Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
1356

У п’ятницю, 8-ого липня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

Протокол №2

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

 

08.07.2016                                                                                                     м. Хмельницький

 

Присутні члени КДК:

  • Деркач А.А. – голова КДК;
  • Нестеренко О.Д. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Раково-сіті» (Хмельницький), Владислава Романова, у матчі 4-го туру з командою «ЕкоАльт-Адрія» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років.

Слухали:

  1. Інформацію Деркача А.А.

У матчі 4-го туру з командою «ЕкоАльт-Адрія»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років, гравець команди «Раково-сіті» (Хмельницький), Владислав Романов, на 32-ій хвилині отримав пряму червону картку за навмисний удар суперника під час гри.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 11 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Раково-сіті», Владислава Романова, на 5 (п’ять) ігор у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                           Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ