«Сокіл-2» зіграє проти «Носорога» у Бізнес Преміум-лізі. АНОНС + ВІДЕО

0
1893

У матчі четвертого туру наша команда зустрінеться із конкурентом в боротьбі за перше місце в групі.

«Сокіл-2» у Бізнес Преміум-лізі зіграв два матчі: 2:2 із «Lifecell» і 12:1 із «Меблі-Лідер». Наша команда посідає друге місце в групі «А». За рахунок кращої різниці м’ячів «соколята» випереджають «Носорог», який теж має 4 очки в активі, і йдуть другими.

Саме проти «Носорога» наші хлопці вийдуть на майданчик НВК-10 у неділю, 6 травня. В разі перемоги, «Сокіл-2» може вийти на перше місце. Для наймолодшої на турнірі команди (середній вік гравців – 16,2 років) це буде досить хороший результат. При цьому їм протистоятиме одна із найбільш вікових. Середній вік гравців «Носорога» – 31,8 років.

Молодість не заважає «соколятам» бути в числі кращих за різними показниками. Команда в середньому забиває по 7 голів за гру. Більше тільки у «Фахівця» (10,5) і «Динамо-ГУНП» (10,6). Також наші хлопці мало пропускають – 1,5 голи за гру. Менше лише у «Моноліта» (0) і «Проскурова» (1). Додамо, що «Сокіл-2» в числі серед семи команд, які ще не мають в пасиві попереджень чи вилучень.

Щодо майбутнього суперника, то «Носорог» досить непогано підсилився у порівнняні із зимовим чемпіонатом. На Бізнес Преміум-лізі за команду виступають забивні Савчук і Нік Омар, швидкий і технічний Чепурний. Стабільності в грі і більшій лаві запасних сприяють Анікін та Осадчук. Тому на нас цікаве протистояння не лише для вболівальників, а й для наших молодих гравців, які продовжують зростати в профейсійному плані.

Дата – неділя, 6 травня

Початок гри – 17:00

Місце проведення – НВК-10 на Водопровідній

В іншій грі туру зіграють «Lifecell»- «Меблі-Лідер». На завершення пропонуємо переглянути відеоогляд останнього матчу нашого суперника – «Носорог» – «Зооветпром-Поділля».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ