«Сокіл» в Луцьку вдруге переграв «Любарт»

0
1402

Менше ніж за добу луцький «Любарт» та хмельницький «Сокіл» вдруге вийшли на майданчик спортивно-розважального комплексу «Adrenalin City», щоб провести другий товариський матч. В цій грі головний тренер нашої команди Роман Ковальчик знову планував грати рівномірно трьома четвірками, але кожна з них на своєму м’ячі мала діяти з воротарем в якості п’ятого польового гравця.

Як і напередодні, перша результативна дія в грі була за «Соколом»: на п’ятій хвилині комбінацію за участю партнерів по четвірці точним ударом завершив Костянтин Абзалов. Свою перевагу хмельничани збільшили ближче до середини тайму, коли Андрій Хамдамов вийшов сам на сам з воротарем «Любарту» і дотепно, перекатом, переграв його.

Волиняни доклали чималих зусиль, щоб змінити перебіг подій на майданчику, на 30-й хвилині Андрій Чуднов скористався неузгодженими діями в захисті гравців нашої третьої четвірки і один м’яч відіграв. Пройшло ще чотири хвилини – і рахунок вже став рівним: це Богдан Мизюк був точним у рандеву з воротарем «Сокола». Втім, рівновага протрималася не більше двох хвилин. Господарі вшосте порушили правила, до 10-тиметрової позначки підійшов Артур Подлюк і пробив без шансів для воротаря. Перший тайм 3:2 за «Соколом».

Після перерви, як і в першому таймі, щасливою для хмельничан стала п’ята хвилина. В цей час наша команда грала з воротарем Богданом Бабенком в якості п’ятого польового гравця, він і відзначився точним ударом. На 48-й хвилині гравець «Любарту» Андрій Чуднов побачив перед собою червону картку, і всього за хвилину «Сокіл» реалізував більшість – м’яч на свій рахунок записав Богдан Токар.

Поступаючись в три м’ячі, волиняни активізувалися, на 53-й хвилині Володимир Баденчук скористався помилкою Богдана Бабенка, і перевага «Сокола» скоротилася до двох м’ячів. Напруга на майданчику зросла, і суперники обмінялися забитими м’ячами: на гол Олега Фенюка класним пострілом в дев’ятку відповів Владислав Пєрвєєв. За п’ять хвилин господарі знову награли на шостий фол, цього разу до м’яча, встановленого на 10-ти метрах, підійшов Влад Пєрвєєв і не схибив. Остаточний рахунок 8:4 за дві хвилини до фінального свистка встановив Микола Сохорук.

Наступного тижня за попередньою домовленістю «Сокіл» та «Любарт» двічі зіграють в Хмельницькому. Про дати та час початку матчів офіційний сайт СК «Сокіл» повідомить додатково.

8 травня. Луцьк. Товариський матч

«Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:8 (2:3)

«Любарт»: Станіслав Горнік, Андрій Янчук – Дмитро Романюк, Сергій Вишневський, Євген Заїченко, Богдан Мизюк, Владислав Козачок, Андрій Чуднов, Антон Дригульський, Володимир Баденчук, Олег Фенюк, Назар Сеник, Владислав Сизик, Назар Павловій
Головний тренер Назар Бугайчук
«Сокіл»: Богдан Бабенко, Олег Чайка, Сергій Шевченко – Андрій Хамдамов, Костянтин Абзалов, Владислав Пєрвєєв, Артур Подлюк – Кирило-Ілля Бабак, Микола Сохорук, Богдан Токар, Олексій Боднар – Андрій Боднар, Максим Стрельцов, Єгор Донець, Олександр Орган
Головний тренер Роман Ковальчик

Голи: Андрій Чуднов, 30, Богдан Мизюк, 34, Володимир Баденчук, 53, Олег Фенюк, 70 – Костянтин Абзалов, 5, Андрій Хамдамов, 19, Артур Подлюк, 36, Богдан Бабенко, 45, Богдан Токар, 49, Владислав Пєрвєєв, 71,76, Микола Сохорук, 78

Вилучення: Андрій Чуднов, 48