Шкільна футзальна ліга Хмельницького: завершився груповий етап

0
1580

Поєдинки останнього ігрового дня першої частини турніру видалися неймовірно видовищними

Ось добіг до свого логічного завершення груповий етап розіграшу Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента ФК «СПОРТЛІДЕР+», Івана Гончара. У четвер, 3-го березня, відбулись поєдинки останнього, 5-ого туру, за підсумками яких і визначилися імена команд, які у фінальній частині змагань і розігруватимуть призові місця. Розпочнемо наш огляд з молодшої вікової групи, де змагаються діти 2004-2005 року народження.

В підгрупі «А» першою на фініші стала НВК №10, яка в центральній грі туру впевнено переграла НВК №4 із рахунком 3:0. Цей результат дозволив ЗОШ №21 зберегти другу сходинку у турнірній таблиці, а з нею – перепустку у фінальну стадію. Завершила груповий етап на мажорній ноті ЗОШ №1, яка в напруженій боротьбі здолала опір НВК №28 – 2:1. Підгрупа «В». В центральному матчі підгрупи між ЗОШ №27 та ЗОШ №24, які достроково здобули путівки у фінальний етап, вирішувалася доля першого місця у цьому квінтеті. Виборола його ЗОШ №27, яка здобула вольову перемогу із рахунком 4:3. Третьою тут фінішувала ЗОШ №18, яка в останній ігровий день групової стадії без бою переграла НВК №6. В підгрупі «С» центральним був матч між ЗОШ №8 та НВК №2, які виключно перемагали у попередніх поєдинках і в очному двобої визначали, хто стане її переможцем. Перемога, а з нею – підсумкова перша сходинка дісталася НВК №2, яка в ефектному стилі розгромила свого опонента – 10:2. Без святкувала перемогу СЗОШ №12, і завдяки цьому успіху завершила груповий турнір на третій позиції. В підгрупі «D» ключовим був поєдинок між Ліцеєм №17 та ЗОШ №25. Останні проявивши характер та неймовірну жагу до перемоги, зуміли «покласти на лопатки» доволі загартованого турнірного бійця, і здобувши перемогу із рахунком 5:4, вийшли у фінальну частину з першого місця. Третьою тут на фініші стала НВК №7, яка в 5-ому турі розгромила НВО №5 – 5:0.

Не менш цікаво було і у старшій віковій групі, де змагаються юнаки 2001-2002 років народження. В підгрупі «А» фінішувала першою команда ЗОШ №1, яка в останньому турі поступилася ЗОШ №21 – 1:3. Другу путівку до фінальної частини виборола НВК №10, яка в 5-ому турі каменя на камені не залишила від ЗОШ №13 – 13:0. Підгрупа «В». Переможцем тут стала команда ЗОШ №24, яка в принциповому протистоянні розгромила ЗОШ №27 – 11:1. В ще одній грі НВК №6 здобула вольову перемогу над ЗОШ №18 – 3:2, і завдяки цьому успіху завершила групову стадію на третій позиції. В підгрупі «С» пальму лідерства зберегла НВК №2, яка впевнено здолала в останньому турі діючого чемпіона змагань у цій віковій групі, ЗОШ №14, із рахунком 7:2, залишивши її за бортом фінального етапу. Інша путівка до вирішальної стадії змагань дісталася НВО №9, яка 5-ий тур волею календаря пропускала. В ще одній грі СЗОШ №12 без бою здобула перемогу над СЗОШ №7 – +:-. В підгрупі «D» фінішувала першою команда Ліцею №17, яка в останньому турі групового етапу святкувала перемогу над ЗОШ №6 – 7:2. Інша путівка до фінальної частини дісталася НВО №5, яка в центральній грі туру перемогла головного конкурента в особі НВК №7 – 3:1.

Переглянути календар та результати зіграних матчів Ви можете ТУТ.

Турнірну таблицю після групового етапу Ви можете переглянути ТУТ.

На черзі – дебютні поєдинки розіграшу Малого Кубку, які відбудуться вже у п’ятницю, 4-ого березня. Фінальна частина Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента ФК «СПОРТЛІДЕР+», Івана Гончара стартує наступного четверга, 10-ого березня.

Детальну та оперативну інформацію про хід турніру і результати зіграних поєдинків Ви зможете дізнаватися лише на нашому сайті.

Олександр Таран, прес-служба ФК “Спортлідер+”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ