«Сокіл» в Харкові поступився «Viva Cup»

0
462

Пройшов тиждень після гри «Сокола» з «Ураганом», і, як і в ній, Роману Ковальчику не вдалося уникнути кадрових проблем. Так і не зміг відновитися Артур Подлюк, і до цього додалася відсутність Сергія Шевченка, який захворів. Тому і довелося наставнику хмельничан залучити до виїзної гри Єгора Донця та Олега Чайку.

Вже на першій хвилині суперники обмінялися атаками, і після ударів по воротах надійно зіграли воротарі. Згодом дуже вдало зіграв Бабенко, який відбив удар Бондаря впритул. Загалом господарі на старті гри більше контролювали м’яч, а от у нашої команди він тримався не кращим чином. На 4-й хвилині Гуцуляк пробив справа з гострого кута, і цей удар не став проблемою для Мірошниченка. За хвилину «Сокіл» дотепно розіграв кутовий, і після удару того ж Гуцуляка м’яч від руки воротаря харків’ян влучив в штангу.

Після стандартів і йшла основна небезпека воротам. Було багато ударів, і повз ворота, і в ствір, втім Бабенко з Мірошниченком грали надійно. Так було до 13-ї хвилини, коли Бабенко не впорався з не самим сильним ударом Дмитра Бондаря метрів с 10-ти. Попереду харків’яни були дві хвилини: наша команда провела атаку лівим флангом, після прострілу Мірошниченко відбив м’яча перед собою, і першим біля нього був Олег Гуцуляк. Більш того, в наступній атаці «Сокіл» міг вийти вперед, але Токар ударом з дуги не зміг переграти воротаря господарів.

В кінцівці тайму «Сокіл» організував кілька стандартів біля воріт суперника, це й дозволило відзначитися Олексію Боднару. Після дальнього удару Бабака Мірошниченко відбив м’яча перед собою, Боднар був першим на добиванні і вразив ворота. Грати залишалося 10 секунд, і цього часу господарям вистачило, щоб відігратися. Після прострілу з ауту Владислав Васильєв з-меж штрафного переправив м’яча у ворота. Тут було питання до арбітрів, чи вклалися господарі у відведений час, тому що пролунала сирена, але арбітри прийняли неоднозначне рішення зафіксувати взяття воріт.

По перерві господарі мали перевагу в контролі м’яча, але здебільшого далеко від воріт. Дуже небезпечно було на 28-й хвилині, але Бабенко відбив складний удар Ланка. Тут же момент у Калашника – Бабенко знову зіграв впевнено. Ще одна атака «Viva Cup», і Бабенко потягнув дальній удар Васильєва. Згодом господарі забили, і знову за допомогою стандарту. Васильєв після ауту пробив, і м’яч від ноги Давида Калашника кулею влетів у ворота.

Вдруге в грі «Соколу» доводилося наздоганяти. Вже наша команда більше була на м’ячі, але загрози воротам Положія, який грав у господарів в другому таймі, було не так багато, як би хотілося і було за потрібне. Тому за 4.31 до сирени довелося переходити «на п’ятого». Перша спроба виявилася і нетривалою, і невдалою. Друга була за хвилину – швидка втрата, і Дмитро Бондар ударом через весь майданчик вразив порожні ворота.

«Сокіл» продовжив грати з п’ятим, але другою четвіркою. Також було без успіху, тож поразка 2:4.

Наступний тур, під номером чотири, «Сокіл» пропустить, а найближча офіційна гра буде у нашої команди 2-го жовтня, коли до Хмельницького завітає київський «ХІТ».