0 3 3
Романюк Артем Газовик 0 3 3
Самсонюк Олександр Конфермат-Епіцентр К 0 3 3
Скалій Олександр Тетра 0 3 3
Слободян Андрій Арсенал 0 3 3
Соколюк Андрій Спортлідер-2 0 3 3
Стасюк Ігор Арсенал 0 3 3
Токарчук Богдан Ковчег-Воля 0 3 3
Ахмедов Іван Тетра 0 2 2
Бабій Ігор Динамо-УМВС 0 2 2
Безвещук Вадим Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Белінський Микола Евеліна 0 2 2
Вербовий Сергій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Гарієвський Юрій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Глушок Ігор Динамо-УМВС 0 2 2
Гранатюк Іван Ковчег-Воля 0 2 2
Камінський Олександр Ротор 0 2 2
Костишин Віталій Ротор 0 2 2
Криськов Олександр Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тетра 0 2 2
Куречко Вадим Ковчег-Воля 0 2 2
Лахмай Геннадій Динамо-УМВС 0 2 2
Лисенко Денис Газовик 0 2 2
Миколайчук Віталій Університет-Молокія 0 2 2
Мороз Віталій Університет-Молокія 0 2 2
Олянчук Сергій Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Петриковець Дмитро Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Подлюк Андрій Динамо-УМВС 0 2 2
Розпаченюк Віталій Спортлідер-3 0 2 2
Рудий Борис Евеліна 0 2 2
Темнюк Микола Кардіфф 0 2 2
Тринадцятко Олег Конфермат-Епіцентр К 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег-Воля 0 2 2
Шпаков Олег Ротор 0 2 2
Юхимович Дмитро Спортлідер-3 0 2 2
Янчик Сергій Феміда-Старлайф 0 2 2
Янчук Денис Арсенал 0 2 2
Ярмош Валерій Спортлідер-2 0 2 2
Алексеєв Роман Спортлідер-2 0 1 1
Алексейчук Сергій Спортлідер-3 0 1 1
Богай Святослав Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Бродзянський Денис Феміда-Старлайф 0 1 1
Голов Сергій Феміда-Старлайф 0 1 1
Гостєв Вадим Арсенал 0 1 1
Грабенчук Артем Тетра 0 1 1
Давидний Дмитро Феміда-Старлайф 0 1 1
Дележа Олександр Феміда-Старлайф 0 1 1
Донець Андрій Кардіфф 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-УМВС 0 1 1
Загуровський Олександр Кардіфф 0 1 1
Катеринчук Віталій Спортлідер-2 0 1 1
Ковальчук Олександр Кардіфф 0 1 1
Когут Андрій Евеліна 0 1 1
Кручек Богдан Спортлідер-2 0 1 1
Левченко Максим Ротор 0 1 1
Мартинюк Володимир Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Мельник Максим Евеліна 0 1 1
Моночков Ігор Конфермат-Епіцентр К 0 1 1
Нємий Артур Газовик 0 1 1
Олексійчук Валерій Ротор 0 1 1
Остапишен Сергій Газовик 0 1 1
Пампурак Микола Кардіфф 0 1 1
Папроцький Іван Динамо-УМВС 0 1 1
Поворознюк Богдан Ковчег-Воля 0 1 1
Розгон Сергій Динамо-УМВС 0 1 1
Русс Дмитро Тетра 0 1 1
Рябоконь Віталій Спортлідер-2 0 1 1
Сікора Ігор Тетра 0 1 1
Сакович Віталій Університет-Молокія 0 1 1
Стець Андрій Ковчег-Воля 0 1 1
Стожик Сергій Евеліна 0 1 1
Філь Сергій Спортлідер-3 0 1 1
Чайковський Сергій Університет-Молокія 0 1 1
Черевко Юрій Спортлідер-2 0 1 1
Чиж Сергій Кардіфф 0 1 1
Чорномаз Павло Феміда-Старлайф 0 1 1
Щербань Владислав Спортлідер-2 0 1 1
Юрко Петро Кардіфф 0 1 1
Юхимчук Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Яліков Олександр Спортлідер-2 0 1 1
Яцків Михайло Арсенал 0 1 1
Ячмінь Дмитро Університет-Молокія 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Сергеєв Лев (“Арсенал”)

Грищук Олександр (“Хмельницькі делікатеси”)

Леонов Олександр (“Ковчег-Воля”)

Лук’янов Сергій (“Кардіфф”)

Щепанський Едуард (“Арсенал”)

Яровий Сергій (“Університет-Молокія”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками чергових матчів змагань у дивізіоні 1:

Найбільше забитих м’ячів 67 Феміда-Старлайф
Найменше забитих м’ячів 25 Ротор
Найбільше пропущених м’ячів 78 Арсенал
Найменше пропущених м’ячів 24 Газовик
Видовищна 113 Арсенал
«Нудна» 69 Газовик
Недисциплінована 3 + 21 Кардіфф
Коректна 0 + 18 Ковчег-Воля
Команда, яка б’є пенальті 2 Ковчег-Воля
Команда, якій б’ють пенальті 2 Евеліна, Університет-Молокія
Проти кого порушують правила 4 + 20 Спортлідер-3
Проти кого не порушують правила 0 + 15 Ротор

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ