Роман Ковальчик: «Суддівське свавілля у нашому футзалі можна спостерігати досить часто»

0
1539

«Локомотив» – «Спортлідер+» – 4:2. Післяматчевий коментар головного тренера хмельничан

DSC_0103

– Дуже шкода президентів нашого клубу, які в такий важкий економічно для країни час вкладають кошти у розвиток вітчизняного футзалу. Але, нажаль, у ньому часто можна спостерігати суддівське свавілля, потрібне якійсь з команд, і це є дуже негативною рисою.

Я вважаю, що наша команда на данному етапі ще не готова до того, аби судді своїми рішеннями дозволяли перешкоджати формуванню її психології, але сьогодні, це нажаль, ми могли наочно спостерігати. Серія сумнівних суддівських рішень значно полегшилила завдання «Локомотиву» щодо здобуття переможного результату.

При цьому я не хочу виправдовувати дій власних підопічних, які припустилися кількох фатальних помилок, які й результативно використали гравці «Локомотиву», однак коли представники футбольної Феміди ще й при цьому «добивають» моїх гравців своїми рішеннями, це переходить усі межі. Ми не настільки сильні, щоб щось комусь доводити, і просто хочемо виходити на майданчик і грати у свою гру, і щоб нам при цьому не заважали. Недарма у народі ж говорять: «Хто із суддями, той і сильний, тому і сильний, бо із суддями».

Олександр Таран, прес-служба ФК «Спортлідер+»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ