СК «Сокіл» та «Food Centre-СумДУ» переможця не виявили

У першому чвертьфінальному поєдинку “Соколи” не зуміли дотиснути суперника.

“Сокіл” –  “Food Centre-СумДУ” –  1:1 (0:1)

“Сокіл”: Чех, Подлюк, Хамдамов, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв, Кручек, Музичук, Ліпчинський, Шевченко

«Food Centre-СумДУ»: Козаченко (Пєтухов), Мороз, Мисловський, Острога, Вєлієв, Прощенко, Ігумнов, Катерінін, Довгополов, Сорока

Голи: Хамдамов (24) – Ігумнов (3)

Попередження:  Мисловський (40)

У першому матчі 1/4 фіналу Кубку України “Сокіл” приймав вдома “Food Centre-СумДУ”. Початок зустрічі розпочався з атак господарів , а ось рахунок відкрили саме гості. Точний удар у самісінькій кут після розіграшу стандарту вдався Ігумнову. Господарі активізувались, провели ряд небеспечних атак і повинні були зрівнювати рахунок. Три чудових нагоди були у Щербаня, але двічі виручив Пєтухов, а одного разу нападника підвела точність. Господарі намагались будувати гру через контратаки, але нічого небеспечного створили не зуміли. Перед самою перервою паритет міг відновити Хамдамов, але Пєтухов перевів черговий його удар на кутовий. 0:1 – за підсумками першої половини зустрічі.

Другий тайм продовжився тиском у виконанні підопічних Романа Ковальчика. “Малинові” активно пресингували опонента, намагаючись доводити до удару кожну атаку. І незабаром це принесло свій результат. Хамдамов метрів з 15-ти хльостким ударом відправив м’яч у ворота. 1:1! Господарі намагались одразу ж розвинути успіх, але Подлюк не зумів добити кулю після пострілу Щербаня і чергового сейву Пєтухова. “Малинові” продовжували контролювати хід гри, а сумчани намагались відповідати контратаками. Найкращий шанс був у Мисловського, але його удар прийшовся у стійку. Ближче до завершення гри гості остаточно зосередились на обороні, прагнучи зберегти нічийний рахунок. Господарі провели кінцівку матчу в атаках, намагаючись вирвати перемогу, але реалізація у цей день була не найсильнішою ланкою гри “соколят”.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 1:1, який переносить питання про переможця на матч-відповідь. Він відбудеться через два тижні у Сумах, 2 березня. Початок гри о 13:00.