«Сокіл» в Києві поступився «ХІТу»

0
994

Не без проблем до очної гри в рамках 14-го туру підійшли «ХІТ» та «Сокіл». У киян до дискваліфікованого Ігоря Борсука додався воротар Олександр Сірицький, який напередодні гри захворів, тому в заявці був лише один голкіпер – Олександр Сухов. В нашій же команді через дискваліфікацію був відсутнім Костянтин Абзалов, і його місце в першому квартеті Роман Ковальчик довірив Олексію Боднару.

Не пройшло і хвилини гри, як «Сокіл» провів дві атаки, кожну з яких завершував Хамдамов, після його другого удару м’яч струсонув штангу, а добити його у сітку не вдалося. За дві хвилини господарі0 відповіли дуже небезпечно, коли Школьний з дуги пробив поруч зі стійкою. Небезпечним був і удар Педяша з 7-ми метрів – Шевченко перевів м’яч на кутовий.

«ХІТ» був гострішим, коли на майданчику у нас була друга четвірка, але й і першому квартету довелося працювати в захисті – бажання киян швидко повести в рахунку було очевидним. По воротам Шевченка пристрілювалися і Журба, і Педяш, і Сірий, але наш голкіпер діяв надійно.

На 10-й хвилині «Сокіл» провів атаку, до того ж Сухов необачно залишив ворота, Токар же трохи затягнув з ударом, коли ж таки пробив, воротар «ХІТа» вже встиг повернутися в «рамку» і перевів м’яч на кутовий. За дві хвилини «Сокіл» отримав право на штрафний в семи метрах перед воротами, з нього бив Подлюк, і Сухов, вийшовши з воріт, виручив свою команду.

Час змінювати рахунок на табло прийшов на 17-й хвилині. Господарі провели широку атаку від бровки до бровки і після прострілу Салтанова справа Школьний з-меж штрафного майданчика розстріляв ворота. Рахунок міг стати рівним за дві хвилини. «ХІТ» так невдало розіграв аут, що дозволило Данилюку вийти сам на сам з Суховим, але м’яч зрадницьки влучив у штангу. Перший тайм – 1:0 за «ХІТом».

Другий тайм кияни розпочали занадто агресивно, і дуже швидко в пасив собі награли на два фоли. Але на 23-й хвилині і на другий гол – це Колесников з-меж штрафного майданчика пробив на Шевченком.

«Сокіл» спокійно пережив цю неприємність, от якби ще трохи удачі… На 24-й хвилині Подлюк біля воріт Сухова обіграв двох суперників, пробив з дуги – і знову штанга! І це вже втретє за гру!

В подальшому кожна з команд не проти була змінити рахунок, але моментів для цього було обмаль що у одних, що у інших. Трохи більше було роботи у Шевченка, але і Сухов не нудьгував.

За 7.22 до кінця другого тайму Шевченко вперше перемістився на половину «ХІТа». Наша команда провела позиційну атаку, яку завершив сам Шевченко, але пробив прямо в руки Сухову. І в подальшому на своєму м’ячі «Сокіл» грав «5 на 4», але, на жаль, не кожна атака виходила дійсно небезпечною.

За 4.35 до сирени Роман Ковальчик взяв тайм-аут: треба було перевести подих провідним гравцям та внести корективи. За хвилину ж «Сокіл» пропустив втретє. Педяш на правій бровці обіграв Сохорука, після чого невідпорно пробив в дальній верхній кут. Це був вирішальний момент гри. Часу, щоб відігратися, у «Сокола» було обмаль, можна було хіба що забити так званий «гол престижу», але м’яч у ворота Сухова шляхів так і не знайшов.

За тиждень, 19 грудня, «Сокіл» зіграє в Хмельницькому проти львівської «Енергії».