«Сокіл» – «ІнБев». Анонс матчу Favbet Екстра-ліги

0
832

Коли відбувається жеребкування календаря сезону, звичайно, воно повністю ґрунтується на елементі випадковості, але іноді трапляються певні збіги, на кшталт того, що ми маємо в іграх між хмельницьким «Соколом» та житомирським «ІнБевом». Минулого року команди Романа Ковальчика та Михайла Соколовського грали між собою в заключних турах кожного з кіл першої частини чемпіонату. І треба ж такому статися, що і в цьому чемпіонаті календар розпорядився так само, більш того, збіг стосується навіть місць проведення ігор: в першому колі в Хмельницькому, а в другому – в Житомирі.

Якщо пригадати минулорічні поєдинки, то їх можна вважати такими, що вдалися: в них було і багато забитих м’ячів (загалом 14), і інтрига до останніх секунд. А з цікавих деталей можна відмітити такий факт, що в грі другого кола п’ять забитих м’ячів на рахунку п’яти гравців, і всі вони з різних причин зараз не грають за «Сокіл» та «ІнБев».

Дійсно, обидві команди влітку зазнали відчутних змін, залучивши до своїх лав багато молоді. Зрозуміло, що при 10-ти новачках, які прийшли до «Сокола», інші клуби зі своїми точковими підсиленнями і поруч не стоять, проте і пройти повз те, що лави житомирян поповнили такі молоді виконавці, як Ростислав Семенченко, Олександр Розпотнюк та Владислав Бондарчук, які донедавна були невідомі широкому загалу, неможливо. Формально не новачок «ІнБева» ще один молодий гравець – Денис Бланк, але тільки цього сезону він отримав стабільне місце не тільки в заявці, але і на майданчику.

Коли в командах відбувається велика ротація, як би наполегливо не працював тренерський штаб, на якості гри це не позначитися не може. Тим більше в тих умовах, в яких грається перше коло: матчі йдуть щотижня, і якщо наставники щось і намагаються підкорегувати, то це доводиться роботи в офіційних іграх. А тут ще і результат тисне, і він стосовно суперників по суботній грі, яка відбудеться в рамках 9-го туру Favbet Екстра-ліги, аж ніяк не задовільний. Ще тиждень тому «Сокіл» та «ІнБев», маючи по одній перемозі, посідали дві останні сходинки в турнірній таблиці, але в попередньому турі житомиряни вистраждали перемогу над АФФК «Суми» та покращили своє становище, в той час як наша команда, програвши в Рівному, наразі остання з найменшою кількістю набраних очок.

Головний тренер «ІнБева» Михайло Соколовський, коментуючи переможний матч, зазначив, що затяжна серія невдач примусила його робити зміни, зокрема, проти сумчан команда вийшла з новим капітаном. А, окрім цього, «в колективі відбулася жорстка розмова». Можливо було і те, що керманич приховав, коли сказав, що «не хотілося виносити сміття з хати». В будь-якому разі, гравців вдалося вивести з «зони комфорту» і перемога прийшла, хоча, як зазначив Михайло Соколовський, «не можна казати, що в нас все добре».

Поразка від поразки різниться, але остання з них, від «Кардиналу-Рівне», змусила керівництво «Соколу» піти поки що не на «жорстку», але на конкретну розмову з гравцями. Стосувалася вона того, яким має бути професійне ставлення гравців до своєї справи, які вимоги пред’являються до футболіста, який вважає себе професіоналом, і навіть того, яка різниця між «грати в футбол» та «пограти в футбол», коли ти виходиш на майданчик, а це дві несумісні речі.

До ігрової проблеми нашої команди доводиться віднести низьку результативність, але якщо в попередніх матчах «Сокіл» хоча б доволі багато створював загроз воротам суперників, проте не реалізовував, то в Рівному у хмельничан було обмаль моментів, щоб засмутити рівнян. В двох останніх матчах арбітри тільки двічі фіксували взяття воріт суперників «Сокола», і один з м’ячів був на рахунку голкіпера Сергія Шевченка, а другий – це автогол «кардиналівця» Кожем’яки. Такий показник красномовно говорить сам за себе, як і про те, над чим потрібно працювати.

Втім, результативність – це тільки один з фронтів роботи, бо вона (результативність) напряму залежить від рівня індивідуальної майстерності. «Навіть готуючись до команди наступного суперника, ми все ж таки 50-60 відсотків напрямку недільного мікроциклу перерозподіляємо в бік зростання майстерності футболістів», – після гри в Рівному зазначив головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик. І до цього додав: «Хочеться, щоб максимально швиденько вони позагублювали свої помилки».

Бажання керманича нашої команди цілком зрозуміле, і для того, щоб воно реалізовувалося, в клубі створені всі умови, але левова частка справи все ж таки на самих гравцях. Бо якими б мудрими і розумними не були тактичні плани тренерів на гру, а мова зараз вже про найближчу з «ІнБевом», реалізовувати їх виключно гравцям. Нічого надзвичайного, зазначимо, від них не вимагається – вийди на майданчик, відпрацюй на 100 відсотків та покажи, що ти вмієш. З цим і очікуємо суботньої гри, про важливість якої при турнірному становищі «Сокола» говорити є зайвим.

Чемпіонат України. Favbet Екстра-ліга. 9 тур. 17 жовтня, субота

«Сокіл» (Хмельницький) – «ІнБев» (Житомир)

Хмельницький. Спорткомплекс ГУНП. 12.00
Арбітри: Антон Ноєв (Запоріжжя), Володимир Болізюк (Львів), Максим Куцак (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Андрій Лютий (Львів)
Делегат матчу: Дмитро Руденко (Вінниця)

Трансляція на офіційному сайті СК «Сокіл» та на You Tube-каналі СК «Сокіл».

В решті матчів 9-го туру Favbet Екстра-ліги зустрічаються:
«Моноліт-Viva Cup» – «Кардинал-Рівне»
«Продексім» – «ДЕ ТРЕЙДИНГ»
АФФК «Суми» – «ХІТ» (гра перенесена на 04.12)
«Ураган» – «Енергія»

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ