СК «Сокіл» у сезоні 2017/2018: заключні підсумки

0
1911

Прес-служба СК «Сокіл» завершує підбиття підсумків виступів команд нашого клубу в минулому сезоні.

Робота з молоддю з перспективою у майбутнє – так можна коротко охарактерезувати команди СК «Сокіл» у сезоні 2017/2018 років. Від чемпіонатів серед дітей до змагань в Екстра-лізі «соколята» виступали наймолодшими складами.

Діти

Сотня дітей займається у дитячо-юнацькій школі «Сокіл». Усі вони у різних вікових групах грали в чемпіонат Хмельницького та України. І всюди «соколята» виступали проти старших на рік від себе суперників. І за цим наш клуб відрізняється від більшості інших учасників, які в основним завданням для себе ставили здобуття результату. «Сокіл» працює за іншим принципом – виховання дітей і виховання футзалістів.

Від аматорів до професіоналів

В продовження теми виховання нагадаємо про успіхи другої і третьої команди. І срібні нагороди «Сокола-2» це, звісно, дуже приємно. Та головним здобутком роботи цих команд стало інше. Назвемо лише прізвища гравців, які розпочинали сезон в статусі аматорів, а завершували у ролі гравців команди Екстра-ліги: Владислав Ліпчинський, Максим Цилепа і Віталій Луцюк. Вони стали членами основної команди «Сокола» і приєдналися до Владислава Вербового і Вадима Кота, які пройшли цей же шлях минулоріч. «Вишенькою на торті» роботи клубної структури «Сокола» стало підписання контракту із Владиславом Первєєвим. 16-річний талант уже тренується з головною футзальною командою Хмельниччини.

Молодь показала «зуби»

«Сокіл» навіть у Екстра-лізі став наймолодшою командою за середнім віком гравців. Довгий час «Сокіл» лідирував в Екстра-лізі і задовго до фінішу регулярного чемпіонату забезпечив собі місце у плей-офф. У протистоянні в 1/4  із діючим віце-чемпіоном України львівською «Енергією» наші хлопці довели свою перспективність на майданчику. Проти досвідченого суперника «соколята» зіграли більш, ніж гідно. І хоч підсумковий результат був не на нашу користь, показана гра показала, що при правильному підході «Сокіл» у наступних сезонах здатен приємно дивувати своїх вболівальників.

Робота в СК «Сокіл» із завершенням сезону не припиняється. Команди продовжують тренуватися, будуть виступати у різних змаганнях і готуються до майбутніх звершень.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ