«Сокіл» (U-15) зазнав в Чорноморську першої поразки

0
462

Ранок четверга для «Сокола» (U-15), який в ці дні грає в Чорноморську в першому турі чемпіонату України серед юнаків, розпочався з гри проти харківського «Фенікса», і це був перший з двох матчів, які загалом на сьогодні заплановані у команди Віталія Розпаченюка.

Вже на першій хвилині хмельничани створили гольовий момент, але Лисенко в межах штрафного майданчика не зміг переграти воротаря харків’ян Лазебу. «Фенікс» же свій перший момент використав на всі сто, коли на 3-й хвилині відзначився Микита Боднар. На жаль, комбінаційна гра у нашої команди не йшла, тому доводилося багато грати без м’яча. На 9-й хвилині гравці «Фенікса» в центрі розкрили захист хмельничан, і Данило Болдижев подвоїв перевагу суперника. До перерви, попри всі зусилля, жодна з команд рахунок змінити не змогла.

Другий тайм для «Сокола» розпочався дуже позитивно. Хібовський та Лисенко вдвох втекли в контратаку, і Артем забивав вже в порожні ворота. «Фенікс» повернув собі перевагу в два м’ячі після помилки «соколят» в захисті, і на 24-й хвилині у харків’ян відзначився Максим Долгуля.

Майже за сім хвилин до фінальної сирени наш воротар Владислав Житніковський почав підключатися до атакуючих дій «Сокола», і одну з атак завершував сам Владислав, але надійно зіграв його візаві з «Фенікса». Згодом п’ятим польовим грав вже наш другий воротар, Ілля Сікорський, і в нього була нагода скоротити рахунок, але забракло влучності. В підсумку цієї гри 1:3 – перша поразка «Сокола».

Нагадаємо, що сьогодні згодом підопічні Віталія Розпаченюка ще раз вийдуть на майданчик – о 15.00 на них очікує гра проти команди «Гопри» (Гола Пристань).

26 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Фенікс» (Харків) – 1:3 (0:2)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко, Артур Хібовський, Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Артем Сас – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Артем Лисенко, 18 – Микита Боднар, 3, Данило Болдижев, 9, Максим Долгуля, 24