Преміум-ліга: груповий етап завершено. Попереду – стадія плей-офф

0
1461

Заключні матчі групової стадії турніру видалися неймовірно напруженими та багатими на несподіванки

Добіг до свого завершення груповий етап Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Генеральним партнером змагань, нагадаємо, є компанія «Forex Club». У суботу, 13-го серпня, були зіграні матчі останнього, 11-го, туру «регулярки», за підсумками якого визначилися не лише імена всіх учасників плей-офф у дивізіонах 1, 2 та 3, а й імена команд, які завершуватимуть сезон стиковими матчами за збереження місця у певному дивізіоні, або ж за право підвищення у класі, та й імена тих, які напряму вилітають до нижчого дивізіону на наступний сезон. Відзначимо, що більшість матчів 11-ого туру носили характер «ігор за 6 очок», а їх результати напряму визначали подальшу турнірну долю для більшості колективів. Зважаючи на цей факт, завершення групового етапу видалося неймовірно напруженим. Відчайдушна боротьба точилася до останнього фактично у всіх поєдинках, що неабияк подобалося численним вболівальникам. Усіх складових компонентів яскравого видовища: красивих голів, яскравих комбінацій, неординарних ігрових рішень вистачало з лихвою, а емоції (куди ж без них не лише у міні-футболі), били через край. Нажаль, деякі їх прояви носили виключно негативний характер, і стануть об’єктом розгляду на черговому засіданні контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

Головний спортивний проект року – «FESTIVAL OF FOOTBALL 3X3»

«Тетра-Cook Drive» – «Динамо-ГУНП» – 4:2 (2:1)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Полупан (6, 36), Косяк (11), Калошин (32) – Гончарук (17), Бабій (47)

«Тетра-Cook Drive»: Чекерський, Кравецький, Косяк, Полупан, Диняк, Семенчук, Калошин, Бриндак

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Колесников, Соботюк, Бабій, Сохорук, Глушок, Подлюк, Наскальний, Сторожук, Лахмай, Бабак, Гончарук, Заєць, Гранчак

Попередження: Семенчук (35), Кравецький (44), Чекерський (47) – Бабак (18), Соботюк (34), Колесников (40), Наскальний (48)

Вилучення: Колесников (45, друге попередження)

Ігрову суботу відкривав центральний поєдинок заключного туру «регулярки» у дивізіоні 1, в якому зустрічалися лідери турніру, «Тетра-Cook Drive» та «Динамо-ГУНП». Звітний матч, фактично був вирішальним у визначенні першого місця у дивізіоні 1. Якщо все знаходилося у руках «динамівців», яким було лише перемагати в даному матчі, то «Тетрі-Cook Drive» для здобуття першої сходинки за підсумками «регулярки» потрібно було не лише здобувати три залікові бали, а й очікувати на осічку «Хмельницьких делікатесів» у заключному матчі першої частини змагань.

Перші хвилини матчу переконливіше провели номінальні господарі, які відразу розпочали створювати загрозу біля воріт Попроцького. Кількість переросла у якість на 6-ій хвилині, коли Полупан більярдним ударом в ліву «шістку» завершив блискучий прохід по флангу у власному виконанні – 1:0. Доволі швидкий пропущений м’яч відправив «динамівців» у стан гроггі, чим і сповна скористався їх суперник, який через п’ять обертів хвилинної стрілки подвоїв власну перевагу у рахунку. Після швидкої атаки Косяку при повному потуранні з боку захисників залишалося лише не промахнутися з кута воротарського – 2:0. «Динамо-ГУНП» зуміло зібратися духом, і невдовзі Гончарук, влучним ударом завершивши простріл з флангу, дещо відродив інтригу у матчі, однак «продовження банкету» у номінальних гостей не послідувало. Все стало на свої місця у другому таймі, коли спочатку Калошин влучно вдотик пробив у нижній кут після розіграшу кутового, а невдовзі Полупан видавши черговий ефектний рейд по флангу, та завершивши його розкішним обвідним ударом у ліву «дев’ятку» фактично зняв усі питання щодо переможця – 4:1. Це стало справжнім шоком для «Динамо-ГУНП», проблеми якого лише продовжувалися. Олексій Колесников, отримавши дві жовті картки протягом п’яти хвилин ігрового часу, залишив у меншості номінальних гостей. Парадокс, але вилучення лише пішло на користь «Динамо-ГУНП», яке в ті хвилини в надії переламати хід подій на майданчику діяло з п’ятим польовим, і невдовзі Бабій влучним ударом дещо скоротив розрив у рахунку, проте на більше у цьому матчі зусиль номінальних гостей не вистачило – непроста перемога «Тетри-Cook Drive» із рахунком 4:2.

«Бамбук» – «Воля» – 6:4 (4:0)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Нємий (8, 15), Яровий (12), Павліш (24), Стеценко (27), Кульбачний (28) – Скалій (32), Стець (36), Ярош (42), Дуда (48)

«Бамбук»: Гарбар, Кульбачний, Плосконос, Павліш, Яровий, Нємий, Стеценко, Кухта, Підручний

«Воля»: Пелишок, Стець, Дуда, Ярош, Скалій, Леонов, Опольський, Ахмедов, Штолько

Попередження: Нємий (24) – Штолько (45)

Вилучення: Кульбачний (45, навмисний удар суперника ногою після виходу м’яча за межі майданчика) – Штолько (50, друге попередження)

Продовжував програму 11-ого туру у дивізіоні 1 матч сусідів по турнірній таблиці, які вели відчайдушну боротьбу за вихід у плей-офф, «Бамбука» та «Волі». Перший тайм став справжнім бенефісом номінальних господарів, які продемонструвавши майже феномальну злагодженість у всіх ігрових ланках, відвантажили чотири «сухі» м’ячі у ворота свого візаві, зробивши цим самим більш ніж вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви «Бамбук» вирішив не зупинятися на досягнутому, і завдяки вдалим діям зв’язки Стеценко-Кульбачний, кожен з якої протягом однієї хвилини залишав у воротах суперника свій гольовий «автограф», довівши перевагу номінальних господарів до шести забитих м’ячів. Після цього «Бамбук» став діяти дещо розслаблено, чим скористалася сповна «Воля», яка поступово розпочала скорочувати відставання та відроджувати інтригу у матчі. «Повернутися» у гру підопічним Володимира Громницького ніяк не вдавалося, і невдовзі не витримали нерви у лідера атак «Бамбука», Дениса Кульбачного, який завдавши навмисного удару ногою супернику, який не володів м’ячем, залишив свою команду у меншості. «Воля», ж перейшовши на гру з п’ятим польовим, зуміла скоротити розрив до більш ніж пристойних «-2», однак на більше у номінальних гостей не вистачило ні часу, ні можливості – результативна перемога «Бамбука» із рахунком 6:4, який виходить у плей-офф з сьомого місця, «Воля» ж завдяки кращим показникам у матчах із прямими конкурентами теж виходить у наступну стадію, займаючи восьму позицію на фініші «регулярки».

«Мустанг-Фаворит» – «Хмельницькі делікатеси» – 5:4 (2:1)

Арбітри: Куцак, Щепанський

Голи: Веселовський (13), Будченко (22), Сироватко (30), Д. Огороднічук (32), Савчук (33) – Рябоконь (13, 42), Кащук (29), Нік (35)

«Мустанг-Фаворит»: Гуторов, Голець, Петрук, Будченко, Третьяков, Сироватко, Януш, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський, Савчук

«Хмельницькі делікатеси»: Цінько, Сиворог, Малишевський, Рябоконь, Романюк, Кащук, Богдан, Нік, Глаз, Ситник, Загородній

Попередження: Р. Огороднічук (48) – Глаз (8), Малишевський (49)

Сенсацію підніс «Мустанг-Фаворит», який в 11-ому турі змагань у дивізіоні 1 здолав одного із лідерів турніру, «Хмельницькі делікатеси». Після жвавого початку матчу, під час якого забитими м’ячами обмінялися Веселовський та Рябоконь, ініціатива перейшла на бік «делікатесів», перемога яких у цьому матчі дозволила б підопічним Віктора Вербового вийти у плей-офф з першого місця. Біля воріт Януша ставало з кожною хвилиною все гарячіше, однак «мустангівці» стійко стримували масований шквал атак свого суперника, за що отримали приємну винагороду під завісу тайму, коли Будченко у підкаті переправивши сферу у ціль після прострілу з флангу схилив шальки терезів на користь номінальних господарів. «Хмельницькі делікатеси» не опускали руки, і в дебюті другої 25-ти хвилинки Кащук, який блискучий сольний прохід у власному виконанні завершив ефектним ударом в ліву «дев’ятку»,  відновив рівновагу у рахунку на табло, проте не пройшло і хвилини, як Сироватко знову вивів вперед «Мустанг-Фаворит». Відчувши впевненість у власних силах, підопічні Євгена Петрука стали настирніше діяти в атаці, і видавши на гора ударну двохвилинку, впродовж якої по черзі Цінька змусили капітулювати Денис Огороднічук та Савчук, довели перевагу «мустангівців» до трьох забитих м’ячів. Такий розвиток подій на майданчику змусив «Хмельницькі делікатеси» максимально мобілізуватися, і результат не змусив на себе довго очікувати. Нік, а потім Рябоконь, який в підсумку оформив дубль у матчі, скоротили розрив до мінімального, відродивши інтригу в матчі, і повіривши у власні сили, підопічні Віктора Вербового у останні хвилини, діючи з п’ятим польовим, відчайдушно намагалися врятуватися від поразки, проте номінальним господарям ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний рахунок – перемога «Мустанга-Фаворита» із рахунком 5:4, яка дарує першу сходинку у дивізіоні 1 за підсумками «регулярки» «Тетрі-Cook Drive», а ось у «Хмельницьких делікатесів» взяти реванш за це фіаско буде вже у 1/4 фіналу плей-офф.

«Спортлідер-2» – «Вентс» – 0:7 (0:2)

Арбітри: Щепанський, Куцак

Голи: Побережник (12, 26, 30), Діброва (23), Мустафін (34), Жаріков (36, 44)

«Спортлідер-2»: Райтаровський, Ліпчинський, Кіт, Люблінський, Бойчук, Король, Кручек, Вербовий, Анікін, Костюк

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Бідюк, Жаріков, Токарчук, Бондар, Діброва, Нік, Мустафін, Святий

Попередження: Ліпчинський (30), Бойчук (47) – Токарчук (6), Мустафін (42)

Вилучення: Ліпчинський (47, друге попередження)

Завершив груповий етап на переможній ноті «Вентс», який у 11-ому турі змагань у дивізіоні 1 розгромив «Спортлідер-2». Вдало провівши перший тайм, впродовж якого «вентсівці» провели два м’ячі без відповіді у ворота Райтаровського, підопічні Юрія Болістовського не зупинилися на досягнутому і після перерви, «відвантаживши» у ворота свого візаві ще п’ять голів. Найбільш активним ж в стадії завершення атак «Вентса» був його капітан, Дмитро Побережник, який в підсумку відзначився хет-триком. Саме другий м’яч Дмитра у грі, коли він більярдним ударом в нижній кут по неймовірній траєкторії фактично з нульового кута завершив блискучий сольний прохід у власному виконанні, і став найкрасивішим у матчі. «Спортлідер-2» ж попри рахунок на табло, бився на майданчику до останнього, намагаючись відповісти бодай голом престижу, однак Юрій Болістовському, який цей матч провів вище всяких похвал, таки вдалося втримати власні ворота у недоторканності. В підсумку – розгромна перемога «Вентса» із рахунком 7:0, який крокує у плей-офф з четвертого місця, а ось «Спортлідер-2» фінішує у «регулярці» на останній позиції, і наступний дивізіон розпочне у дивізіоні 2.

«Арсенал» – «Спортлідер-3» – 4:2 (0:0)

Арбітри: А. Сас, Бойко

Голи: Стрілець (31, 32), Красножон (47, 48) – К. Шляховий (29), Глас (38)

«Арсенал»: Рудий, Грищук, Криськов, Стасюк, Соловей, Стрілець, Красножон, Шлапак

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Луцюк, Глас, К. Шляховий, А. Шляховий, Гончар, Шевчук, Трочинський

Попередження: Грищук (7) – Луцюк (48)

З дещо несподіваним результатом завершився ще один матч 11-го туру у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Арсенал» та «Спортлідер-3». В першому таймі численні спроби обох команд відкрити рахунок у зустрічі успіхом не увінчалися, отож основні події на майданчику відбулися після перерви. Забитих м’ячів вболівальники вперше у матчі дочекалися на 29-ій хвилині, коли Костянтин Шляховий, влучним ударом завершивши вивірену передачу від Шевчука, вивів вперед у рахунку «Спортлідер-3», однак такий рахунок на табло тримався не дуже довго – 0:1. На авансцену вийшов Володимир Стрілець, який оформивши дубль протягом однієї хвилини, перевернув у матчі все з ніг на голову – 2:1. «Спортлідер-3» миттєво перейшов на гру з п’ятим польовим, і ця тактика виправдала себе для номінальних гостей дуже швидко. Після одного із затяжних розіграшів Глас, влучно пробивши впритирку із стійкою, зробив рахунок на табло рівним – 2:2. Все найцікавіше ж відбулося під завісу матчу. Спочатку Красножон, якому після позиційної помилки «лідерів» при розіграші «зайвого» залишалося лише влучити у порожній кут з кількох метрів, вивів вперед у рахунку «Арсенал», він ж через декілька миттєвостей і поставив масну крапку у матчі, холоднокровно реалізувавши дабл-пенальті – 4:2 на користь «Арсеналу», який завдяки цій перемозі залишає зону вильоту, і завершуватиме сезон стиковими матчами за збереження прописки у дивізіоні 1, а ось «Спортлідер-3» виходить у плей-офф з п’ятого місця, і першому раунді вирішального етапу турніру в серії до двох перемог зіграє із «Вентсом».

«ККФА-Vivasan» – «Forex Club» – 4:7 (1:3)

Арбітри: Бойко, А. Сас

Голи: Сушицький (13, 39). Олянчук (43, аг.), Матковський (45) – Моночков (4), Олянчук (15), Самсонюк (18), Безвещук (29, 30), Овчинніков (33, 40)

«ККФА-Vivasan»: Чабан, Розуман, Жовтобрюх, Сушицький, Забавський, Матковський, Лисий, Савченко, Феринський, Куцак, Король, Суліма, Мельник

«Forex Club»: В. Вербовий, С. Вербовий, Слівінський, Сікора, Успенський, Овчинніков, Безвещук, Власов, Олянчук, Моночков, Тринадцятко, Самсонюк, Дячук, Гарієвський

Попередження: Олянчук (16), В. Вербовий (34), Слівінський (49)

Продовжував програму ігрової суботи центральний поєдинок 11-ого туру у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «ККФА-Vivasan» та «Forex Club». Номінальні гості, які достроково забезпечили собі першу сходинку за підсумками «регулярки», жвавіше розпочали поєдинок, і змогли забити швидкий гол, автором якого на 4-ій хвилині став Ігор Моночков, однак «вівасанівці» не «розклеїлися», і продемонструвавши характер, всередині першого тайму завдяки влучному удару свого капітана, Максима Сушицького, зуміли відновити статус-кво, проте розвинути свій успіх підопічні Олександра Божеску не зуміли. «Форексівці» миттєво увімкнули максимальні швидкості, до чого «ККФА-Vivasan» відверто не був готовим, залишаючи забагато вільного простору своїм опонентам біля власних воріт. Цим з успіхом і скористалися Олянчук та Самсонюк, завдяки чому «Forex Club» вирушив відпочивати із більш ніж комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Це неабияк надламало номінальних господарів, чим з успіхом і скористалися їх суперники, а точніше, тандем Безвещук-Овчинніков, кожен з якого оформивши по дублю у другій половині гри зняв усі питання щодо переможця. Відзначимо, що «ККФА-Vivasan» боровся на майданчику до останнього, і зумів дещо скоротити розрив у рахунку, однак на більше зусиль підопічних Олександра Божеску в цій грі не вистачило – результативна перемога «Forex Club», який впевнено перемігши у груповому етапі змагань у дивізіоні 2, в хорошому настрої підходить до старту стадії плей-офф.

«Раково-сіті» – «Легіон» – 5:5 (4:4)

Арбітри: Гончарук, Вигоняйло

Голи: Дашкевич (6), Подворний (9), Романов (18, 24, 49) – Ліщук (2), Д. Мілаш (10), Панасюк (16, 25, 33)

«Раково-сіті»: Приведенець, Рогатюк, Неровний, Миколайчук, Романов, Ковальов, Дашкевич, Подворний, Сонник, Ситников, Кочетков

«Легіон»: Ліщук, Андрусяк, Білий, М. Мілаш, Панасюк, Д. Мілаш, Смульський

Попередження: Ковальов (40)

Заключний тур групового етапу у дивізіоні 3 відкривало протистояння між «Раково-сіті» та «Легіоном». Довгий час рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, однак поступово ініціатива перейшла під контроль «Легіона», якому для виходу у плей-офф потрібна була лише перемога у цьому матчі. До успіху «легіонерів» наблизив влучним ударом Олександр Панасюк, однак доволі коротка лава запасних зіграла злий жарт із номінальними гостями під завісу зустрічі. «Раково-сіті» активно намагалося врятуватися від поразки, і досягло свого на останніх хвилинах, коли кращий гравець у складі номінальних господарів в цьому поєдинку, Владислав Романов, влучним ударом відновив статус-кво, поховавши усі шанси «Легіона» на плей-офф – бойова нічия із рахунком 5:5.

«Смайл» – «Каміно» – 1:3 (1:1)

Арбітри: Божко, Палійчук

Голи: Геут (13) – Ден. Власюк (20), Бантус (30), Матвієнко (36)

«Смайл»: Удовика, Ціпко, Янчук, Люховець, Тарасов, Пігун, Фамілярський, Залуга, Міхно, Геут, Островський

«Каміно»: Жуковський, А. Дячок, Матвієнко, Бантус, Ден. Власюк, Орехівський, Дем’янюк

Попередження: Геут (23), Островський (43) – Дем’янюк (37)

Продовжував ігрову суботу ще один цікавий поєдинок, у якому зустрічалися «Смайл» та «Каміно». Обидва колективи ще й досі не знали смаку перемог, отож в очному поєдинку прагнули це змінити. Краще це вдалося у номінальних гостей, які після нічийного першого тайму, у другій 25-ти хвилинці завдяки голам Бантуса та Матвієнка зуміли таки дотиснути опір свого опонента та довести справу до переможного завершення – 3:1 на користь «Каміно».

«Меблі-Лідер» – «Інтерпродсервіс» – 5:3 (3:3)

Арбітри: Жмурко, Вигоняйло

Голи: Сівак (3, 38), Мартинюк (8, 17), Запорожець (37) – Гарбар (3), С. Малукалов (15), Панькевич (20)

«Меблі-Лідер»: Мартинюк, О. Михайленко, С. Михайленко, Бухер, Сівак, Литвинюк, Гула, Вороністий, Запорожець, Ткачук, Шилов, Левчук

«Інтерпродсервіс»: Іщук, С. Малукалов, Панькевич, Троян, Віхренко, Гарбар, Черняк, Самолига, Побережний, Міцак, Нік

Попередження: Ткачук (26) – Черняк (30)

Видовищним на неймовірно напруженим видався наступний двобій 11-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустічалися «Меблі-Лідер» та «Інтепродсервіс». Перший тайм проходив у рівній боротьбі, яка справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, проте після перерви на майданчику солювали вже «меблевики», які двічі змусивши капітулювати Іщука, зуміли вирвати надважливі три очки – непроста перемога «Меблі-Лідера» з рахунком 5:3, який завдяки цьому успіху фінішує третім у груповому етапі змагань у дивізіоні 3. В складі переможців найбільш активним був дует Сівак-Мартинюк, кожен з якого двічі залишав у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитого м’яча.

«ЕкоАльт-Адрія» – «Лунтік» – 5:3 (1:1)

Арбітри: П. Сас, Маніло

Голи: Гончар (22, 34, 35), Музика (41), Яворський (43) – І. Радюк (11, 49), Пушкар (28)

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Чорний, Шнира, Коник

«Лунтік»: Пушкар, І. Радюк, Петреченко, Невінський, О. Радюк, Пипа, Заболотний, Подвисоцький, Паюк, Шиманський

Попередження: Чорний (17) – І. Радюк (16)

В схожому стилі проходив і наступний матч 11-го туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «ЕкоАльт-Адрія» та «Лунтік». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, однак Пушкар, вивівши в дебюті другого тайму влучним ударом у власному виконанні вперед «Лунтік», змусив задуматися про ще одну можливу сенсацію, яких у цьому турі і так було більше ніж достатньо. Нажаль, розвинути свій успіх «лунтікам» не судилося. «ЕкоАльт-Адрія» зуміла в потрібний момент зібратися духом, і продемонструвавши воістину чемпіонську гру, у впевненій манері провела чотири «сухі» м’ячі у ворота свого візаві, переламавши хід подій на майданчику. «Лунтік» ж боровся до останнього, і завдяки голу активного Радюка під завісу зустрічі зумів скоротити розрив у рахунку до двох м’ячів, однак на більше у номінальних гостей не вистачило ні часу, ні можливості – 5:3 на користь «ЕкоАльт-Адрії», яка у хорошому настрої крокує у плей-офф, і залишається єдиним колективом у сезоні, який у своїх матчах виключно перемагає. В складі переможців у цій грі відзначимо Дмитра Гончара, на рахунку якого хет-трик.

«Зооветпром-Поділля» – «Фортуна» – 3:1 (0:1)

Арбітри: Маніло, П. Сас

Голи: Кордіяка (32). Мартинюк (44), Безвух (45, аг.) – Молодих (18)

«Зооветпром-Поділля»: Марущак, Драпак, Мартинюк, Несін, Дудка, Кордіяка, Босак, Колісник, Моспан, Бесараба, Прудніков

«Фортуна»: Балабанов, Бевза, Нечипорук, Молодих, Кокошко, Люховець, Безвух, Ю. Флерко

Попередження: Дудка (11), Колісник (14) – Кокошко (23), Бевза (31)

Завершив груповий етап на переможній ноті і «Зооветпром-Поділля», який виявився сильнішим за «Фортуну». Хоча, не все так погано розпочиналося погано для номінальних гостей, які вирушили на перерву із мінімальною перевагою у рахунку після голу Молодих, проте розвинути їм свій успіх у другій 25-ти хвилинці не судилося. Виною тому, більш ніж впевнена гра «Зооветпрома-Поділля», який продемонструвавши неймовірну жагу до перемоги зумів після перерви провести три «сухі» м’ячі у ворота Балабанова та в підсумку схилити шальки терезів на свою користь – 3:1 на користь «Зооветпрома-Поділля».

«Політехнік» – «Патріот» – 0:3 (0:0)

Арбітри: Муляр, Сохорук

Голи: Вольський (26), Марчук (29), Атласюк (39)

«Політехнік»: Пекнич, Крулік, Ковальчук, Ліщук, Вільчинський, Н. Салабай

«Патріот»: Насідач, Папроцький, Палійчук, Марчук, Атласюк, Вольський, Романов, Гоцуляк, Вараниця, Патоїшин, Лівчинський

Попередження: Ліщук (48)

Напруженим видався двобій між «Політехніком» та «Патріотом», який продовжував програму 11-ого туру у дивізіоні 2. Перший тайм попри високу кількість створених гольових моментів обома суперниками завершився без забитих м’ячів, отож основні події на майданчику відбулися після перерви. «Патріот» поступово гнув свою атакувальну лінію, випробувуючи на міцність оборону свого опонента, і досяг свого всередині другого тайму, видавши на гора ударну трьохвилинку, впродовж якої забитими м’ячами відзначилися Вольський та Марчук. «Політехнік» ж невдовзі отримав чудовий шанс для того, аби відродити інтригу в матчі, проте Крулік не зумів реалізувати пенальті, призначений у бік воріт номінальних гостей. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Сергій Атласюк влучним ударом завершив як по нотах розіграну швидку контратаку, встановивши остаточний рахунок на табло – 3:0 на користь «Патріота», який завдяки цьому успіху обходить за додатковими показниками «ККФА-Vivasan», і виходить у плей-офф з другого місця, «Політехнік» ж фінішує у регулярному чемпіонаті на шостій позиції.

«Філтекс» – «ЕкоАльт» – 2:3 (1:1)

Арбітри: Сохорук, Муляр

Голи: Юрко (23), Алі Хусейн (35) – Вівсянко (11, 41), Дунець (36)

«Філтекс»: Щербатюк, Свіщов, Ярославський, Подольський, Ходаковський, Юнчик, Юрко, Васильчук, Чижов, Алі Хусейн, Дацишин

«ЕкоАльт»: Величко, Тихонюк, Камінський, Щіпановський, Рибчинський, Луцюк, Дунець, Волощук, Михайлов, Булка, Вівсянко, Потюк

Попередження: Ярославський (28)

Потішив своїх вболівальників «ЕкоАльт», який в останній ігровий день групового етапу у дивізіоні 2 доволі несподівано, однак заслужено переграв одного із його лідерів, «Філтекс». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, однак після перерви Мустафа Алі Хусейн вивів влучним ударом вперед у рахунку номінальних господарів, проте, як виявилося, це було єдиним, на що спромоглися у цьому матчі гравці «Філтекса». «ЕкоАльт» зумів зібратися у найбільш потрібний для себе момент, і завдяки голам Дунця та Вівсянко в підсумку здобув потрібну як повітря перемогу, в останній момент застрибнувши у вагон потягу під назвою «плей-офф» – вольова перемога «ЕкоАльту» із рахунком 3:2, який завершує таким чином регулярний чемпіонат на восьмій позиції, і в першому раунді плей-офф тепер зустрінеться із переможцем групового етапу у дивізіоні 2, «Forex Club».

«Менс» – «Прикордонник» – 2:5 (2:2)

Арбітри: Гончарук, Фарина

Голи: Дарченко (3, 25) – Гавага (4, 10, 35), Басистий (31, 49)

«Менс»: Кисельов, Лісоводський, Лисий, Гілюк, Юзвак, Козубович, Левчук, Шадрін, Киданчук, Дарченко, В. Павлюк, Вельський, Степко, Попов

«Прикордонник»: Мокроцький, Мельников, Гавага, Цуприк, Хлопонін, Котирло, Басистий, Атласюк

Попередження: Кисельов (49) – Атласюк (26)

В схожій манері проходив наступний поєдинок 11-го туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Менс» та «Прикордонник». В першій половині матчу на майданчику можна було спостерігати рівну боротьбу, однак після перерви ігрова ініціатива вже міцно знаходилася під контролем «прикордонників», яким для виходу у стадію плей-офф в цьому поєдинку було потрібно будь-якою ціною перемагати. З цим завданням підопічні Сергія Каштеляна з блиском впоралися у другій 25-ти хвилинці, у впевненій манері відвантаживши три «сухі» м’ячі у ворота Кисельова, а справжнім «злим генієм» «Менса» став Павло Гавага, який у цьому протистоянні відзначився хет-триком. В підсумку – 5:2 на користь «Прикордонника», який фінішує сьомим на груповому етапі турніру у дивізіоні 2, і в першому раунді плей-офф у серії до двох перемог зустрінеться із «Патріотом». «Менс» ж завершує регулярний чемпіонат на п’ятій позиції, і на нього в 1/4 фіналу плей-офф очікує зустріч із «Філтексом».

«Атлетик-Ферозіт» – «AVIVA-Карат» – 2:5 (0:1)

Голи: Підлісний (46), Умаров (48) – Лисий (18, 42), Я. Доліба (40), Рабченюк (43), Пасічник (45)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Базелюк, Підлісний, Лисюк, Умаров, Розізнаний, Денисюк

«AVIVA-Карат»: Нагорняк, Рабченюк, Я. Доліба, Лисий, Пасічник, Кравчук, Намба, Садовський

Попередження: Денисюк (2), Яюс (48), Підлісний (48), Розізнаний (50) – Я. Доліба (24), Кравчук (33)

Вилучення: Яюс (50, нецензурні вислови на адресу арбітра матчу)

Зуміла порадувати власних вболівальників і «AVIVA-Карат», яка завершила регулярний чемпіонат доволі неочікуваною перемогою над «Атлетиком-Ферозіт». Вдало провівши перший тайм, який «AVIVA-Карат» завершила із мінімальною перевагою у рахунку, підопічні Ігоря Вислободського розвинули свій успіх у другій 25-ти хвилинці, і ще чотири рази змусивши капітулювати Загребельного, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «Атлетики» ж зуміли прийти в себе лише під завісу матчу, і зусиллями Підлісного та Умарова відродили інтригу в матчі, однак на більше у номінальних господарів вже не було ні часу, ні можливості – 5:2 на користь «AVIVA-Карат», для якого ця перемога виявилася пірровою, оскільки в наступному матчі «Ауді» переграло «Новатор» і залишило симпатичну в ігровому плані, однак дуже нестабільну команду Ігоря Вислободського у зоні вильоту. «Атлетик-Ферозіт» ж ця поразка залишила поза межами плей-офф, і тепер підопічні Олександра Розізнаного завершуватимуть матчами за збереження прописки у дивізіоні 2 на наступний сезон.

«Ауді» – «Новатор» – 5:3 (4:2)

Арбітри: Жмурко, А. Сас

Голи: Алексеєв (5, 11), Кучер (20, 39), Шатілов (22) – Лисий (18, 24, 47)

«Ауді»: Бондарчук, Гриньков, Ковбасюк, Алексеєв, Загребельний, Кучер, Симчак, Стратійчук, Шатілов

«Новатор»: Боценюк, Зеленюк, Лисий, Осадчук, Шушвар, Музиченко, Мочульський, Новік, Прокопишен

Попередження: Алексеєв (29)

Другу перемогу поспіль здобув «Ауді», який після провального початку сезону під завісу «регулярки» нарешті зумів віднайти свою гру, і здолавши в попередньому турі «Прикордонник», регулярний чемпіонат залишив перемогою над «Новатором». «Автомоболісти» на звітний поєдинок вийшли наче на останній бій, демонструючи неймовірну самовіддачу та зарядженість на боротьбу, що стало відвертим одкровенням для «Новатора», а ця гра стане бенефісом тандему Алексеєв-Кучер, кожен з якого оформивши по дублю, зробив дуже вагомий вклад у надважливу перемогу своєї команди. Як не старався в складі «Новатора» Іван Лисий, який в підсумку відзначився хет-триком, його старань номінальним гостям вистачило на те, аби лише підсолодити гіркоту власної поразки – 5:3 на користь «Ауді», який перемагаючи у «матчі за 6 очок» залишає зону вильоту, і завершуватиме сезон матчами за збереження прописки у дивізіоні 2, «Новатору», ж який весь сезон постійно знаходився у зоні плей-офф, ця поразка коштувала надто дорого – наступний сезон підопічні Олександра Новіка розпочнуть у дивізіоні 3.

«Ротор» – «Університет-Молокія» – 5:0 (тех.)

Арбітри: А. Сас, Жмурко

«Ротор»: Данилюк, Крутяков, Олексійчук, Гайдашевський, Логвіненко, Паляниця, Шпаков, Камінський, Левченко, Сьомін

Нажаль, сезон у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з міні-футболу завершать не усі команди. Це стало відомим після того, як «Університет-Молокія», маючи у власному пасиві вже один «невихід», не з’явився і на заключний матч групового етапу проти «Ротора». «Універ», який минулоріч виборов «бронзу» у дивізіоні 1, тепер рішенням КДК Асоціації буде знятий із поточного розіграшу, а на «Ротор» очікують стикові матчі за збереження прописки у елітному дивізіоні наших змагань у наступному сезоні.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області