«Сокіл» прибув до Олави та провів тренування в Олесніці

0
1454

Подолавши відстань більш, ніж 830 км, 26 серпня о 15.00 хмельницький «Сокіл» прибув до міста Олава, де команда буде мешкати в готелі «Марта» протягом шести днів підчас проведення міжнародного передсезонного турніру «Futsal Masters». А вже за годину після нетривалого відпочинку гравці та тренерський штаб вирушили до Олесніци, де хмельничани у вівторок, 27 серпня, проведуть свій перший матч групового етапу. Це буде гра проти другої команди найсильнішого клубу Європи «Барселони Ласса».

Тренування в спорткомплексі в Олесніці розпочалося за графіком о 17.30, і протягом однієї години воно було спрямоване на відновлення функціонального стану гравців після тривалого переїзду, а також направлене на постановку тактичного малюнку гри, який буде прийматися командою в грі проти іспанців. Деякий час був присвячений тому, щоб футболісти пригадали різноманітні варіанти розіграшу стандартних положень. Всі хлопці, попри деяку втому, працювали з гарним настроєм і намагалися в повному обсязі виконати всі тренерські вимоги.

На вечірній час понеділка у команди запланована вечеря, після якої у гравців буде вільний час, щоб відпочити або прогулятися затишним містом Олава, що розташоване поблизу річки Одер.

Вашій увазі деякі фотомиттєвості з тренування «Сокола» в Олесніці.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ