«Сокіл 2011» на турнірі «Золото Карпат» виборов головний трофей

0
1216

20-23 жовтня в Буковелі відбувся турнір «Золото Карпат» серед дітей 2011/2012 р.н. Серед учасників були і дві команди ДЮСШ СК «Сокіл», які були представлені по одній команді в кожній віковій категорії.

Вісім команд-учасниць були розділені на дві групи по 4 команди, які зіграли по колу. «Сокіл-2011» у своїй групі не залишив шансів «Новатору-2» (12:0) та «ФК Микулиянин» (11:0). Вирішальною грою за вихід в фінал був матч з ФК «Фаворит» (Одеська обл.), і в напруженому поєдинку сильнішими були хмельничани 2:1. Як з’ясувалося пізніше, самі ці дві команди і зіграли в фіналі.

В півфінальних іграх «Сокіл-2011» без проблем розібрався з одеською «Гармонією» 6:1, а ФК «Фаворит» здолав «Новатор». Вирішальна гра була гідною фіналу. Перший тайм сильнішого не виявив – 0:0. Коли ж до завершення гри залишалося 4 хвилини, «фаворитівці» провели швидку контратаку і відкрили рахунок. Проте «соколята» не знітилися, притиснули суперника до їхніх воріт, і завдяки автоголу одеситів відігралися. Долю переможця вирішувала серія пенальті, і її героєм став наш воротар Ярослав Самарічев, які парирував два 6-тиметрових удари. Відповідальність за вирішальний удар взяв на себе ще один на воротар, Даниїл Бондар, і не схибив. Додамо, що до цього свої спроби реалізували Максим Божук, Назар Дмитрієв та Захар Кирик. Тож, перемога, і головний трофей їде до Хмельницького! Він тим цінніший, що до Буковеля «Сокіл 2011» вирушив без шести основних гравців, які залишилися вдома через хворобу.

Сокіл 2011
Сокіл 2011

Наша друга команда «Сокіл 2012» в своїй групі здобула одну перемогу, над «Новатором 3», а ще в двох матчах поступилася. В півфіналі в турнірі за 5-8 місця «Сокіл 2012» зазнав поразки, але в стиковому матчі за 7 місце був сильнішим за свого суперника.

Обидві наші команди свої матчі на турнірі «Золото Карпат» проводили під керівництвом тренера Олександра Бондаря.

Окрім командної перемоги, гравці «Сокола 2011» отримали призи і в індивідуальних номінаціях. Так, кращим воротарем став Ярослав Самарічев, кращим гравцем команди організатори визнали Дмитра Фільчука, а Максим Божук отримав приз як найкращий гравець всього турніру.

Ярослав Самарічев
Сокіл 2011
Сокіл 2011
Сокіл 2011

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ