Преміум-ліга. Дивізіон 4. Статистика після других матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
1334

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після других матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 4 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Савчук Віктор Ауді 53
Семенюк Федір Фахівець 37
Хлопонін Андрій Фахівець 23
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 19
Вакух Дмитро МобіФренд 18
Антончик Вадим Ракета 18 (2)
Крулік Артур Політ 15
Віколаш Максим МФК “Ехо” 14
Шатілов Юрій Тепловик 14
Гриньков Вадим Ауді 12
Рубцов Віталій Раково-сіті 12
Алексеєв Микола Ауді 11
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 11
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 11
Атласюк Олександр Фахівець 10
Кіданчук Сергій Тепловик 10
Нечипор Олександр Ракета 10
Стрілець Володимир Ракета 10
Шевчук Роман Фахівець 9
Юрчук Андрій Армада 9
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 8
Гавага Павло Фахівець 8
Максименко Віталій Армада 8
Скринський Віктор Ракета 8
Султанов Ахмат МобіФренд 8
Демчук Андрій Армада 7
Муравський Віталій Ракета 7
Полупан Олександр Стандарт 7
Сальо Юрій Раково-сіті 7
Бурковський Вадим МФК “Ехо” 6
Герасимчук Вадим МобіФренд 6
Дідишен Владислав Стандарт 6
Дашкевич Андрій Раково-сіті 6
Нігловський Андрій МобіФренд 6
Базовський Геннадій Раково-сіті 5
Баценко Іван Ауді 5
Дзюбинський Назар Політ 5
Козар Олександр Ауді 5
Лисий Павло Тепловик 5
Побережний Денис Армада 5
Сонник Владислав Раково-сіті 5
Стець Дмитро Тепловик 5
Горбієвський Максим Ракета 4
Дудар Сергій Ракета 4
Касімов Дмитро Стандарт 4
Чернилевський Ростислав Стандарт 4
Шаварський Віталій МобіФренд 4
Єременко Олександр МобіФренд 3
Барановський Богдан Ауді 3
Баула Олександр Політ 3
Бобцов Олексій Раково-сіті 3
Бондар Віктор Політ 3
Верескун Роман Армада 3
Гаврилюк Віталій Стандарт 3
Жеребний Віктор Армада 3
Квасниця Максим Армада 3
Кисіль Михайло Тепловик 3
Ковбасюк Олексій Ауді 3
Курманський Олексій Армада 3
Лапенюк Антон Раково-сіті 3
Поліщук Володимир Тепловик 3
Слободян Віталій Ракета 3
Сорока Дмитро Раково-сіті 3
Степко Валерій Тепловик 3
Ялтуховський Олександр Ауді 3
Бобік Андрій Фахівець 2
Веприк Андрій Раково-сіті 2
Войтович Олександр Ауді 2
Голоднюк Олексій Фахівець 2
Загребельний Олександр Ауді 2
Клімов Роман Ауді 2
Кочетков Володимир Раково-сіті 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Максименко Максим Армада 2
Мельничук Валентин Політ 2
Михайленко Олександр Раково-сіті 2
Полюк Андрій Політ 2
Присяжнюк Сергій Фахівець 2
Садовець Роман Ракета 2
Смоляр Роман Раково-сіті 2
Тарадай Павло Тепловик 2
Шевчук Артем Армада 2
Шуляк Мирослав Політ 2
Матусов Дмитро Ракета 2 (1)
Баськов Сергій Ракета 1
Виноград Роман Стандарт 1
Жук Андрій Раково-сіті 1
Квасниця Богдан Тепловик 1
Клімцов Денис Фахівець 1
Князь Андрій Політ 1
Коваль Максим Політ 1
Ковальчук Олег Армада 1
Козовик Володимир Ракета 1
Лоборчук Богдан МФК “Ехо” 1
Майданюк Ярослав Політ 1
Малий Максим Тепловик 1
Посмітюха Дмитро МобіФренд 1
Почупрін В’ячеслав Раково-сіті 1
Романов Владислав Раково-сіті 1
Садовий Дмитро Раково-сіті 1
Симчак Олександр Ауді 1
Степко Олег Тепловик 1
Федорук Андрій Раково-сіті 1
Ястремський Руслан МФК “Ехо” 1
Пекнич Вадим Політ 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Симчак Олександр Ауді 1 5 10
Горбієвський Максим Ракета 1 4 9
Алексеєв Микола Ауді 1 3 8
Семенюк Федір Фахівець 1 3 8
Вакух Дмитро МобіФренд 1 2 7
Гурман Сергій Раково-сіті 1 2 7
Дідишен Владислав Стандарт 1 2 7
Максименко Віталій Армада 1 2 7
Стрілець Володимир Ракета 1 1 6
Ялтуховський Олександр Ауді 1 1 6
Гавага Павло Фахівець 0 5 5
Коваль Максим Політ 0 5 5
Ладунець Роман МобіФренд 0 5 5
Єременко Олександр МобіФренд 0 4 4
Матусов Дмитро Ракета 0 4 4
Муравський Віталій Ракета 0 4 4
Хлопонін Андрій Фахівець 0 4 4
Крулік Артур Політ 0 3 3
Пекнич Вадим Політ 0 3 3
Шевчук Артем Армада 0 3 3
Шкарбун Вадим Раково-сіті 0 3 3
Баценко Іван Ауді 0 2 2
Бобік Андрій Фахівець 0 2 2
Бондар Віктор Політ 0 2 2
Бородій Дмитро МФК “Ехо” 0 2 2
Верескун Роман Армада 0 2 2
Войтович Олександр Ауді 0 2 2
Загребельний Олександр Ауді 0 2 2
Касімов Дмитро Стандарт 0 2 2
Побережний Денис Армада 0 2 2
Поліщук Володимир Тепловик 0 2 2
Посмітюха Дмитро МобіФренд 0 2 2
Рев’якін Валентин Стандарт 0 2 2
Рогатюк Дмитро Раково-сіті 0 2 2
Рубцов Віталій Раково-сіті 0 2 2
Султанов Ахмат МобіФренд 0 2 2
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 0 2 2
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 0 2 2
Антончик Вадим Ракета 0 1 1
Атласюк Олександр Фахівець 0 1 1
Баула Олександр Політ 0 1 1
Величко Андрій Армада 0 1 1
Гаврилюк Віталій Стандарт 0 1 1
Гаркун Андрій Стандарт 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Голоднюк Олексій Фахівець 0 1 1
Гулько Дмитро МобіФренд 0 1 1
Дік Ілля МобіФренд 0 1 1
Демчук Андрій Армада 0 1 1
Дичаківський Олег МФК “Ехо” 0 1 1
Дудар Сергій Ракета 0 1 1
Жеребний Віктор Армада 0 1 1
Квасниця Богдан Тепловик 0 1 1
Кисіль Михайло Тепловик 0 1 1
Князь Андрій Політ 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Кулаковський Сергій Раково-сіті 0 1 1
Левковицький Олександр Армада 0 1 1
Мазур Андрій МобіФренд 0 1 1
Майданюк Ярослав Політ 0 1 1
Малий Максим Тепловик 0 1 1
Михайленко Олександр Раково-сіті 0 1 1
Нігловський Андрій МобіФренд 0 1 1
Полупан Олександр Стандарт 0 1 1
Полюк Андрій Політ 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Процанюк Максим Ауді 0 1 1
Слободян Віталій Ракета 0 1 1
Сметана Дмитро МФК “Ехо” 0 1 1
Сорока Дмитро Раково-сіті 0 1 1
Степко Олег Тепловик 0 1 1
Стеценко Валентин Тепловик 0 1 1
Тарадай Павло Тепловик 0 1 1
Чернилевський Ростислав Стандарт 0 1 1
Юрчук Андрій Армада 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Горбієвський Максим (“Ракета”)

Стрілець Володимир (“Ракета”)

Ялтуховський Олександр (“Ауді”)

Муравський Віталій (“Ракета”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ