Преміум-ліга: розв’язка групового етапу обіцяє бути неймовірно захоплюючою

0
1428

Матчі 10-го туру у дивізіонах 1, 2 та 3 видалися неймовірно напруженими та видовищними

Добігає до свого завершення груповий етап Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Нагадаємо, що генеральним партнером турніру є компанія «Forex Club». У суботу, 6-го серпня, у всіх дивізіонах були зіграні поєдинки 10-го туру, за результатами яких ще більш загострилася інтрига на всіх полюсах турнірної таблиці перед останнім туром «регулярки». Про все це далі у нашому огляді.

Головний спортивний проект року – «FESTIVAL OF FOOTBALL 3X3»

«Спортлідер-3» – «Тетра-Cook Drive» – 6:6 (4:1)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Луцюк (5, 10, 31), К. Шляховий (6), А. Шляховий (15), Диняк (48, аг.) – Калошин (17, 43), Олексюк (26), Бриндак (46), Гарибян (49), Диняк (50)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Гончар, Луцюк, К. Шляховий, А. Шляховий, Омарі, Шевчук, Глас, Трочинський

«Тетра-Cook Drive»: Чекерський, Диняк, Гарибян, Полупан, Семенчук, Кравецький, Олексюк, Кузьмін, Бриндак, Калошин

Попередження: К. Шляховий (36) – Олексюк (17)

Вилучення: Олексюк (39, друге попередження)

Ігрову суботу відкривав її центральний поєдинок, у якому зустрічалися лідери турніру у дивізіоні 1, «Спортлідер-3» та «Тетра-Cook Drive». Можна цілком стверджувати, що в цьому матчі вболівальники побачили два різних тайми. У першій 25-ти хвилинці на майданчику домінував чинний чемпіон змагань, «Спортлідер-3», який вирушивши на перерву із вагомим гандикапом у три забиті м’ячі, зробив більш ніж переконливу заявку на підсумковий успіх, а в складі «лідерів» ж феєрив Віталій Луцюк, який відзначився хет-триком. Після перерви цікавіше виглядала вже «Тетра-Cook Drive», яка продемонструвавши характер, зуміла скоротити відставання до мінімуму та відродила інтригу у матчі, і повіривши у власні сили, стала ще більш завзято проявляти себе у атакувальних діях. Приємний бонус за власні старання номінальні гості отримали на останніх секундах, коли Диняк влучним ударом у нижній кут завершив фланговий простріл, дозволивши «Тетрі-Cook Drive» врятуватися від поразки у цьому видовищному та емоційному поєдинку. Як наслідок – бойова нічия із рахунком 6:6.

«Динамо-ГУНП» – «Спортлідер-2» – 3:1 (1:0)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Бабій (18), Наскальний (33), Сохорук (47) – Кручек (36)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Колесников, Сторожук, Бабій, Сохорук, Гончарук, Глушок, Наскальний, Бабак, Гранчак, Заєць

«Спортлідер-2»: Чех, Ліпчинський, Райтаровський, Кручек, Люблінський, Бойчук, Кіт, Вербовий, Анікін, Костюк, Король

Попередження: Сохорук (41) – Бойчук (43)

Продовжило виграшну серію «Динамо-ГУНП», яке у 10-ому турі в неймовірно напруженій боротьбі здолало опір «Спортлідера-2». Забитих м’ячів вперше у матчі вболівальники дочекалися на 18-ій хвилині, коли Бабій блискуче пробив зльоту у ліву «шістку» після розіграшу кутового, а в середині другого тайму Наскальний точним ударом під поперечину подвоїв перевагу «динамівців». Підопічні Романа Шевчука не опустили руки, і невдовзі Кручек, невідпорним для голкіпера в дальній кут метрів з 10-ти відродив інтригу в матчі, проте останнє слово у грі все ж залишалося за номінальними господарями: Сохорук, завершивши точним ударом в ліву «шістку» як по нотах розіграну швидку багатоходівку зняв усі питання щодо переможця у цій дуелі – 3:1 на користь «Динамо-ГУНП», яке завдяки осічці «Тетри-Cook Drive» повертає собі лідерство у дивізіоні 1. Доля ж підсумкової першої сходинки у «регулярці», вочевидь вирішить очний матч «Динамо-ГУНП» та «Тетри-Cook Drive», який відбудеться у останньому турі.

«Університет-Молокія» – «Мустанг-Фаворит» – 0:5 (тех.)

Арбітри: Щепанський, Куцак

«Мустанг-Фаворит»: Гуторов, Петрук, Голець, Будченко, Сироватко, Януш, Мевша, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Савчук

Без бою переміг «Мустанг-Фаворит», який доволі неочікувано не дочекався на майданчику свого суперника у особі «Університету-Молокії». Невідомо, з яких причин гравці «Універа» проігнорували цей поєдинок, однак факт залишається фактом – «Університет-Молокія» без боротьбу вручив «Мустангу-Фавориту» надважливі три очки, які дозволили «мустангівцям» здобути за тур до завершення «регулярки» здобути путівку у плей-офф. «Університет-Молокія» ж має вже у власному пасиві першу неявку у сезоні, і у випадку повторення подібних дій ризикує бути знятий із турніру.

«Воля» – «Арсенал» – 4:3 (1:2)

Арбітри: Куцак, Щепанський

Голи: Дуда (23, 40), Леонов (35), Васильчишин (39) – Грищук (3), Зарицький (7), Васильчишин (49, аг.)

«Воля»: Дячук, Пелишок, Задерейко, Васильчишин, Дуда, Леонов, Штолько, Ярош, Ахмедов

«Арсенал»: Рудий, Стасюк, Красножон, Зарицький, Грищук, Соловей

Попередження: Задерейко (5), Васильчишин (10), Леонов (36) – Стасюк (34)

Наступний матч 10-го туру у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Воля» та «Арсенал», видався неймовірно драматичним. Краще гру розпочали «каноніри», які вже на 7-ій хвилині після влучних ударів Грищука та Зарицького заволоділи перевагою у два забиті м’ячі, однак «Воля» не опустила руки, і продемонструвавши характер та неабияку жагу до перемоги, чотири рази змусивши капітулювати Рудого, перевернула хід матчу на свою користь. Найбільш активним в складі номінальних господарів був Дуда, який відзначився у цій грі дублем. «Арсенал» кинувся рятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового та зумів скоротити розрив у рахунку до мінімального, однак на більше у номінальних гостей не вистачило ні часу, ні можливості – вольова перемога «Волі» із рахунком 4:3, яка завдяки цьому успіху піднімається у зону плей-офф.

«Вентс» – «Ротор» – 4:3 (1:2)

Арбітри: Фарина, Божко

Голи: Монастирський (15), Мустафін (31, 47, 50) – Гайдашевський (4), Левченко (7), Сьомін (42)

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Бідюк, Мустафін, Монастирський, Бондар, Антончик, Нік, Діброва, Жаріков, Святий

«Ротор»: Данилюк, Шпаков, Логвіненко, Паляниця, Гайдашевський, Сьомін, Левченко, Чмелюк

Попередження: Бондар (13), Антончик (40), Мустафін (42) – Шпаков (28)

За схожим сценарієм проходив і наступний матч 10-го туру у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Вентс» та «Ротор». Розпочали гру активніше «роторці», стартовий бліцкриг для яких приніс свій результат у вигляді голів Гайдашевського та Левченка, однак поступово «вентсівці» зуміли вирівняти хід подій на майданчику, а героєм ж зустрічі став Павло Мустафін. Габаратний нападник «Вентса», відзначившись хет-триком у цьому протистоянні, фактично самотужки приніс своїй команді чергову перемогу – вольова перемога «Вентса» із рахунком 4:3, який продовжує обіймати п’яту сходинку у дивізіоні 1.

«Хмельницькі делікатеси» – «Бамбук» – 8:5 (6:3)

Арбітри: Божко, Фарина

Голи: Романюк (2, 42), Богдан (7), Рябоконь (13, 19, 33), Глаз (17), Сиворог (24) – Кульбачний (6, 14, 16, 41), Нємий (45)

«Хмельницькі делікатеси»: Цінько, Сиворог, Рябоконь, Глаз, Романюк, Ситник, Нік, Богдан, Самчук

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Плосконос, Кульбачний, Кушнірук, Нємий, Яровий, Кухта, Стеценко, Підручний, Самсонов, Кучерук, Павліш

Попередження: Підручний (46)

В заключній грі 10-го туру у дивізіоні 1 гольовою феєрією потішили вболівальників «Хмельницькі делікатеси» та «Бамбук». З перших хвилин суперники стали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, долю переможця визначили більш вдалі дії у стадії їх реалізації. З цим компонентом в цей день краще виглядали справи у більш збалансованіших гравців «делікатесів», які колективними зусиллями вісім разів змусили капітулювати Гарбара. Як ж не старався лідер атак «Бамбука», Денис Кульбачний, який в підсумку оформив покер, його зусиль вистачило аби лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – результативна перемога «Хмельницьких делікатесів» із рахунком 8:5, які завдяки цьому успіху піднімаються на друге місце у дивізіоні 1. В складі переможців найбільш активним був Віталій Рябоконь, який тричі залишав у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитого м’яча.

«Лунтік» – «Зооветпром-Поділля» – 6:4 (4:1)

Арбітри: Юдін, Фертюк

Голи: Невінський (3, 5, 18), Петреченко (15, 28), Бистрих (40) – Бесараба (10), Мартинюк (35), Дудка (45), Моспан (48)

«Лунтік»: Пушкар, І. Радюк, Невінський, Олянюк, О. Радюк, Шевчук, Шуляк, Подвисоцький, Петреченко, Бистрих

«Зооветпром-Поділля»: Марущак, Секліцький, Кубряков, Мартинюк, Несін, Дудка, Кордіяка, Босак, Кожан, Моспан, Колісник, Бесараба, Бабійчук

Попередження: Кубряков (35)

Три очки здобув і «Лунтік», який в стартовій грі 10-го туру у дивізіоні 3 виявився сильнішим за «Зооветпром-Поділля». Вдало провівши першу 25-ти хвилинку, яку «Лунтік» завершив із відчутним гандикапом у три забиті м’ячі, Невінський і компанія вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще двічі змусивши капітулювати Марущака фактично зняла усі питання щодо переможця. «Зооветпром-Поділля» значно активізувався під завісу зустрічі, стрімко розпочавши ліквідовувати відставання у рахунку, однак врятуватися від поразки у цьому матчі «ветеринари» так і не зуміли – результативна перемога «Лунтіка» із рахунком 6:4, який продовжує дихати у спину лідерам турніру у дивізіоні 3.

«Інтерпродсервіс» – «ЕкоАльт-Адрія» – 2:5 (1:1)

Арбітри: Фертюк, Юдін

Голи: Побережний (14), Самолига (35) – Трофанюк (6), Музика (39), Шнира (40), Лис (46, 50)

«Інтерпродсервіс»: С. Малукалов, І. Малукалов, Паштепа, Міцак, Віхренко, Панькевич, Черняк, Побережний, Самолига, Іщук, Гарбар, Мазур, Троян, Нік

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Лис, Чорний, Шнира, Рогульський

Попередження: Черняк (10), Віхренко (40)

Центральний матч 10-го туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Інтерпродсервіс» та «ЕкоАльт-Адрія», сповна виправдав свій статус. Перший тайм суперники завершили завершили за нічийного рахунку, а найцікавіші ж події у матчі відбулися у його другій половині. «Інтерпродсервіс» зусиллями Самолиги зумів вийти вперед у рахунку, однак розвинути свій успіх номінальним господарям в цій грі не судилося. «ЕкоАльт-Адрія» зуміла зібратися в потрібний момент, і продемонструвавши на майданчику свої кращі якості та характер зуміла провести чотири «сухі» м’ячі у ворота Паштепа, вирвавши в підсумку вже дев’яту перемогу у сезоні – 5:2 на користь «ЕкоАльт-Адрії», яка продовжує крокувати турнірною дистанцією без очкових втрат, і достроково здобуває першу сходинку за підсумками «регулярки». В складі переможців найбільш помітнішим був Віталій Лис – на його рахунку два забиті м’ячі.

«Фортуна» – «Раково-сіті» – 2:3 (0:3)

Арбітри: Муляр, Фертюк

Голи: Коваль (27, 46) – Романов (9), Ковальов (9), Сорока (15)

«Фортуна»: Балабанов, Молодих, Нечипорук, Бевза, Коваль, Різник, Романов, Кокошко, Шинкович, К. Флерко, Ю. Флерко

«Раково-сіті»: Рогатюк, Гурман, Подворний, Миколайчук, Сорока, Ковальов, Романов, Дашкевич, Кочетков

Переміг і «Раково-сіті», який в 10-ому турі виявився сильнішим за «Фортуну». Номінальні гості доволі переконливо провели першу половину матчу, і відвантаживши три «сухі» м’ячі у ворота Балабанова, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Віддамо належне «Фортуні», яка не опустила руки і зібравшись духом завдяки дублю Коваля у другому таймі зуміла відродити інтригу в протистоянні, однак на більше номінальних господарів не вистачило – непроста перемога «Раково-сіті» із рахунком 3:2, яке продовжує боротьбу за третє місце у дивізіоні 3 за підсумками групового етапу.

«AVIVA-Карат» – «ККФА-Vivasan» – 1:3 (1:0)

Арбітри: П. Сас, А. Сас

Голи: Вислободський (22) – Матковський (27), Суліма (37), Сушицький (47)

«AVIVA-Карат»: Мавлютов, Нагорняк, Вислободський, Садовський, Я. Доліба, Сінькевич, Чеботарьов, Подуфалий

«ККФА-Vivasan»: Чабан, Розуман, Мельник, Жовтобрюх, Сушицький, Забавський, Матковський, Лисий, Савченко, Токовенко, Куцак, Король, Кордас, Суліма

Продовжив виграшну серію «ККФА-Vivasan», який у 10-ому турі змагань у дивізіоні 2 здолав опір «AVIVA-Карат». Хоча, для номінальних господарів, які пішли на перерву із мінімальною перевагою після голу Вислободського, довгий час складалося як можна краще, однак «вівасанівці», продемонструвавши характер, зуміли у другій 25-ти хвилинці провести три м’ячі без відповіді у ворота Мавлютова та переламати хід подій у матчі на свою користь – 3:1 на користь «ККФА-Vivasan», який завдяки цій перемозі та осічці «Патріота», який поступився у своєму матчі, виходить на друге місце у дивізіоні 2.

«Легіон» – «МобіФренд» – 2:11 (2:4)

Арбітри: А. Сас, П. Сас

Голи: Ліщук (6), Смульський (12) – Посмітюха (11, 45), Д. Вакух (13), Герасимчук (16, 31, 40), О. Вакух (25, 27), Южанінов (29), Філіпчук (38), Шаварський (41)

«Легіон»: Кулик, Ліщук, Смульський, Білий, Мухарський, Будніцький, Андрусяк

«МобіФренд»: Д. Вакух, О. Вакух, Мазур, Ладунець, Шаварський, Гулько, Посмітюха, Філіпчук, Герасимчук, Южанінов, Трембач, Єременко

Попередження: Кулик (10), Ліщук (36) – Южанінов (37)

Гольовою феєрією потішив власних вболівальників «МобіФренд», який в 10-ому турі розгромив «Легіон». Номінальні гості в усіх ігрових компонентах переважали свого візаві на майданчику, в підсумку одинадцять із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Найбільж ж активним у цьому компоненті в складі «МобіФренду» був Вадим Герасимчук, який в підсумку відзначився хет-триком. «Легіон» ж на це все спромігся відповісти лише двома результативними ударами, які дозволили номінальним господарям дещо підсолодити гіркоту власної поразки – переконлива перемога «МобіФренда» із рахунком 11:2, який продовжує обіймати третю сходинку у дивізіоні 3.

«Каміно» – «Меблі-Лідер» – 5:6 (2:1)

Голи: В. Дячок (17), Бантус (19, 45), Дем’янюк (29), Матвієнко (46) – Литвинюк (6), Сівак (28, 50), Запорожець (35), О. Михайленко (48, 49)

«Каміно»: О. Дячок, Дм. Власюк, Бантус, В. Дячок, Ден. Власюк, Матвієнко, Орехівський, Дем’янюк, Апанович

«Меблі-Лідер»: Запорожець, Ткачук, Литвинюк, Сівак, Гула, Ващук, Ротко, О. Михайленко, С. Михайленко, Данасійчук

Попередження: Ващук (13), Гула (16), Запорожець (35), Ротко (37), Ткачук (50)

Видовищним та напруженим видався заключний матч 10-го туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Каміно» та «Меблі-Лідер». «Каміно» з усіх сил прагнуло здобути першу перемогу у сезоні, на рівних довгий час протистоявши одному із фаворитів турніру, і володіючи перевагою у рахунку, однак на весь матч номінальних господарів відверто не вистачило. «Меблевики», які під завісу зустрічі залишилися у меншості, зуміли продемонструвати характер, і тричі змусивши капітулювати Дячка протягом трьох останніх хвилин ігрового часу, зуміли таки схилити шальки терезів на свою користь – 6:5 на користь «Меблі-Лідер».

«Патріот» – «Філтекс» – 1:3 (0:2)

Арбітри: Гончарук, Сохорук

Голи: Папроцький (40) – Якубовський (2, 42), Черкезов (24)

«Патріот»: Рудий, Насідач, Папроцький, Палійчук, Марчук, Марущак, Атласюк, Вольський, Гоцуляк, Джурилюк, Бондар, Лівчинський

«Філтекс»: Незборецький, Свіщов, Шляховий, Васильчук, Чижов, Хдейр, Черкезов, Алі Хусейн, Юнчик, Подольський, Якубовський

Попередження: Атласюк (13) – Васильчук (29), Черкезов (40)

Продовжував програму ігрої суботи центральний поєдинок 10-го туру у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Патріот» та «Філтекс». Перший тайм краще провели номінальні гості, які після голів Якубовського та Черкезова вирушили на перерву із відчутним гандикапом у два забиті м’ячі. «Патріот» не знітився, і завдяки влучному удару Сергія Папроцького дещо відновив інтригу у матчі, однак останнє слово у матчі все одно виявилося за «Філтексом». Денис Якубовський, влучним ударом завершивши стрімку контратаку своєї команди, оформив у матчі дубль та зняв усі питання щодо переможця – 3:1 на користь «Філтекса», який продовжує дихати у спину трійці лідерів змагань у дивізіоні 2.

«ЕкоАльт» – «Менс» – 1:6 (0:5)

Арбітри: Сохорук, Гончарук

Голи: Михайлов (30) – Є. Павлюк (4, 5, 44), Шадрін (13), Козубович (16), Гілюк (22)

«ЕкоАльт»: Величко, Михайлов, Камінський, Мокрота, Щіпановський, Тихонюк, Рибчинський, Слободянюк, Волощук, Луцюк, Дунець, Вівсянко

«Менс»: Кисельов, Лісоводський, Побута, Лисий, Гілюк, Юзвак, Є. Павлюк, Козубович, Левчук, Шадрін, Киданчук, Дарченко, Степко

Попередження: Вівсянко (23), Мокрота (44) – Левчук (28), Шадрін (37)

Здобув три очки і «Менс», який в 10-ому турі змагань у дивізіоні 1 не залишив жодних шансів «ЕкоАльту». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої «менсівці» в ефектному стилі відвантажили п’ять «сухих» м’ячів у ворота Величка. Після відпочинку «ЕкоАльту» ж вдалося вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати зароблене відставання Михайлов і компанія так і не змогли – впевнена перемога «Менса» із рахунком 6:1, який завдяки цьому успіху піднімається на п’яте місце у дивізіоні 2. В складі переможців найбільш помітним був Євген Павлюк – на його рахунку хет-трик.

«Прикордонник» – «Ауді» – 3:5 (2:1)

Голи: Цуприк (3), Гавага (16), Хлопонін (38) – Бідюк (25), Гриньков (31, 42), Шатілов (37, 50)

«Прикордонник»: Клімцов, Миколайчук, Цуприк, Басистий, Котирло, Хлопонін, Гавага, Голенко, Власов, Мокроцький

«Ауді»: Гриньков, Сердунич, Бондарчук, Шатілов, Загребельний, Кучер, Бідюк, Симчак, Алексеєв

Попередження: Власов (49) – Загребельний (21), Бідюк (43), Гриньков (49)

Вперше у сезоні відчув смак перемоги «Ауді», який у 10-ому турі змагань у дивізіоні 2 виявився сильнішим за «Прикордонник». Хоча, не все так погано розпочиналося для «прикордонників», які пішли на перерву за мінімальної переваги у рахунку, однак розвинути її у другій 25-ти хвилинці підопічні Сергія Каштеляна так і не зуміли. Другий тайм став справжнім бенефісом атакувального тандему «Ауді» Гриньков-Шатілов, кожен з яких в підсумку оформивши по дублю, приніс «автомобістам» дебютну перемогу у сезоні. В підсумку – вольова перемога «Ауді» з рахунком 5:3, яка завдяки цьому успіху залишає останнє місце у дивізіоні 2.

«Новатор» – «Атлетик-Ферозіт» – 6:6 (2:1)

Арбітри: Муляр, Бойко

Голи: Шушвар (12), Боценюк (18, 34, 46), Осадчук (41), Мочульський (48) – Лисюк (11, 28, 35), Розізнаний (29), Ярмоленко (36), Умаров (39)

«Новатор»: Музиченко, Шушвар, Боценюк, Осадчук, Прокопишен, Посполіта, Новік, Мочульський, Зощук

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Ярмоленко, Підлісний, Лисюк, Базелюк, Кривак, Розізнаний, Умаров, Денисюк

Попередження: Базелюк (33), Яюс (48)

Видовищним та багатим на забиті м’ячі видався матч між «Новатором» та «Атлетиком-Ферозіт». В кінцівці зустрічі привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у «атлетиків», які володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, однак, віддамо належне «новаторцям», які зуміли зібратися силами у найбільш відповідальніший момент, і завдяки влучним ударам Боценюка та Мочульського змогли врятуватися від поразки у цій гольовій феєрії – результативна нічия із рахунком 6:6, яка залишає обидві команди у нижній частині турнірної таблиці змагань у дивізіоні 2.

«Forex Club» – «Політехнік» – 5:1 (2:1)

Арбітри: Бойко, Муляр

Голи: Олянчук (14), Самсонюк (21, 45, 49), Овчинніков (30) – Крулік (5)

«Forex Club»: Сікора, В. Вербовий, С. Вербовий, Олянчук, Дячук, Моночков, Самсонюк, Овчинніков, Безвещук

«Політехнік»: Пекнич, Крулік, Клапченко, Ковальчук, А. Салабай, Н. Салабай, Майданюк, Вільчинський, Жилович

Попередження: Самсонюк (36)

Завершував ігрову суботу двобій між «ForexClub» та «Політехніком». Номінальні гості жваво розпочали матч, і на 5-ій хвилині вийшли вперед у рахунку після голу Круліка, однак розвинути свій успіх «Політехніку» так і не судилося. Швидкий пропущений м’яч неабияк додав спортивної злості «форексівцям», які двічі засмутивши Пекнича в першій половині матчу, переламали шальки терезів на свою користь, а у другій 25-ти хвилинці впевнено довели справу до переможного завершення, у впевненій манері провівши у ворота суперника ще три «сухі» м’ячі. В підсумку – 5:1 на користь «Forex Club», який виходить у плей-офф змагань у дивізіоні 2 із першого місця. В складі переможців найбільш активнішим був Олександр Самсонюк – на його рахунку хет-трик.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області