Шкільна футзальна ліга Хмельницького: календар та результати матчів турніру

0
1637

Надаємо Вашій увазі календар та результати вже зіграних матчів Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента ФК «СПОРТЛІДЕР+», Івана Гончара

гри

Пара учасників Місце проведення Дата Час Вікова група Підгрупа Тур
ПІДГРУПА А –ЗОШ№22
1 ЗОШ №1 – НВК №4 ЗОШ№22 22 лютого 14.30 2004-2005 А 0:3
2 ЗОШ №13 – ЗОШ №1 ЗОШ№22 22 лютого 15.10 2001-2002 А 2:7
3 ЗОШ №21 – НВК №28 ЗОШ№22 22 лютого 15.50 2004-2005 А 3:6
4 ЗОШ №21 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 22 лютого 16.30 2001-2002 А 1:6
5 ЗОШ №21 – НВК №4 ЗОШ№22 24 лютого 14.30 2004-2005 А 4:3
6 ЗОШ №1 – НВК №10 ЗОШ№22 24 лютого 15.10 2004-2005 А 0:4
7 ЗОШ №1 – НВК №10 ЗОШ№22 24 лютого 15.50 2001-2002 А 2:1
8 ЗОШ №13 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 24 лютого 16.30 2001-2002 А 1:10
9 ЗОШ №21 – НВК №10 ЗОШ№22 29 лютого 14.30 2004-2005 А 0:8
10 ЗОШ №21 – ЗОШ №13 ЗОШ№22 29 лютого 15.10 2001-2002 А 7:5
11 НВК №10 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 29 лютого 15.50 2001-2002 А 3:1
12 НВК №4 – НВК№28 ЗОШ№22 29 лютого 16.30 2004-2005 А 3:0
13 ЗОШ №22 – ЗОШ №1 ЗОШ№22 02 березня 14.30 2001-2002 А 4
14 ЗОШ №1 – ЗОШ №21 ЗОШ№22 02 березня 15.10 2004-2005 А 4
15 НВК №10 – ЗОШ №21 ЗОШ№22 02 березня 15.50 2001-2002 А 4
16 НВК №10 – НВО №28 ЗОШ№22 02 березня 16.30 2004-2005 А 4
17 ЗОШ №13 – НВК №10 ЗОШ№22 03 березня 14.30 2001-2002 А 5
18 НВК №4 – НВК №10 ЗОШ№22 03 березня 15.10 2004-2005 А 5
19 НВК №28 – ЗОШ №1 ЗОШ№22 03 березня 15.50 2004-2005 А 5
20 ЗОШ №1 – ЗОШ №21 ЗОШ№22 03 березня 16.30 2001-2002 А 5
ПІДГРУПА В – ЗОШ№27
21 НВК №6 – ЗОШ №24 ЗОШ№24 22 лютого 14.30 2004-2005 В 2:14
22 НВК №6 – ЗОШ №24 ЗОШ№24 22 лютого 15.10 2001-2002 В 1:4
23 Гармонія – ЗОШ №18 ЗОШ№24 22 лютого 15.50 2004-2005 В 3:9
24 ТБЛ – ЗОШ №18 ЗОШ№24 22 лютого 16.30 2001-2002 В 11:1
25 Гармонія – ЗОШ №24 ЗОШ№24 24 лютого 14.30 2004-2005 В 0:2
26 ТБЛ – ЗОШ№24 ЗОШ№24 24 лютого 15.10 2001-2002 В 3:7
27 НВК №6 – ЗОШ №27 ЗОШ№24 24 лютого 15.50 2001-2002 В 6:3
28 НВК №6 – ЗОШ №27 ЗОШ№24 24 лютого 16.30 2004-2005 В 0:8
29 ЗОШ №27 – Гармонія ЗОШ№24 29 лютого 14.30 2004-2005 В 9:0
30 ЗОШ №27 – ТБЛ ЗОШ№24 29 лютого 15.10 2001-2002 В 2:10
31 ЗОШ №18 – ЗОШ №24 ЗОШ№24 29 лютого 15.50 2004-2005 В 5:6
32 ЗОШ №18 –  ЗОШ №24 ЗОШ№24 29 лютого 16.30 2001-2002 В 1:8
33 ЗОШ №27 – ЗОШ №18 ЗОШ№24 02 березня 14.30 2004-2005 В 4
34 ЗОШ №27 – ЗОШ №18 ЗОШ№24 02 березня 15.10 2001-2002 В 4
35 НВК №6 – Гармонія ЗОШ№24 02 березня 15.50 2004-2005 В 4
36 НВК №6 – ТБЛ ЗОШ№24 02 березня 16.30 2001-2002 В 4
37 ЗОШ №27 –  ЗОШ №24 ЗОШ№24 03 березня 14.30 2004-2005 В 5
38 ЗОШ №27 –  ЗОШ №24 ЗОШ№24 03 березня 15.10 2001-2002 В 5
39 НВК №6 – ЗОШ №18 ЗОШ№24 03 березня 15.50 2004-2005 В 5
40 НВК №6 – ЗОШ №18 ЗОШ№24 03 березня 16.30 2001-2002 В 5
ПІДГРУПА С – НВО№9
41 НВК №2 – СЗОШ №7 НВО№9 22 лютого 14.30 2004-2005 С 13:3
42 НВК №2 – СЗОШ №7 НВО№9 22 лютого 15.10 2001-2002 С 16:1
43 НВО №9 – ЗОШ №8 НВО№9 22 лютого 15.50 2004-2005 С 1:4
44 НВО №9 – ЗОШ №14 НВО№9 22 лютого 16.30 2001-2002 С 5:4
45 СЗОШ №7 – НВО №9 НВО№9 24 лютого 14.30 2004-2005 С 4:3
46 СЗОШ №7 – НВО №9 НВО№9 24 лютого 15.10 2001-2002 С 3:7
47 НВК №2 – СЗОШ №12 НВО№9 24 лютого 15.50 2001-2002 С 10:0
48 НВК №2 – СЗОШ №12 НВО№9 24 лютого 16.30 2004-2005 С 13:0
49 ЗОШ №8 – СЗОШ №7 НВО№9 29 лютого 14.30 2004-2005 С 11:5
50 ЗОШ №14 – СЗОШ №7 НВО№9 29 лютого 15.10 2001-2002 С 11:3
51 НВО №9 – СЗОШ №12 НВО№9 29 лютого 15.50 2004-2005 С 4:4
52 НВО №9 – СЗОШ №12 НВО№9 29 лютого 16.30 2001-2002 С 7:2
53 СЗОШ №12 – ЗОШ №8 НВО№9 02 березня 14.30 2004-2005 С 4
54 СЗОШ №12 – ЗОШ №14 НВО№9 02 березня 15.10 2001-2002 С 4
55 НВО №9 – НВК №2 НВО№9 02 березня 15.50 2004-2005 С 4
56 НВО №9 – НВК №2 НВО№9 02 березня 16.30 2001-2002 С 4
57 ЗОШ №8 – НВК №2 НВО№9 03 березня 14.30 2004-2005 С 5
58 НВК №2 – ЗОШ №14 НВО№9 03 березня 15.10 2001-2002 С 5
59 СЗОШ №7 –  СЗОШ №12 НВО№9 03 березня 15.50 2004-2005 С 5
60 СЗОШ №12 –  СЗОШ №7 НВО№9 03 березня 16.30 2001-2002 С 5
ПІДГРУПА D – НВК№7
61 НВК №7 – Ліцей №17 НВК№7 22 лютого 14.30 2004-2005 3:7
62 НВК №7 – Ліцей №17 НВК№7 22 лютого 15.10 2001-2002 6:6
63 СЗОШ №29 – НВО№5 НВК№7 22 лютого 15.50 2004-2005 2:6
64 СЗОШ №29 – НВО№5 НВК№7 22 лютого 16.30 2001-2002 3:11
65 ЗОШ №25 – НВК №7 НВК№7 24 лютого 14.30 2004-2005 6:4
66 ЗОШ №6 – НВК №7 НВК№7 24 лютого 15.10 2001-2002 0:13
67 СЗОШ №29 – Ліцей №17 НВК№7 24 лютого 15.50 2001-2002 0:5
68 СЗОШ №29 – Ліцей №17 НВК№7 24 лютого 16.30 2004-2005 2:10
69 СЗОШ №29 – ЗОШ №25 НВК№7 29 лютого 14.30 2004-2005 2:7
70 СЗОШ №29 – ЗОШ №6 НВК№7 29 лютого 15.10 2001-2002 2:12
71 НВО №5 – Ліцей №17 НВК№7 29 лютого 15.50 2004-2005 0:6
72 НВО №5 – Ліцей №17 НВК№7 29 лютого 16.30 2001-2002 2:3
73 НВК №7 –  СЗОШ №29 НВК№7 02 березня 14.30 2004-2005 4
74 НВК №7 –  СЗОШ №29 НВК№7 02 березня 15.10 2001-2002 4
75 ЗОШ №25 – НВО№5 НВК№7 02 березня 15.50 2004-2005 4
76 ЗОШ №6 – НВО №5 НВК№7 02 березня 16.30 2001-2002 4
77 Ліцей №17 – ЗОШ №25 НВК№7 03 березня 14.30 2004-2005 5
78 Ліцей №17 – ЗОШ №6 НВК№7 03 березня 15.10 2001-2002 5
79 НВО №5 – НВК №7 НВК№7 03 березня 15.50 2004-2005 5
80 НВО №5 – НВК №7 НВК№7 03 березня 16.30 2001-2002 5
ПІДГРУПА Е (малий кубок молодша вікова група) – ЗОШ №22
81 ЗОШ№22 04 березня 14.30 2004-2005 Е 18
82 ЗОШ№22 04 березня 15.10 2004-2005 Е 18
83 ЗОШ№22 04 березня 15.50 2004-2005 Е 18
84 ЗОШ№22 04 березня 16.30 2004-2005 Е 18
85 ЗОШ№22 09 березня 14.30 2004-2005 Е 14
86 ЗОШ№22 09 березня 15.10 2004-2005 Е 14
87 ЗОШ№22 09 березня 15.50 2004-2005 Е 14
88 ЗОШ№22 09 березня 16.30 2004-2005 Е 14
89 ЗОШ№22 09 березня 17.10 2004-2005 Е 12
90 ЗОШ№22 09 березня 17.50 2004-2005 Е 12
ПІДГРУПА F (малий кубок старша вікова група) – НВО №9
91 НВО №9 04 березня 14.30 2001-2002 F 18
92 НВО №9 04 березня 15.10 2001-2002 F 18
93 НВО №9 04 березня 15.50 2001-2002 F 18
94 НВО №9 04 березня 16.30 2001-2002 F 18
95 НВО №9 09 березня 14.30 2001-2002 F 14
96 НВО №9 09 березня 15.10 2001-2002 F 14
97 НВО №9 09 березня 15.50 2001-2002 F 14
98 НВО №9 09 березня 16.30 2001-2002 F 14
99 НВО №9 09 березня 17.10 2001-2002 F 12
100 НВО №9 09 березня 17.50 2001-2002 F 12
ПІДГРУПА G (фінальна частина старша вікова група) – зал Динамо
101 ДИНАМО 10 березня 13.00 2001-2002 G 14
102 ДИНАМО 10 березня 13.50 2001-2002 G 14
103 ДИНАМО 10 березня 14.40 2001-2002 G 14
104 ДИНАМО 10 березня 15.30 2001-2002 G 14
105 ДИНАМО 10 березня 16.20 2001-2002 G 12
106 ДИНАМО 10 березня 17.10 2001-2002 G 12
ПІДГРУПА H (фінальна частина старша вікова група) – зал Динамо
107 ДИНАМО 11 березня 14.00 2004-2005 H 14
108 ДИНАМО 11 березня 14.40 2004-2005 H 14
109 ДИНАМО 11 березня 15.20 2004-2005 H 14
110 ДИНАМО 11 березня 16.00 2004-2005 H 14
111 ДИНАМО 11 березня 16.40 2004-2005 H 12
112 ДИНАМО 11 березня 17.20 2004-2005 H 12
Фінальний день змагань у старшій і молодшій вікових групах – зал Динамо
113 Фінал малий кубок ДИНАМО 12 березня 08.45 2004-2005 1 місце
114 Фінал малий кубок ДИНАМО 12 березня 09.25 2001-2002 1 місце
115 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 12 березня 10.15 2004-2005 3 місце
116 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 12 березня 10.55 2001-2002 3 місце
Чемпіонат України з футзалу серед команд Екстра-ліги ФК «Спортлідер+» – Титан-Зоря (Дніпропетровськ). Початок о 13.00
Майстер клас гри у футзал ДИНАМО 12 березня 14.45
Визначення переможців у тематичних конкурсах ДИНАМО 12 березня 14.55
117 Фінал ДИНАМО 12 березня 15.05 2004-2005 Фінал
118 Фінал ДИНАМО 12 березня 15.45 2001-2002 Фінал
Нагородження ДИНАМО 12 березня 16.35

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ