«Сокіл» (U-15) лише в серії пенальті поступився київській ДЮСШ № 25

0
440

В другій грі середи суперником підопічних Віталія Розпаченюка була столична ДЮСШ № 25, яка є одним з головних претендентів на перемогу в чемпіонаті. В першому колі «соколята» хоча і поступилися киянам 1:2, але видали дуже якісну гру і мали всі підстави розраховувати на більш прийнятний результат.

За невеличкої переваги киян проходили перші хвилини гри, хоча і «соколята» находили свої нагоди відповідати гострими контратаками. Обидві команди доклали чималих зусиль, щоб розміняти нулі на табло, але тільки на 14-й хвилині Артем Лисенко скористався довгою передачею через весь майданчик і в падінні пробив повз воротаря, спрямувавши м’яча до сітки. До перерви перевага «Сокола» в один м’яч так і залишилася на табло.

А от на самому початку другого тайму киянам вдалося зрівняти рахунок. Андрій Гридько залишився вільним в штрафному майданчику і невідпорно пробив під поперечину. За хвилину Житніковський зробив два неймовірних сейви, коли відбив небезпечні удари впритул з дуги. А от з дальнім ударом того ж Гридька на 24-й хвилині Владислав не впорався.

Одразу ж Віталій Розпаченюк відправив Житніковського на протилежну половину, і за пів хвилини блискавична комбінація «соколят» завершилася точним ударом Лисенка, який замкнув простріл нашого воротаря. І за нічийного рахунку наша команда підключала Житніковського до атак, але забити третій м’яч не вдалося.

Справа дійшла до серії пенальті, в якій все вирішив промах Ростківського, який влучив в поперечину. Втім, це, як говориться, лотерея, а в цілому «Сокіл» цю гру провів на дуже гідному рівні.

В четвер, 25 лютого, «Сокіл» (U-15) зіграє проти команди «ДЮСШ-Respect» (Маневичі). Початок гри – о 17.20.

24 лютого. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ № 25 (Київ) – 2:2 (1:0) (пенальті 3:5)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар, Кирило Стасюк, Данило Жук – Ілля Сікорський