«Сокіл» (U-15) сам КІВС «Енергії» не забивав, але перемогу здобув

0
625

24 листопада в Чорноморську відбулися матчі першого ігрового дня чемпіонату України серед юнаків U-15. Хмельницький представлений в цьому турнірі командою ДЮСШ «Сокіл» вікової категорії 2006/2007 років народження, яку зараз тренує Віталій Розпаченюк. Нагадаємо, що загалом в цьому чемпіонаті заявилися 12 команд, які будуть грати за туровою системою. Перший з них і проходитиме в Чорноморську 24-27 листопада, протягом яких всі команди зіграють по 5 матчів.

В першій грі суперником підопічних Віталія Розпаченюка була львівська КІВС «Енергія», яка на цей тур залучила до лав голкіпера Юрія Яремчука, який вже має досвід участі в матчах Favbet Екстра-ліги. Хмельничани в стартові хвилини створили кілька небезпечних моментів, проте завершальним ударам бракувало точності. Тим не менше, на 9-й хвилині рахунок був відкритий: Ростислав Ростківський з кутового прострілив уздовж воріт, і м’яч від львів’янина Беккера опинився в сітці. Надалі наша команда мала нагоди збільшити свою перевагу, але перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою «Сокола».

В другому таймі нашим хлопцям більше довелося діяти від захисту та розраховувати на контратаки. Біля власних воріт не обійшлося без помилок, але надійно грав Владислав Житніковський. За п’ять хвилин до фінальної сирени «енергетики» почали грати «5 на 4» з постійними підключеннями Яремчука. Але нагоду відігратися львів’яни втратили, коли «Сокіл» не кращим чином розіграв аут біля своїх воріт, і тільки майстерність Житніковського врятувала нашу команду після удару Беккера.

За кілька секунд до сирени Бернада міг вдруге засмутити суперника, але, пробиваючи від правої бровки по порожнім воротам, влучив в штангу. Тим не менше, 1:0 – є перша перемога «Сокола» в Чорноморську.

В середу, 25 листопада, у нашої команди за календарем одна гра – проти чорноморського «Іллічівця» і розпочнеться вона о 10.20.

24 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)

КІВС «Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:1 (0:1)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко, Артур Хібовський, Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Артем Сас – Ілля Сікорський