Преміум-ліга: календар та результати чергових матчів плей-офф

0
1307

Надаємо Вашій розклад та результати чергових поєдинків розіграшу Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ДИВІЗІОН 1
В Спортлідер-2 – Полонія (втішний кубок) 27.02 УМВС 12.00 12:0
С Плей-офф 14 фіналу Феміда – Старлайф – Університет-Молокія (2 гра) 27.02 УМВС 13.15 1:1 пен. 3:1
14 Плей-офф 14 фіналу Динамо-УМВС – Хмельницькі делікатеси (2 гра) 27.02 УМВС 14.30 3:5
14 Евеліна – Конфермат-Епіцентр К (кубок Виклику) 27.02 УМВС 15.45 5:4
14 Плей-офф 14 фіналу Газовик – Кардіфф (2 гра) 27.02 УМВС 17.00 6:5
В Плей-офф 14 фіналу Спортлідер-3 – Тетра (2 гра) 27.02 УМВС 18.15 2:1
В Ковчег-Воля – Спортовари.сом (втішний кубок) 27.02 УМВС 19.30 7:4
14 Плей-офф 14 фіналу Динамо-УМВС – Хмельницькі делікатеси (3 гра) 28.02 УМВС 13.15  
14 Плей-офф 14 фіналу Газовик – Кардіфф (3 гра) 28.02 УМВС 14.30  
В Ротор – Арсенал (кубок Виклику) 28.02 УМВС 15.45  
ДИВІЗІОН 2
В Прикордонник – Фаворит (втішний кубок) 28.02 ХНУ 13.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Олімпік  – Бамбук 2 гра 28.02 ХНУ 14.00  
В Товтри – Мустанг-Автолідер (кубок Виклику) 28.02 ХНУ 15.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Лада – Патріот (2 гра) 28.02 ХНУ 16.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Вентс – Олімп

(2 гра)

28.02 ХНУ 17.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Красилів-Ортопед –Філтекс-Аваль (2 гра) 28.02 ХНУ 18.00  
В Новатор – Менс (кубок Виклику) 28.02 ХНУ 19.00  
Резервний час для проведення за необхідністю 3 матчів у чвертьфінальних матчах 03-04.03 ХНУ 18.00  
Резервний час для проведення за необхідністю 3 матчів у чвертьфінальних матчах 03-04.03 ХНУ 19.00  
ДИВІЗІОН 3
В ЕкоАльт-Адрія – ФК «ЛП-Добряк» (кубок Виклику) 28.02 Конфермат 14.00  
14 Плей-офф 14 фіналу AVIVA – Дантист (2 гра) 28.02 Конфермат 15.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Родові помістя-Адвокат – KKФА-VIVASAN (2 гра) 28.02 Конфермат 16.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Ветеран –Атлетик-Ферозіт – (2 гра) 28.02 Конфермат 17.00  
14 Плей-офф 14 фіналу Карат-Олешин – ЕкоАльт  (2 гра) 28.02 Конфермат 18.00  
Резервний час для проведення за необхідністю 3 матчів у чвертьфінальних матчах 03-04.03 Конфермат 20.00  
Резервний час для проведення за необхідністю 3 матчів у чвертьфінальних матчах 03-04.03 Конфермат 21.00  
ДИВІЗІОН 4 та 5
3 м Плей-офф за 3 місце Інтерпродсервіс – Тролейбусник (2 гра) 27.02 Конфермат 15.00 4:5 пен. 2:4
12 Фахівець – МФК ЕХО (3 гра) 27.02 Конфермат 16.00 4:4 пен. 7:6
12 Ракета – АУДІ (3 гра) 27.02 Конфермат 17.00 3:2
В Тепловик – Мобіфренд (5-8 місце) 27.02 Конфермат 18.00 5:3
В Раково-сіті – Політ (5-8 місце) 27.02 Конфермат 19.00 16:2
Ф Плей-офф – фінал Агробізнес – ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» (2 гра) 28.02 Конфермат 13.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ