Преміум-ліга. Дивізіон 3. Статистика після 10-ого туру

0
1397

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 10-ого туру у дивізіоні 3 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Статистика туру Показник Статистика чемпіонату
7 Ігор 70
42 (6) Голи (в сер.) 555 (7,93)
3 (42,86%) Перемоги господарів 29 (41,43%)
0 (0%) Нічиї 11 (15,71%)
4 (57,14%) Перемоги гостей 30 (42,86%)
1 Пенальті призначено 5
1 (100%) Пенальті реалізовано 4 (80%)
11 (1,57) Попередження (в сер.) 167 (2,39)
3 (0,43) Вилучення (в сер.) 21 (0,3)
0 Крупні перемоги 25
2 Вольові перемоги 17
7 Дублі 91
3 Хет-трики 26

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Ращик Віталій Ветеран 16 (1)
Сендель Олексій Ветеран 14
Бондар Тимур Дантист 13
Пасічник Олексій Карат-Олешин 12
Савчук Богдан Прикордонник-2 12
Чернецький Юрій ФК “Литвина” 12
Ліповуз Андрій Атлетик-Ферозіт 11
Лисий Михайло Карат-Олешин 11
Муравський Олексій ФК “ЛП-Добряк” 11
Трофанюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 11
Скотинянський Олександр Спорттовари.com 10
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 10
Крафт Сергій Родові помістя-Адвокат 9
Лис Віталій ЕкоАльт-Адрія 9
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 9
Козубович Тарас ФК “ЛП-Добряк” 8
Резніченко Петро AVIVA 8
Скальський Олег ФК “ЛП-Добряк” 8
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 8
Базелюк Роман Атлетик-Ферозіт 7
Козак Євген Родові помістя-Адвокат 7
Мустафа Алі Спорттовари.com 7
Століта Михайло Карат-Олешин 7
Стус Ярослав Прикордонник-2 7
Терещенко Костянтин Дантист 7
Музика Юрій ЕкоАльт-Адрія 7 (1)
Галюк Василь Родові помістя-Адвокат 6
Григоренко Олександр ФК “Литвина” 6
Матковський Дмитро ККФА-Vivasan 6
Потюк Віталій ЕкоАльт 6
Садовський Віктор Карат-Олешин 6
Кукурудза Євген Дантист 6 (1)
Басистий Ярослав Прикордонник-2 5
Бондаренко Юрій AVIVA 5
Деусов Олександр Ветеран 5
Качур Ігор Полонія 5
Лазарчук Володимир Ветеран 5
Лисюк Артем Атлетик-Ферозіт 5
Рабченюк Віктор AVIVA 5
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 5
Хребтатий Іван Карат-Олешин 5
Чеботарьов Дмитро AVIVA 5
Шнира Андрій ЕкоАльт-Адрія 5
Бігус Сергій ККФА-Vivasan 4
Вавринюк Олександр Прикордонник-2 4
Гнатюк Валентин Спорттовари.com 4
Казва Олександр AVIVA 4
Камінський Руслан ЕкоАльт 4
Клімішин Дмитро AVIVA 4
Лазарчук Дмитро Ветеран 4
Марчук Олег ФК “Литвина” 4
Мусієнко Костянтин Полонія 4
Суліма Віталій ККФА-Vivasan 4
Феринський Ігор ККФА-Vivasan 4
Цимбал Володимир Полонія 4
Шпичко Андрій AVIVA 4
Юрах Юрій ФК “ЛП-Добряк” 4
Яворський Андрій ЕкоАльт-Адрія 4
Ягозінський Андрій ФК “Литвина” 4
Іщук Сергій Полонія 3
Батурко Євген Полонія 3
Волощук Андрій ЕкоАльт 3
Герчак Євген Прикордонник-2 3
Гуляк Віталій Карат-Олешин 3
Жуковський Максим Прикордонник-2 3
Забавчук Ігор Родові помістя-Адвокат 3
Кравчук Андрій Полонія 3
Кривак Михайло Атлетик-Ферозіт 3
Леонтієв Дмитро Прикордонник-2 3
Лисий Віталій Карат-Олешин 3
Матанчук Дмитро Ветеран 3
Михайлов Олександр ЕкоАльт 3
Мокрота Олександр ЕкоАльт 3
Муравський Андрій ФК “ЛП-Добряк” 3
Пахно Вадим Спорттовари.com 3
Рибчинський Ростислав ЕкоАльт 3
Улітін Андрій Дантист 3
Янковий Віталій Полонія 3
Ярмоленко Ростислав Атлетик-Ферозіт 3 (1)
Булка Олександр ЕкоАльт 2
Городецький Ігор Дантист 2
Горчиця Сергій Родові помістя-Адвокат 2
Гринчук Андрій Карат-Олешин 2
Жучковський Віталій ФК “ЛП-Добряк” 2
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 2
Костецький Юзеф ФК “Литвина” 2
Кравецький Кирило AVIVA 2
Кравчук Олексій Родові помістя-Адвокат 2
Маркович Вадим ККФА-Vivasan 2
Нікіфоров Денис Спорттовари.com 2
Небесний Дмитро ФК “Литвина” 2
Никонюк Олександр Родові помістя-Адвокат 2
Подлюк Олександр Дантист 2
Рендяк Олег Ветеран 2
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 2
Розуман Андрій Дантист 2
Рудоман Іван ККФА-Vivasan 2
Стефанишин Валерій Дантист 2
Цілінський Сергій Полонія 2
Цибрій Дмитро Родові помістя-Адвокат 2
Якубов Алішер AVIVA 2
Аль Асфар Рамез Спорттовари.com 1
Білецький Сергій Родові помістя-Адвокат 1
Барабаш Віталій ЕкоАльт 1
Блазунь Євген Спорттовари.com 1
Боденчук Сергій Полонія 1
Буткевич Віктор Родові помістя-Адвокат 1
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 1
Вітошко Дмитро ФК “Литвина” 1
Гонтківський Дмитро ЕкоАльт-Адрія 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт-Адрія 1
Грильов Олександр Карат-Олешин 1
Демкович Олександр ФК “Литвина” 1
Дунець Максим Родові помістя-Адвокат 1
Жовтобрюх Олександр ККФА-Vivasan 1
Зінченко Роман ФК “ЛП-Добряк” 1
Зозуля Максим Родові помістя-Адвокат 1
Ковальчук Михайло Полонія 1
Козубець Володимир Спорттовари.com 1
Койцев Станіслав ФК “Литвина” 1
Кубряк Сергій Дантист 1
Куцак Максим ККФА-Vivasan 1
Куш Сінан ЕкоАльт-Адрія 1
Лановий Анатолій Ветеран 1
Лисий Олександр Карат-Олешин 1
Мірзаков Олександр Ветеран 1
Мельник Олександр Дантист 1
Нагорняк Андрій Карат-Олешин 1
Намба В’ячеслав AVIVA 1
Подуфалий Павло AVIVA 1
Присяжнюк Станіслав Спорттовари.com 1
Пучков Ігор ФК “ЛП-Добряк” 1
Ремушевський Денис Спорттовари.com 1
Саченко Костянтин Карат-Олешин 1
Федоров Степан Ветеран 1
Цапін Сергій ФК “Литвина” 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Качур Ігор Полонія 2 2 12
Кравецький Кирило AVIVA 1 4 9
Іщук Сергій Полонія 1 3 8
Галюк Василь Родові помістя-Адвокат 1 3 8
Городецький Ігор Дантист 1 3 8
Лис Віталій ЕкоАльт-Адрія 1 3 8
Лисий Михайло Карат-Олешин 1 3 8
Чернецький Юрій ФК “Литвина” 1 3 8
Савчук Богдан Прикордонник-2 1 2 7
Власов Віктор Ветеран 1 1 6
Камінський Руслан ЕкоАльт 1 1 6
Никонюк Олександр Родові помістя-Адвокат 1 1 6
Пасічник Олексій Карат-Олешин 1 1 6
Герчак Євген Прикордонник-2 1 0 5
Мадзяновський Сергій Спорттовари.com 1 0 5
Мазярчук Сергій ФК “ЛП-Добряк” 1 0 5
Панчук Сергій Атлетик-Ферозіт 1 0 5
Розуман Андрій Дантист 1 0 5
Стефанишин Валерій Дантист 1 0 5
Улітін Андрій Дантист 1 0 5
Кравчук Андрій Полонія 0 4 4
Рудоман Іван ККФА-Vivasan 0 4 4
Басистий Ярослав Прикордонник-2 0 3 3
Боденчук Сергій Полонія 0 3 3
Козубович Тарас ФК “ЛП-Добряк” 0 3 3
Лановий Анатолій Ветеран 0 3 3
Марчук Олег ФК “Литвина” 0 3 3
Музика Юрій ЕкоАльт-Адрія 0 3 3
Пахно Вадим Спорттовари.com 0 3 3
Резніченко Петро AVIVA 0 3 3
Степанюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 0 3 3
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 0 3 3
Трофанюк Сергій ЕкоАльт-Адрія 0 3 3
Хребтатий Іван Карат-Олешин 0 3 3
Ємчук Євген ККФА-Vivasan 0 2 2
Базелюк Роман Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Бойчук Микола Дантист 0 2 2
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 2 2
Вислободський Ігор AVIVA 0 2 2
Гетманюк Андрій Спорттовари.com 0 2 2
Деусов Олександр Ветеран 0 2 2
Жучковський Віталій ФК “ЛП-Добряк” 0 2 2
Зозуля Максим Родові помістя-Адвокат 0 2 2
Клімішин Дмитро AVIVA 0 2 2
Кравчук Олексій Родові помістя-Адвокат 0 2 2
Кукурудза Євген Дантист 0 2 2
Ліповуз Андрій Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Лазарчук Дмитро Ветеран 0 2 2
Левицький Сергій Полонія 0 2 2
Леонтієв Дмитро Прикордонник-2 0 2 2
Лисюк Костянтин Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Мельник Олександр Дантист 0 2 2
Рибчинський Ростислав ЕкоАльт 0 2 2
Садовський Віктор Карат-Олешин 0 2 2
Століта Михайло Карат-Олешин 0 2 2
Терещенко Костянтин Дантист 0 2 2
Янковий Віталій Полонія 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ферозіт 0 2 2
Аль Асфар Рамез Спорттовари.com 0 1 1
Бігус Сергій ККФА-Vivasan 0 1 1
Батурко Євген Полонія 0 1 1
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 1 1
Беринда Володимир Карат-Олешин 0 1 1
Булка Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Вітошко Дмитро ФК “Литвина” 0 1 1
Вавринюк Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Величко Валентин ЕкоАльт 0 1 1
Вислободський Микола AVIVA 0 1 1
Волощук Андрій ЕкоАльт 0 1 1
Гончар Дмитро ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Горчиця Сергій Родові помістя-Адвокат 0 1 1
Гуляк Віталій Карат-Олешин 0 1 1
Демкович Олександр ФК “Литвина” 0 1 1
Допералов Сергій Спорттовари.com 0 1 1
Дрозда Руслан ККФА-Vivasan 0 1 1
Жовтобрюх Олександр ККФА-Vivasan 0 1 1
Зінченко Роман ФК “ЛП-Добряк” 0 1 1
Забавчук Ігор Родові помістя-Адвокат 0 1 1
Зозулюк Юрій ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Ковальчук Михайло Полонія 0 1 1
Козак Євген Родові помістя-Адвокат 0 1 1
Коник Ігор ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Костецький Юзеф ФК “Литвина” 0 1 1
Крафт Сергій Родові помістя-Адвокат 0 1 1
Кривак Михайло Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Кубряк Сергій Дантист 0 1 1
Лазарчук Володимир Ветеран 0 1 1
Маркович Вадим ККФА-Vivasan 0 1 1
Муравський Олексій ФК “ЛП-Добряк” 0 1 1
Понятовський Олександр Спорттовари.com 0 1 1
Рабченюк Віктор AVIVA 0 1 1
Рибак Дмитро Дантист 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ферозіт 0 1 1
Сінькевич Руслан Карат-Олешин 0 1 1
Семиконь Володимир Спорттовари.com 0 1 1
Скотинянський Олександр Спорттовари.com 0 1 1
Стус Ярослав Прикордонник-2 0 1 1
Тихонюк Артем ЕкоАльт 0 1 1
Цілінський Сергій Полонія 0 1 1
Цибрій Дмитро Родові помістя-Адвокат 0 1 1
Шпичко Андрій AVIVA 0 1 1
Яворський Андрій ЕкоАльт-Адрія 0 1 1
Ягозінський Андрій ФК “Литвина” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Годованюк Михайло (“ЕкоАльт-Адрія”)

Кравецький Кирило (“AVIVA”)

Іщук Сергій (“Полонія”)

Городецький Ігор (“Дантист”)

Лисий Михайло (“Карат-Олешин”)

Панчук Сергій (“Атлетик-Ферозіт”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками 10-ого туру змагань у дивізіоні 3:

Найбільше забитих м’ячів 58 Карат-Олешин
Найменше забитих м’ячів 25 ЕкоАльт
Найбільше пропущених м’ячів 60 Спорттовари.com
Найменше пропущених м’ячів 25 ЕкоАльт
Видовищна 99 Карат-Олешин
«Нудна» 50 ЕкоАльт
Недисциплінована 3 + 19 Полонія
Коректна 1 + 7 ФК «ЛП-Добряк», ЕкоАльт
Команда, яка б’є пенальті 1 Ветеран, Атлетик-Ферозіт, Дантист, ЕкоАльт-Адрія, ФК «Литвина»
Команда, якій б’ють пенальті 1 ФК «ЛП-Добряк», ФК «Литвина», Родові помістя-Адвокат, Прикордонник-2, ККФА-Vivasan
Проти кого порушують правила 4 + 10 Атлетик-Ферозіт
Проти кого не порушують правила 1 + 6 ФК «ЛП-Добряк»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ