Преміум-ліга: «Олімп» та «ЕкоАльт» стають володарями Кубку Поділля у дивізіонах 2 та 3

0
1381

Заключні матчі сезону видалися багатими на забиті м’ячі

Ось і фінішував Преміум-ліга відкритий чемпіонат Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 20-ого березня, окрім стикових матчів за місця у дивізіонах 2 та 3, змагальний марафон завершувався заключними поєдинками розіграшу Кубку Поділля у дивізіонах 2 та 3. Про все це далі у нашому огляді.

«Полонія» – «Спорттовари.com» – 1:3 (1:1)

Арбітри: Фертюк, Муляр

Голи: Мусієнко (7) – Боденчук (25, аг.), О. Понятовський (36), Пахно (50)

«Полонія»: Ніскевич, Батурко, Галкін, Мусієнко, Цимбал, Ковальський, Боденчук, Цілінський, Левицький

«Спорттовари.com»: Мадзяновський, Допералов, О. Понятовський, С. Понятовський, Пахно, Присяжнюк, Семиконь, Поліщук

Попередження: Галкін (23), Батурко (43)

Продовжував програму 5-ого туру Втішного Кубку двобій представників дивізіону 3, у якому зустрічалися «Полонія» та «Спорттовари.com». Перший тайм звітного протистояння завершився за нічийного рахунку, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, однак його свідками вболівальники у спорткомплексі ХНУ так і не стали. Виною тому, перш за все, більш ніж переконлива гра номінальних гостей у другій 25-ти хвилинці, які зуміли продемонструвати на майданчику свої найкращі якості, і провівши два «сухих» м’ячі у ворота Ніскевича, схилили шальки терезів на свою користь – 3:1 на користь «Спорттоварів.com».

«Патріот» – «Філтекс-Аваль» – 5:6 (4:3)

Арбітри: Муляр, Фертюк

Голи: Папроцький (1, 24, 25), Патоїшин (18), Атласюк (49) – Свіщов (4), Дацишин (16), Шляховий (21), Вакух (31), Ярославський (35), Якубовський (50)

«Патріот»: Атласюк, Марущак, Дрижа, Марчук, Папроцький, Зозуля, Патоїшин, Вольський, Гах

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Свіщов, Васильчук, Шляховий, Якубовський, Подольський, Ярославський, Вакух, Дацишин, Васільєв

Попередження: Свіщов (23)

Гольовою феєрією потішили власних вболівальників «Патріот» та «Філтекс-Аваль», матч між якими відкривав програму 3-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 2. З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, все вирішує реалізація. Кращою вона виявилася у «Філтексу-Аваль», який шість з своїх численних атакувальних випадів довів до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Як не старалися ж «патріотівці», подібне їм вдалося лише п’ять разів – 6:5 на користь «Філтекса-Аваль» у цій видовищній гольовій перестрілці, який завдяки цьому успіху завершує сезон на шостій позиції, «Патріот» ж фінішує на підсумковому восьмому місці.

«Ковчег-Воля» – «Прикордонник» – 2:4 (1:1)

Арбітри: Фарина, Бойко

Голи: Шитенков (12), Гранатюк (41) – Мельников (24), Цуприк (27), Грига (43), Кашаба (50)

«Ковчег-Воля»: Дячук, Шитенков, Стець, Леонов, Токарчук, Задерейко, Гранатюк

«Прикордонник»: Ільков, Мельников, Кашаба, Цуприк, Власов, Грига, Голенко, Савчук, Басистий, Тимощук

Попередження: Стець (8), Токарчук (41), Шитенков (50)

Завершив сезон на мажорній ноті «Прикордонник», який в заключній грі Втішного Кубку здолав вищий за класом «Ковчег-Волю». Левову частку ігрового часу на майданчику можна було спостерігати рівну гру, яка справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, однак в кінцівці зустрічі привабливіше виглядали номінальні гості, які за рахунок більш довшої лави запасних зуміли дотиснути свого опонента, і завдяки голам Григи та Кашаби вирвали переможний результат – перемога «Прикордонника» із рахунком 4:2.

«Олімпік» – «Олімп» – 5:11 (2:4)

Арбітри: Бойко, Фарина

Голи: Муляр (6, пен., 46), Деговець (23, 50), Крижанівський (43) – Подневич (1, 31, 40), Муляр (4, аг.), Блажко (18, 27), Гуценюк (21), Романов (30, 50), Гуліватий (47, 50)

«Олімпік»: Котик, Соломко, Деговець, Полупан, Муляр, Кліщенко, Крижанівський

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Романов, Блажко, Біляк, Золотар, Івановський, Гуценюк, Подневич, Берлінський, Гайновський

Попередження: Кліщенко (32) – Підпанюк (6)

Володарем Кубку Поділля у дивізіоні 2 став «Олімп», який в заключній грі турніру каменя на камені не залишив від старокостянтиновського «Олімпіка». Номінальні гості в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, і в підсумку в ефектному стилі «відвантаживши» одинадцять м’ячів у ворота Котика, зняли усі питання щодо переможця зустрічі ще задовго до фінального свистка. Найбільш активним в стадії завершення атак «Олімпа» був Володимир Подневич, в активі якого три забиті м’ячі. «Олімпік» ж спромігся відповісти лише п’ятьма влучними ударами, лише дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – результативна перемога «Олімпа» із рахунком 11:5, який завершуючи турнірну дистанцію розіграшу Кубку Поділля із стовідсотковим очковим доробком, і виборює головний трофей, в підсумку завершуючи сезон на підсумковому п’ятому місці, «Олімпік» ж до фінішу приходить лише сьомим.

«Ветеран» – «Дантист» – 2:6 (0:0)

Арбітри: Щепанський, Стецюк

Голи: Матанчук (40), Деусов (43) – Кукурудза (25), Терещенко (29), Бондар (38, 45, 46), Розуман (46)

«Ветеран»: Деусов, Лановий, Власов, Рендяк, Матанчук, В. Лазарчук, Туз, Борисюк

«Дантист»: Мельник, Кукурудза, Розуман, Терещенко, Рудий, Бондар, Стефанишин, Городецький, Улітін, Лупійчук

Попередження: Бондар (32), Городецький (40)

Напруженим видався двобій між «Ветераном» та «Дантистом», який відкривав програму 3-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 3. Після безгольової першої половини матчу, в дебюті другої 23-ти хвилинки ініціативою заволоділи «дантисти», які вже дуже швидко провівши три «сухі» м’ячі у ворота Ланового, зробив вагому заявку на підсумковий успіх, однак варто віддати належне «ветеранам», які не опустили руки, і завдяки влучним ударам Матанчука та Деусова впродовж кількох наступних хвилин зуміли скоротити розрив до мінімального, відродивши інтригу в матчі. Далі номінальні господарі вирішили ризикнути, в надії вирвати переможний результат перейшовши на гру в п’ять польових, однак ризик себе не виправдав. Навпаки, «Дантист» ще тричі результативно використавши помилки суперника при розіграші «зайвого», після яких гравці номінальних гостей забивали вже у порожні ворота, довів рахунок на табло до розгромного – 6:2 на користь «Дантиста», який фінішує в підсумку шостим, а «Ветеран» завершує сезон на підсумковій сьомій позиції.

«ККФА-Vivasan» – «ЕкоАльт» – 1:2 (0:1)

Арбітри: Щепанський, Ратушний

Голи: Маркович (45) – Михайлов (20, 39)

«ККФА-Vivasan»: Токовенко, Ларіоненко, Каретнік, Маркович, Суліма, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Феринський, Король, Мельник, Гуторов, Свідерський

«ЕкоАльт»: Величко, Камінський, Тихонюк, Мокрота, Михайлов, Булка, Рибчинський, Щіпановський

Попередження: Сушицький (46) – Булка (36)

А володарем Кубку Поділля у дивізіоні 3 став «ЕкоАльт», який в заключній грі 3-ого туру здобув непросту перемогу над «ККФА-Vivasan». В неймовірно напруженому та багатому на боротьбу боєдинку привабливіше виглядали номінальні гості, які завдяки дублю Михайлова, який відзначався в кожному із таймів, на останніх хвилинах володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Заключний відрізок зустрічі впевненіше провели вже номінальні господарі, які завдяки влучному удару Марковича зуміли скоротити відставання до мінімуму, і повіривши у власні сили, з усіх сил прагнули врятуватися від поразки, однак підопічним Максима Роговського ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – 2:1 на користь «ЕкоАльту», який завдяки цьому успіху стає володарем Кубку Поділля у дивізіоні 3, завершуючи сезон на п’ятій позиції, а ось «ККФА-Vivasan» до фінішу підходить на підсумковому восьмому місці.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ