Сергій Малукалов: “Сподіваємося на реванш”

0
2451

Представник “Інтерпродсервіса” у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області розповів про те, як його команді вдається бути однією з найбільш видовищних у дивізіоні 2, а також прокоментував результат першого матчу чвертьфінальної серії плей-офф проти “ККФА-Vivasan”.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Сергію, “Інтерпродсервіс” одна з найбільш видовищних і непередбачуваних команд у другому дивізіоні. У перших п’яти турах команда здобула чотири перемоги, а потім зазнала чотирьох поразок поспіль. Чим Ви це поясните?

– Причин, на мій погляд, три. По-перше, жодна команда не обходиться без спадів. А ми футболом, так би мовити, “наїлися”. Одна Бізнес-ліга, друга, літній чемпіонат … Команда втомилася фізично і морально. Думаю, що в наступному сезоні ми будемо більш вибагливі і зробимо перепочинок між зимовим чемпіонатом і літнім. По-друге, в ході чемпіонату виникли кадрові проблеми – з різних причин на деякі ігри ми виходили не в оптимальному складі. І по-третє, це вже напевно, як наслідок двох перших факторів, від нас відвернулася спортивна удача – і голи часто пропускали нелогічні, і не забивали в ситуаціях, коли легше було забити, ніж промахнутися.

Чому команда називається “Інтерпродсервіс”?

– Наш спонсор – однойменна компанія. Спочатку в команді велика частина гравців була співробітниками “Інтерпродсервісу”, та й зараз деякі співробітники компанії грають в нашому складі, і грають добре. Яскравий приклад тому – наш кращий бомбардир Сергій Панькевич.

Який з матчів чемпіонату запам’ятався найбільше?

– Матч першого туру з “Патріот-Vігором”. Нам вдалося впевнено обіграти сильну команду, і це був один з небагатьох матчів, де добре проявила себе наша молодь.

 За підсумками групового етапу ваша команда – одна з найбільш видовищних на турнірі. Судячи з усього, атака – ваша стихія?

– Так, атакувати ми вміємо набагато краще, ніж захищатися. Жорсткі тактичні схеми, гра від оборони або на утримання рахунку – це не наші сильні сторони. Розуміємо, що без суворої гри в обороні результату не буде, але все одно вважаємо за краще грати у відкритий футбол. Такий футбол приносить нам більше задоволення (посміхається).

Кілька слів про останню гру …

– От саме остання гра – яскраве підтвердження того, що гра від оборони – не наша сильна сторона. Програючи 0:3, ми зуміли наздогнати суперника (ККФА-Vivasan) і навіть вийти вперед, але як тільки спробували зіграти на утримання рахунку, припустилися кількох грубих помилок в обороні і в підсумку поступилися (5:6). Сподіваємося, що в наступних іграх ми зіграємо вдаліше і зможемо взяти реванш.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ