«Сокіл» (U-15) в другій грі в Луцьку нокаутував «Іллічівець»

0
491

Відпочивши трохи більше години після переможного матчу з КІВС «Енергія», юнацька команда «Сокола» знову вийшла на майданчик, щоб провести свою другу гру в рамках третього туру чемпіонату України серед юнаків U-15, який проходить в Луцьку.

Гра одразу пішла в режимі обміну атаками, не всі вони були небезпечними, але на 5-й хвилині «Сокіл» цілком міг відкривати рахунок, якби воротаря «Іллічівця» після удару Лисенка не підстрахувала штанга. Невдовзі ж Владислав Білий продавив наш захист і пробив без шансів для Житніковського. Щоб відігратися, хмельничанам знадобилася хвилина – Ростківський з-меж штрафної ефектно, ударом п’ятою, спрямував м’яча до сітки. Втім, рівновага на табло була менше хвилини – Олександр Васильєв ударом з близької відстані вивів «Іллічівець» вперед. Підопічні Віталія Розпаченюка не знітилися, і в решту часу повністю переважали свого суперника, хоча забити вдалося лише раз і в контратаці, в якій Максим Мельник та Олексій Майдан комбінацією в один дотик розірвали захист суперника. Перший тайм – нічия 2:2.

Багато біганини у виконанні обох команд було одразу по перерві, але згодом суперники заспокоїлися, а «Сокіл» більш став грати на контратаках. До однієї з них, на 21-й хвилині підключився наш воротар Владислав Житніковський, його ж удар з семи метрів і став результативним. Пройшло ще дві хвилини, і Житніковський виступив вже в якості асистента – після довгої діагональної передачі воротаря «Сокола» Артем Лисенко вийшов на побачення з голкіпером «Іллічівця», і після удару м’яч від штанги закотився в ворота.

Контратаки «Сокола» залишалися потужною зброєю, і протягом 28-ї хвилини Данило Бевз та Ростислав Ростківський збільшили перевагу «Сокола» до чотирьох м’ячів – 6:2! На цьому наші юнаки не вгамували свою гольову спрагу, і до фінальної сирени зусиллями Олексія Майдана та Артема Лисенка забили ще двічі.

8:2 – це більш, ніж переконливо! У вівторок, 26 січня, у «Сокіл» (U-15) за календарем також дві гри: об 11.20 проти харківського «Фенікса» та в 14.50 проти команда «Гопри» (Гола Пристань).

25 січня. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Іллічівець» (Чорноморськ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:8 (2:2)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Олександр Товпишко, Максим Бернада – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар, Кирило Стасюк, Максим Мельник – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Владислав Білий, 8, Олександр Васильєв, 10 – Ростислав Ростківський, 9,28, Олексій Майдан, 13,31, Владислав Житніковський, 21, Артем Лисенко, 23,32, Данило Бевз, 28