«Сокіл» в Луцьку в першій товариській грі переграв «Любарт»

0
438

Тренувальний процес «Сокола», який триватиме до кінця травня, вступив в завершальну фазу, і в ній у нашої команди заплановані чотири товариських матчі з «Любартом»: по два в Луцьку та Хмельницькому. На виїзні поєдинки 7-8 травня підопічні Романа Ковальчика відправилися без Олега Гуцуляка та Вадима Данилюка, які відновлюються після травм. Щодо нашого суперника, то волиняни нещодавно стали бронзовими призерами чемпіонату України серед команд Другої ліги, а незабаром зіграють в реорганізованому турнірі вже Першої ліги.

За домовленістю товариські матчі проводяться в форматі 2 тайми по 40 хвилин «брудного» часу, і в першій грі за планом Романа Ковальчика команда грала в три четвірки таким чином, щоб всі гравці, включаючи воротарів, отримали приблизно однаковий ігровий час.

Трохи більше 10-ти хвилин знадобилося хмельничанам, щоб свою ігрову перевагу матеріалізувати в забитий м’яч – точним ударом відзначився Єгор Донець. За рахунок інтенсивних змін Роман Ковальчик підтримував високі швидкості в діях своїх підопічних, і на 20-й хвилині «Сокіл» завдяки голу Костянтина Абзалова подвоїв свою перевагу. Рахунок 2:0 зберігся до завершення першого тайму.

По перерві на майданчику точилася не менше запекла боротьба, і після екватору другого тайму на точний удар Миколи Сохорука господарі відповіли голом Назара Павловія на 68-й хвилині. Невдовзі волиняни вшосте порушили правила, але Андрій Хамдамов не реалізував 10-тиметровий. Втім, за лічені миттєвості капітан «Сокола», так би мовити, реабілітувався і встановив, як виявилося пізніше, остаточний рахунок 4:1.

Варто додати, що ця перемога стала своєрідним подарунком від команди асистенту головного тренера «Сокола» Михайлу Петровичу Токару, якому 7 травня виповнився 51 рік.

В суботу, 8 травня, о 10.30 «Сокіл» і «Любарт» зіграють другий товариський поєдинок.

7 травня. Луцьк. Товариський матч

«Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:4 (0:2)

«Любарт»: Станіслав Горнік, Андрій Янчук – Дмитро Романюк, Сергій Вишневський, Євген Заїченко, Богдан Мизюк, Владислав Козачок, Андрій Чуднов, Антон Дригульський, Володимир Баденчук, Олег Фенюк, Назар Сеник, Владислав Сизик, Назар Павловій
Головний тренер Назар Бугайчук
«Сокіл»: Сергій Шевченко, Олег Чайка, Богдан Бабенко – Андрій Хамдамов, Костянтин Абзалов, Владислав Пєрвєєв, Артур Подлюк – Кирило-Ілля Бабак, Микола Сохорук, Богдан Токар, Олексій Боднар – Андрій Боднар, Максим Стрельцов, Єгор Донець, Олександр Орган
Головний тренер Роман Ковальчик

Голи: Назар Павловій, 68 – Єгор Донець, 11, Костянтин Абзалов, 20, Микола Сохорук, 63, Андрій Хамдамов, 73