Преміум-ліга: завершився груповий етап у дивізіонах 4 та 5

0
1699

Поєдинки 9-ого туру в дивізіонах 4 та 5 видалися неймовірно видовищними

Настає пора вирішальних матчів у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду добігла до свого логічного завершення  перша частина змагань у дивізіоні 4 та 5. За підсумками матчів останнього, 9-ого туру, визначалися останні учасники плей-офф, які зрештою і визначать імена переможця та призерів чемпіонату. Про все це далі в нашому огляді.

МФК «Ехо» – «Тепловик» – 6:3 (1:2)

Арбітри: Фертюк, Шашин

Голи: С. Якимчук (17, 33), А. Якимчук (31, 38), Віколаш (37), Поліщук (39, аг.) – Шатілов (6, 18), Стець (39)

МФК «Ехо»: Ястремський, С. Якимчук, А. Якимчук, Бурковський, Віколаш, Сторожук

«Тепловик»: Забіяка, В. Степко, Шатілов, Стець, Лисий, Кисіль, Стеценко, Поліщук

Відкривав ігровий вік-енд двобій між МФК «Ехо» та «Тепловиком». Піся першого тайму привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у номінальних гостей, які володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак розвинути свій успіх «Тепловик» не зумів. Виною тому, перш за все, більш переконлива гра колективу із Ярмолинець, який у другій 20-ти зумів продемонструвати на майданчику свої найкращі якості, і провівши п’ять поспіль «сухих» м’ячів у ворота Забіяки зуміли переламати хід подій у матчі. Спантеличені таким розвитком подій номінальні гості на останніх секундах зусиллями Стеця спромоглися лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:3 на користь МФК «Ехо», яке завершує груповий етап у дивізіоні 4 на четвертій позиції. У складі переможців відзначимо братів Якимчуків, кожен з яких в цій грі забив по два м’ячі у ворота свого опонента.

«Інтерпродсервіс» – «Нейрон» – 8:3 (3:2)

Арбітри: Фертюк, Шашин

Голи: О. Нік (5, 16), С. Малукалов (17), Вихренко (22, 29), Панькевич (22, 39), Ніцак (40) – Драпак (4), Дудко (10, 25)

«Інтерпродсервіс»: С. Малукалов, І. Малукалов, Гарбар, Ніцак, О. Нік, М. Нік, Іщук, Мазур, Паштепа, Вихренко, Панькевич, Рауфі

«Нейрон»: Вознюк, Кушнір, Дудко, Моспан, Драпак, Прудніков

В центральній грі 9-ого туру у дивізіоні 5 зустрічалися «Інтерпродсервіс» та «Нейрон». Якщо в першому таймі на майданчику можна було спостерігати рівну боротьбу, то після перерви відчутна ігрова перевага була на боці «Інтерпродсервіса», який вразивши ворота Пруднікова п’ять разів зняв усі питання щодо переможця. «Нейрон» ж боровся до останнього, однак доволі коротка лава запасних номінальних гостей у цьому матчі далася взнаки – 8:3 на користь «Інтерпродсервіса», який завершує груповий етап у дивізіоні 5 на третій позиції, «Нейрон» ж фінішує п’ятим.

«Тролейбусник» – ДЮФК «Проскурів-Фортуна» – 8:3 (6:1)

Арбітри: Ратушний, Стецюк

Голи: Побережний (10, 18), Волинець (14, 20), Самолига (15, 19), Стрембіцький (23), Шупер (40) – Вад. Побута (19), Ремушевський (38, 39)

«Тролейбусник»: Дубінін, Афанасьєв, Шупер, Кошевко, Самолига, Стрембіцький, Побережний, Волинець

ДЮФК «Проскурів-Фортуна»: Попов, Ремушевський, Вад. Побута, Вал. Побута, І. Кучерявий, Дядюк, Сніцаренко, Ільчишин, Шперчук

Попередження: Вад. Побута (9), Дядюк (37)

Завершив груповий етап на мажорній ноті і «Тролейбусник», який в 9-ому турі виявився сильнішим за ДЮФК «Проскурів-Фортуну». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента, в підсумку вісім із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. ДЮФК «Проскурів-Фортуна»  відповіла лише трьома влучними ударами, дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – 8:3 на користь «Тролейбусника», який завдяки цій перемозі кваліфікується у плей-офф із четврертого місця, і у 1/4 фіналу зіграє із «Нейроном». В складі переможців найбільш активним було тріо Побережний-Волинець-Самолига, кожен з якого заніс у свій актив по два забиті м’ячі.

«Фортуна» – «Смайл» – 15:1 (8:0)

Арбітри: Стецюк, Ратушний

Голи: К. Флерко (6), Кравчук (11), Молодих (12, 17, 20, 35, 36), Туменко (15), Коваль (19, 20, 21, 39), Гурницький (26), Кузюткін (27), Романов (29) – Кузько (23)

«Фортуна»: Балабанов, Кузюткін, Гурницький, К. Флерко, Ю. Флерко, Туменко, Коваль, Куцак, Кравчук, Молодих, Романов, Різник

«Смайл»: Блажков, Ціпко, Джерелюк, Кузько, Фамілярський, Міхно

В схожому ключі пройшов і поєдинок між «Фортуною» та «Смайлом». З перших секунд номінальні господарі заволоділи тотальною ігровою перевагою, яку в підсумку втілили у п’ятнадцять забитих м’ячів у ворота бідолашного Блажкова. Найбільш активним у стадії завершення атак «Фортуни» був Сергій Молодих – на його рахунку п’ять результативних ударів. Спантеличені таким розвитком подій «смайлівці» спромоглися відповісти лише голом престижу – розгромна перемога «Фортуни» із рахунком 15:1, яка завдяки цьому успіху завершує груповий етап на сьомій позиції.

«Стандарт» – «МобіФренд» – 5:12 (1:7)

Арбітр: Гончарук

Голи: Чернилевський (7), Полупан (24), В. Дідишен (36, 39), Касімов (38) – Вакух (1, 25, 26, 39), Султанов (6, 17), Шаварський (8, 20), Посмітюха (14), Герасимчук (19, 31), Єременко (27)

«Стандарт»: Бердецький, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Рев’якін, Чернилевський, Гаврилюк, Касімов, Литвинчук

«МобіФренд»: Вакух, Мазур, Єременко, Герасимчук, Посмітюха, Гулько, Султанов, Шаварський, Співак

Попередження: Касімов (13), Чернилевський (36) – Султанов (13)

Переміг і «МобіФренд», який в 9-ому турі здолав опір «Стандарта». З перших хвилин суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атакою, і як часто буває у подібних випадках, все вирішила реалізація. З цим компонентом справи краще були у номінальних гостей, які дванадцять із своїх численних атакувальних випадів довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Стандарту» ж подібне вдалося лише п’ять разів, чого виявилося замало бодай для нічиєї – результативна перемога «МобіФренда» із рахунком 12:5, який завершує груповий етап у дивізіоні 4 на п’ятій позиції, і в 1/4 фіналу у серії до двох перемог поміряється силами із МФК «Ехо».

«Політ» – «Фахівець» – 2:8 (2:3)

Арбітр: Гончарук

Голи: Шуляк (17), Крулік (18) – Семенюк (2, 10, 14, 26, 35, 39, 40, 40)

«Політ»: Пекнич, Крулік, Дзюбинський, Мещанін, Шуляк, Баула, Мельничук, Майданюк, Бондар

«Фахівець»: Бобік, Шевчук, Атласюк, Семенюк, Присяжнюк, Голоднюк, Паляниця, Кирилюк, Гудзь

Попередження: Баула (8)

Матч між «Політом» та «Фахівцем» сміливо можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме лідера атак «Фахівця», Федіра Семенюка. Один з кращих голеадорів турніру, відбувши двоматчеву дискваліфікацію, провів просто шикарний поєдинок, і фактично самотужки приніс своїй команді переможний результат, відвантаживши вісім м’ячів у ворота суперника. Спантеличений таким розвитком подій «Політ» відповів лише двома результативними ударами – 8:2 на користь «Фахівця», який груповий етап у дивізіоні 4 завершує із стовідсотковим очковим доробком. «Політ» ж завдяки поразці «Тепловика» завершився на шостій позиції, яка звільнила підопічних Артура Круліка від сита стикових матчів та подарувала путівку у плей-офф.

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм» – ДЮЦ «Іскра» – 6:1 (1:0)

Арбітр: Гончарук

Голи: Гизлик (19, 25, 40), Олещук (30, 40), Шостак (38) – Кучеревич (24)

ФК «Зеніт-Юрія-Фарм»: Заобурний, Зеленко, Шостак, Олещук, Гизлик, Заворотний, Бистрицький

ДЮЦ «Іскра»: Стецюк, Шумський, Кучеревич, Ноль, Сопілко, Місюра, Пендичук, Варвус, Мировіцький

Вкотре потішив своїх прихильників ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», який в останньому турі здолав ДЮЦ «Іскру». Перший тайм краще провели номінальні гості, які завдяки голу Гизлика пішли відпочивати із мінімальною перевагою у рахунку, однак вже в дебюті другої 20-ти хвилинки Кучеревич влучним ударом відновив статус-кво. Багаточисленні вболівальники небезпідставно очікували цікавого «продовження банкету», однак не так сталося, як гадалося. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій команди із Городка, яка продемонструвавши свої найкращі якості, в ефектному стилі провела п’ять «сухих» м’ячів у ворота Стецюка, і у впевненій манері довела справу до чергової перемоги – 6:1 на користь ФК «Зеніт-Юрія-Фарм», яка завершує груповий етап змагань у дивізіоні 5 на другій позиції.

«Ракета» – «Армада» – 6:2 (0:2)

Арбітр: Муляр

Голи: Нечипор (26, 38, 38), Скринський (31), Стрілець (40, 40) – Юрчук (1, 5)

«Ракета»: Дзюбак, Слободян, Нечипор, Антончик, Садовець, Стрілець, Шушвар, Скринський, Муравський, Карасьов

«Армада»: Величко, Юрчук, Жеребний, Демчук, Побережний, Курманський, Максименко, Квасниця, Верескун, Левковицький

Попередження: Антончик (32) – Верескун (20)

Здобула три очки і «Ракета», яка в 9-ому турі переграла «Армаду». Хоча, розпочалося все не так погано для номінальних гостей, які вже на 5-ій хвилині після дублю Юрчука володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Все стало на свої місця після перерви, коли з кожною секундою різниця у класі суперників ставала все більш помітною. Спочатку проявивши характер «Ракета» зрівняла рахунок, а під завісу матчу дотиснула свого опонента, провівши у його ворота чотири забиті м’ячі впродовж двох останніх хвилин ігрового часу – вольова перемога «Ракети» із рахунком 6:2, яка виходить у плей-офф змагань у дивізіоні 4 з другого місця. У переможців найбільш активним був Олександр Нечипор – в його гольовому доробку хет-трик.

«Раково-сіті» – «Ауді» – 6:8 (3:2)

Арбітр: Муляр

Голи: Рубцов (3, 38), Дашкевич (6, 31), Бобцов (20), Сонник (21) – Савчук (2, 16, 27, 40, 40), Ковбасюк (24), Загребельний (26), Ялтуховський (34)

«Раково-сіті»: Сорока, Стрельцов, Рубцов, Бобцов, Жук, Рогатюк, Дашкевич, Романов, Сонник, Шкарбун

«Ауді»: Гриньков, Войтович, Савчук, Ковбасюк, Загребельний, Ялтуховський, Козар, Алексеєв, Процанюк, Бондарчук, Стратійчук, Студенець

Гольовою феєрією потішили «Раково-сіті» та «Ауді», матч між якими завершував груповий етап у дивізіоні 4. З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників. Все вирішила, як часто буває у подібних випадках, реалізація, яка в цей день кращою виявивилася у «автомобілістів», які вісім із своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Раково-сіті» ж відповів лише шістьма влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – результативна перемога «Ауді» із рахунком 8:6, яке завершує груповий етап у дивізіоні 4 на третій позиції, і 1/4 фіналу плей-офф зустрінеться із «Польотом». В складі переможців найбільш актиним був Віктор Савчук – в його активі п’ять забитих м’ячів.

«Агробізнес» – ДЮСШ «Спортлідер+» – 5:2 (1:0)

Арбітр: Юдін

Голи: Гоцуляк (4), Калинюк (21, 38, 39), Суховерко (39) – Новіцький (26, аг.), Король (39)

«Агробізнес»: Бабійчук, О. Цимбалюк, Суховерко, Гоцуляк, Глуховатий, Калинюк, Кошовський, Новіцький

ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Цилепа, Вербовий, Король, Мельник, Кіт, Первеєв, Сидорчук, Коваленко, Коваль, Бойчук

Попередження: Новіцький (12), Калинюк (27) – Мельник (39)

Завершив груповий етап на переможній ноті і «Агробізнес», який в 9-ому турі виявився сильнішим на ДЮСШ «Спортлідер+». Левову частку ігрового часу номінальні господарі володіли мінімальною перевагою у рахунку, і юні «лідери» в надії врятуватися від поразки, перейшли на гру в п’ять польових. Цей тактичний хід відразу приніс свої дивіденди – Король завершив затяжну атаку своєї команди взяттям воріт суперника, зробивши рахунок на табло рівним. Підопічні Миколи Сохорука, повіривши у власні сили, стали активніше діяти в атаці, продовжуючи діяти з п’ятим польовим, однак «Агробізнес» грамотно діяв у захисті, і тричі під завісу зустрічі результативно використавши помилки суперника при розіграші «зайвого» схилив шальки терезів на свою користь – 5:2 на користь «Агробізнеса», який стає переможцем групового етапу у дивізіоні 5, випереджаючи за додатковими показниками ФК «Зеніт-Юрія-Фарм». В складі переможців найбільш помітним був Дмитро Калинюк, який відзначився хет-триком у воротах суперників.

«Тепловик» – «Стандарт» – 2:2 (0:0)

Арбітри: Юдін, Шашин

Голи: О. Степко (28), Стець (29) – Касімов (39, 40)

«Тепловик»: В. Степко, Лисий, Тарадай, Поліщук, Шатілов, Атаманчук, Стець, Квасниця, О. Степко, Кисіль, Стеценко, Забіяка

«Стандарт»: Горбатюк, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Бердецький, Рев’якін, Касімов, Гаврилюк, Чернилевський

Продовжував програму ігрового вік-енду стиковий матч за місце у плей-офф дивізіону 4, в якому силами мірялися «Тепловик» та «Стандарт». Після нічийного першого тайму, у другій 20-ти хвилинці ігрову ініціативу дуже швидко взяли під свій контроль номінальні господарі, які вже дуже швидко зусиллями Степко та Стеця зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Здавалося, що все так і завершиться, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був Касімов, який дублем у власному виконанні під завісу зустрічі дозволив номінальним гостям врятуватися від поразки – бойова нічия із рахунком 2:2, і доля путівки у плей-офф визначиться у матчі-відповіді. Додамо, що переможець цього протистояння в чвертьфіналі плей-офф у дивізіоні 4 зіграє із «Ракетою».

«Армада» – «Раково-сіті» – 5:5 (4:3)

Арбітри: Юдін, Стецюк

Голи: Юрчук (5), Максименко (6), Побережний (18), Демчук (20), Курманський (34) – Сонник (2), Сорока (6), Дашкевич (7), Рубцов (37), Романов (40)

«Армада»: Величко, Юрчук, Курманський, Максименко, Побережний, Левковицький, Жеребний, Верескун, Демчук

«Раково-сіті»: Приведенець, Дашкевич, Гурман, Сонник, Романов, Рубцов, Михайленко, Лапенюк, Жук, Сорока, Рогатюк, Шкарбун, Кочетков

Попередження: Максименко (27)

Вилучення: Максименко (39, друге попередження)

В ще одному стиковому матчі силами мірялися «Армада» та «Раково-сіті». Впродовж левової частки ігрового часу привабливішими шанси на підсумковий виглядали у номінальних господарів, які володіли мінімальною перевагою у рахунку. Свого апогею інтрига досягла у кінцівці зустрічі, коли Максименко, отримавши друге попередження, залишив «Армаду» у чисельній меншості. «Раково-сіті» таким подарунком скористався відразу, і зусиллями Романова на останніх секундах зумів врятуватися від поразки. В підсумку – бойова нічия із рахунком 5:5, і долю путівки до чвертьфіналу визначить матч-відповідь між цими суперниками.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ