«Сокіл-2» стартує у Бізнес Преміум-лізі (АНОНС+ВІДЕО)

0
2196

Об’єднана команда із гравців «Сокола-2» і «Сокола-3» проведе два матчу – у суботу і неділю.

Бізнес Преміум ліга з міні-футболу стартувала у неділю, 15 квітня. Тоді відбувся перший тур групового етапу. Через непарну кількість команд «Сокіл-2» його пропускав. То ж уже в суботу, 21 квітня, наші хлопці зіграють свій перший матч на турнірі. Суперником стане непердбачуваний і міцний «Lifecell». А вже наступного дня «соколята» зустрінуться з «Меблі-Лідером».

Відзначимо, що майбутні суперники свої матчі у першому турі програли. «Lifecell» у принциповому протистоянні поступився команді «Зооветпром-Поділля» (3:7). А «Меблі-Лідер» програв «Носорогу» (3:7). Тому опоненти «Сокола-2» матимуть додаткову мотивацію. Для продовження боротьби за найвищі місця у Бізнес Преміум-лізі їм потрібно лише перемагати.

Більш досвідченим й іменитим за складом серед суперників «соколят» є «Lifecell». Граючим тренером тут є екс-наставник «Сокола-2» Роман Шевчук. Виступає за команду й екс-гравець нашого клубу Олег Ситник. Це придасть матчу додаткову «родзинку».

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області називає «Сокіл-2» не лише фаворитом у наступних матчах, а одним із претендентів на перемогу в турнірі. Та все ж не турнірні завдання будуть головними для підопічних Віталія Розпаченюка. Клубна філософія сповідує інше – виховання і підготовка майбутніх майстрів футзалу. Тому на перший план для команди вийде вдале використання ігрової парктики завдля відпрацювання своїх навичок і командної взаємодії.

Група «А», 2-ий тур. «Сокіл-2» – «Lifecell»

28 квітня, НВК №10. 18.00

Група «А», 3-ій тур. «Меблі-Лідер» – «Сокіл-2»

29 квітня, Парк Франка. 14.45

На завершення пропонуємо переглянути відеоогляди матчів першого туру за участю наших суперників по групі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ