Роман Ковальчик: «Такий дисбаланс між четвірками»

0
425

Головний тренер хмельницького «Сокола» Роман Ковальчик відповів на питання за підсумком першого матчу його команди проти харківського «Моноліту-Viva Cup» (6:5) в 1/8 фіналу Кубку України

– Роман Миколайович, «валідольна» була перемога, з таких, що подобається глядачам, але не подобається тренерам. Ваші враження від гри.
– Перш за все, кинулося в очі, що в нас дуже великий дисбаланс по фізичній підготовці, по ігровій підготовці, далося взнаки те, що в нас більша частина гравців… Майже всі вже перехворіли на коронавірус, і ми в такому режимі працюємо вже два з половиною місяці. І воно це все дійсно дає взнаки. Десь когось ми не хочемо дозавантажувати, когось навантажувати, і щоб зробити правильніше на майбутнє, воно по грі це дає взнаки. Але в тактичному розумінні ведення гри достатньо непогано перша четвірка зіграла. Дотримувалася того, чого хоче, друга четвірка, хоча, звісно, там все бажає кращого. Не буду казати про всі причини, але їм і так треба багато часу, щоб вони це все зрозуміли. Але це все тільки через ігровий тонус, а його нам не хватає.

– Перша четвірка виграла 6:1, друга програла 0:4. Чи це так склалися обставини, чи зараз дійсно такий дисбаланс?
– Такий дисбаланс між четвірками. Якщо у нас гравці першої четвірки багато пропускали: Подлюк не грав 8 місяців, Костя Абзалов мав коронавірус – все рівно цей дисбаланс легше сховати і вести гру тренеру. Тому що вони достатньо багато вже грали, і легше ведеться гра. Молодими гравцями це зробити нереально, тим більше, що вони і так багато ще чого не розуміють. Хоча, я би сказав, що останнім часом вони мене вразили в тактичному відношенні. Мікропомилок припускалися як раз ті гравці, які в нас і найбільше пропустили тренувального та ігрового часу.

– Сьогодні дебютував за першу команду Андрій Боднар. Чи це він вже готовий до гри на такому рівні, чи це аванс йому?
– Це йому аванс, тому що він доборе працює. Він перші аванси отримав два місяці тому, коли він сюди прийшов. А зараз дали трошки попробувати, які стресові ситуації в грі, і ви бачили, що він трошки знітився, але загалом – молодець, мав одразу гостроту. Він вже заслуговує на це, ми почали з ним трошки ближче працювати до того, що він вже повинен грати ігри.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ