Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
1349

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу

Статистика 1/4 фіналу   Показник Статистика чемпіонату
4 Ігор 49
38 (9,5) Голи (в сер.) 529 (10,8)
4 (100%) Перемоги господарів 27 (55,1%)
0 (0%) Нічиї 1 (2,04%)
0 (0%) Перемоги гостей 21 (42,86%)
0 Пенальті призначено 0
0 Пенальті реалізовано 0
5 (1,25) Попередження (в сер.) 77 (1,57)
1 (0,25) Вилучення (в сер.) 3 (0,06)
4 Крупні перемоги 37
2 Вольові перемоги 13
7 Дублі 69
4 Хет-трики 54

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 34
Самолига Олег Тролейбусник 27
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 22
Дудко Віталій ФК “Нейрон” 19
Кошовський Володимир Агробізнес 18
Побережний Євген Тролейбусник 18
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 15
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 13
Гоцуляк Олександр Агробізнес 13
Нік Омар Інтерпродсервіс 13
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 11
Коваль Вадим Фортуна 11
Цимбалюк Валерій Агробізнес 11
Вознюк Руслан ФК “Нейрон” 10
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 10
Калинюк Дмитро Агробізнес 10
Молодих Сергій Фортуна 10
Моспан В’ячеслав ФК “Нейрон” 10
Цимбалюк Олександр Агробізнес 10
Драпак Микола ФК “Нейрон” 9
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 9
Стрембіцький Олег Тролейбусник 9
Гіджеліцький Ігор Тролейбусник 8
Глуховатий Вадим Агробізнес 8
Зеленко Олексій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 8
Мельник Тарас ДЮСШ Спортлідер+ 8
Наталюк Назар Агробізнес 8
Токарський Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 8
Флерко Костянтин Фортуна 7
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 7
Мельник Артем Фортуна 6
Мировіцький Олексій ДЮЦ-Іскра 6
Ноль Артем ДЮЦ-Іскра 6
Суховерко Сергій Агробізнес 6
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 6
Шумський Владислав ДЮЦ-Іскра 6
Волинець Ігор Тролейбусник 5
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 5
Кушнір Роман ФК “Нейрон” 5
Мазур Юрій Інтерпродсервіс 5
Ніцак Роман Інтерпродсервіс 4
Туменко Олександр Фортуна 4
Вербовий Владислав ДЮСШ Спортлідер+ 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Гурняк Артем ДЮЦ-Іскра 3
Кузько Артем Смайл 3
Мамонтов Олег Тролейбусник 3
Рауфі Раім Інтерпродсервіс 3
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 3
Фурсеєв Євген Фортуна 3
Афанасьєв Олексій Тролейбусник 2
Бойчук Ігор ДЮСШ Спортлідер+ 2
Волошин Дмитро Інтерпродсервіс 2
Кравчук Сергій Фортуна 2
Кучеревич Владислав ДЮЦ-Іскра 2
Малукалов Сергій Інтерпродсервіс 2
Муляр Вадим Агробізнес 2
Павловський Михайло Смайл 2
Пазюк Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 2
Ремушевський Денис ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Романов Михайло Фортуна 2
Стецюк Вадим ДЮЦ-Іскра 2
Ціпко Дмитро Смайл 2
Шперчук Дмитро ДЮФК Проскурів-Фортуна 2
Варвус Ігор ДЮЦ-Іскра 1
Гарнець Андрій Агробізнес 1
Костишин Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 1
Кузюткін Олександр Фортуна 1
Куцак Максим Фортуна 1
Пендичук Олександр ДЮЦ-Іскра 1
Побута Валерій ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Пушкар Олексій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 1
Сидорчук Дмитро ДЮСШ Спортлідер+ 1
Фамілярський Вадим Смайл 1
Флерко Юрій Фортуна 1
Хохлюк Артур ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Черновський Іван ДЮФК Проскурів-Фортуна 1
Швець Євген Смайл 1
Шупер Віталій Тролейбусник 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Коваль Вадим Фортуна 1 1 6
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 0 5
Нік Омар Інтерпродсервіс 1 0 5
Кучерявий Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 4 4
Дядюк Олександр ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 3 3
Молодих Сергій Фортуна 0 3 3
Шумський Владислав ДЮЦ-Іскра 0 3 3
Бабійчук Олександр Агробізнес 0 2 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 2 2
Кравчук Сергій Фортуна 0 2 2
Кучерявий Іван ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 2 2
Кушнір Роман ФК “Нейрон” 0 2 2
Мельник Тарас ДЮСШ Спортлідер+ 0 2 2
Мировіцький Олексій ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Наталюк Назар Агробізнес 0 2 2
Ноль Артем ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Стецюк Вадим ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Туменко Олександр Фортуна 0 2 2
Цимбалюк Олександр Агробізнес 0 2 2
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Вознюк Руслан ФК “Нейрон” 0 1 1
Гіджеліцький Ігор Тролейбусник 0 1 1
Гарнець Андрій Агробізнес 0 1 1
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Глуховатий Вадим Агробізнес 0 1 1
Джерелюк Ілля Смайл 0 1 1
Драпак Микола ФК “Нейрон” 0 1 1
Дубінін Ігор Тролейбусник 0 1 1
Дудко Віталій ФК “Нейрон” 0 1 1
Заобурний Юрій ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Кіт Вадим ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Калинюк Дмитро Агробізнес 0 1 1
Король Валентин ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Кошевко Олег Тролейбусник 0 1 1
Кузюткін Олександр Фортуна 0 1 1
Кучеревич Владислав ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Лисий Олександр Смайл 0 1 1
Мамонтов Олег Тролейбусник 0 1 1
Мельник Артем Фортуна 0 1 1
Муляр Вадим Агробізнес 0 1 1
Ніцак Роман Інтерпродсервіс 0 1 1
Новіцький Вадим Агробізнес 0 1 1
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Павловський Михайло Смайл 0 1 1
Пендичук Олександр ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Побута Вадим ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Радюк Іван ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Рудницький Дмитро ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1
Самолига Олег Тролейбусник 0 1 1
Сметана Олег ДЮФК Проскурів-Фортуна 0 1 1
Сопілко Олексій ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Фамілярський Вадим Смайл 0 1 1
Флерко Костянтин Фортуна 0 1 1
Фурко Юрій Смайл 0 1 1
Фурман Денис Смайл 0 1 1
Цилепа Максим ДЮСШ Спортлідер+ 0 1 1
Швець Євген Смайл 0 1 1
Шостак Максим ФК “Зеніт-Юрія-Фарм” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Нік Омар (“Інтерпродсервіс”)

А на завершення – декілька цікавих цифр та фактів за підсумками матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 5:

Найбільше забитих м’ячів 88 Агробізнес
Найменше забитих м’ячів 9 Смайл
Найбільше пропущених м’ячів 121 Смайл
Найменше пропущених м’ячів 21 ФК «Зеніт-Юрія-Фарм»
Видовищна 130 Смайл
«Нудна» 80 ДЮСШ Спортлідер+
Недисциплінована 1 + 11 Фортуна
Коректна 0 + 5 ДЮСШ Спортлідер+, Тролейбусник, ФК «Нейрон»
Команда, яка б’є пенальті 0  
Команда, якій б’ють пенальті 0  
Проти кого порушують правила 1 + 9 ДЮСШ Спортлідер+
Проти кого не порушують правила 0 + 5 Фортуна, Смайл

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ