«Сокіл» (U-15) поразкою від ДЮСШ № 4 завершив в Івано-Франківську другий тур

0
460

П’яти поразок зазнали юнаки з хмельницького «Сокола» в другому турі чемпіонату України серед юнаків U-15, і гра з рівненською ДЮСШ № 4 була нагодою перервати череду поразок. Щоб зробити це, підопічні Віталія Розпаченюка були близькими в попередніх двох іграх, які були з двома лідерами чемпіонату, ДЮСШ № 25 (Київ) та «ДЮСШ-Respect» (Маневичі), але тим вдавалося вирвати перемоги ближче до фінальної сирени.

З атак рівнян розпочалася гра, і на 3-й хвилині Білоус дальнім ударом змусив капітулювати нашого воротаря Іллю Сікорського, після чого його змінив Владислав Житніковський. Владислав непогано увійшов до гри, багато виручав свою команду, але до перерви «сухим» йому залишитися не вдалося. На останній хвилині тайму рівняни розіграли кутовий, і Артишевський подвоїв перевагу ДЮСШ № 4.

На 3-й хвилині і другого тайму цифри на табло змінилися не на користь хмельничан: Мельничук з-меж штрафної спрямував м’яча до сітки. За дві хвилини простріл в штрафну зліва замкнув Артишевський, чим оформив дубль. До фінальної сирени Піддубний та Артишевський двома точними ударами встановили остаточний рахунок 6:0.

В 2021 році «Сокіл» (U-15) зіграє ще в двох турах чемпіонату України серед юнаків. Місце та дати їхнього проведення будуть визначені пізніше.

25 грудня. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
ДЮСШ № 4 (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький) – 6:0 (2:0)

«Сокіл»: Ілля Сікорський (Владислав Житніковський, 3-29) – Кирило Стасюк, Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко – Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Артем Сас, Назар Токар
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Вадим Білоус, 3, Назар Артишевський, 16,21,30, Іван Мельничук, 19, Роман Піддубний, 29