«Сокіл» (U-15) в першій грі середи мінімально поступився «Чорному морю»

0
372

Другий ігровий день чемпіонату України серед юнаків U-15 для «Сокола» відкрився грою проти «Чорного моря» з Одеси, якому в першому колі хмельничани поступилися 1:7. І вже в першій же зміні нашим юнакам вдалося відкрити рахунок: Максим Бернада лівим флангом прорвався до воріт, пробив в ближній кут, і м’яч від штанги опинився в воротах. Це обумовило подальший перебіг подій, в якому нашій команді довелося більше захищатися та шукати свої шанси в контрвипадах.

Вже в середині першого тайму одесити почали застосовувати гру з п’ятим польовим гравцем, тож ігрові події багато часу йшли на половині «Сокола». Ця тактика принесла супернику результат, коли Дмитро Романенко на 10-й хвилині поновив рівновагу. Тим не менше, «Чорне море» і надалі продовжувало на своєму м’ячі грати з п’ятим. До перерви «соколята» «четверо проти п’яти» відіграли надійно, і після першого тайму нічия 1:1.

Тайм другий розпочався з атаки «Сокола», яка завершилася дальнім ударом Артема Лисенка – воротар «Чорного моря» накрив м’яч в куті воріт. Пройшло кілька хвилин, і суперник знову поновив свою гру з п’ятим. На 20-й хвилині Лисенко знайшов нагоду втекти в відрив, але його удар прийшовся повз ворота. За хвилину неймовірний момент був у Бернади, якій вже й воротаря обвів, проте його удар по порожнім воротам прийшовся в штангу!

На 28-й хвилині «Чорне море» знову пішло на п’ятого, намагаючись забити переможний м’яч. За хвилину гості зробили простріл уздовж воріт, і м’яч від Стасюка заскочив у ворота. Тут вже Віталій Розпаченюк взяв тайм-аут, після якого наш воротар Владислав Житніковський почав підключатися до атак. Під тиском атак «Сокола» за 1.07 до сирени до тайм-ауту вдався і тренерський штаб одеситів, яким таки вдалося втримати свою перевагу в один м’яч.

Сьогодні ж, орієнтовно о 15.00, «Сокіл» (U-15) вдруге вийде на майданчик, щоб зіграти проти команди ДЮСШ № 25 (Київ).

24 лютого. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Чорне море» (Одеса) – 1:2 (1:1)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар, Кирило Стасюк, Данило Жук – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Максим Бернада, 1 – Дмитро Романенко, 10, Кирило Стасюк, 29-автогол

В другий ігровий день четвертого туру були зафіксовані такі результати:

КІВС «Енергія» (Львів) – ДЮСШ № 25 (Київ) – 1:1 (пенальті 3:2)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Чорне море» (Одеса) – 1:2
«Кристал» (Одеса) – «Фенікс» (Харків) – 0:5
«Іллічівець» (Чорноморськ) – КДЮСШ «Барса» (Шостка) – 3:7
12.40 «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Гопри» (Гола Пристань)
13.50 ДЮСШ № 4 (Рівне) – «ДЮСШ-Respect» (Маневичі)
15.00 «Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ № 25 (Київ)
16.10 «Чорне море» (Одеса) – «Фенікс» (Харків)
20.00 «Кристал» (Одеса) – «Гопри» (Гола Пристань)

Турнірна таблиця з урахуванням результатів матчів другого ігрового дня четвертого туру, які вже завершилися

1. ДЮСШ № 25 (Київ) – 19 ігор, 42 очка, м’ячі 91:35
2. «Фенікс» (Харків) – 19 ігор, 40 очок, 65:34
3. «Чорне море» (Одеса) – 19 ігор, 38 очок, 40:26
4. «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 18 ігор, 35 очок, 46:50
5. ДЮСШ № 4 (Рівне) – 18 ігор, 33 очка, 53:28
6. КІВС «Енергія» (Львів) – 19 ігор, 33 очка, 42:32
7. «Гопри» (Гола Пристань) – 18 ігор, 32 очка, м’ячі 51:36
8. «Кристал» (Одеса) – 19 ігор, 23 очка, 40:68