«Сокіл» в результативній грі здобув другу перемогу над «Любартом»

0
449

Другий товариський матч з луцьким «Любартом» головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик вирішив присвятити награванню різноманітних варіантів гри з п’ятим польовим гравцем, яким в нашій команді зазвичай діють воротарі. Такий план на гру стосувався всіх трьох четвірок, але зрозуміло, що команда мала переходити на «5 на 4» не аби перейти, а тоді, коли для цього були створені передумови.

Вже на перших секундах «Сокіл» міг відкривати рахунок, але Боднар не скористався непоганою передачею Данилюка. На своєму м’ячі наша команда пробувала грати з п’ятим, і варто було помилитися, як Абзалову довелося фолити з жовтою карткою, щоб запобігти небезпеці володінням Шевченка. Тим не менше, хмельничани не відходили від своєї тактики, і на п’ятій хвилині рахунок був відкритий – це Сергій Шевченко замкнув простріл Данилюка. «Любарт» відігрався дуже швидко: кутовий, удар Дмитра Романюка, рикошет, і м’яч в сітці. Втім, пройшла ще хвилина, і після удару Владислава Первєєва і невпевненої гри Горніка «Сокіл» знову вийшов вперед.

Попри перевагу «Сокола» по володінню м’ячем, у гостей були свої контршанси, і на 13-й хвилині Володимир Баденчук, вийшовши зліва сам на сам, поновив рівновагу. Гра «5 на 4» йшла у нашої команди не кращим чином: з тим, щоб закріпитися на половині суперники часом виникали проблеми. Ну, і з реалізацією було не все гаразд, коли Боднар з п’яти метрів спрямував м’яча над поперечиною. Згодом, в контратаці «2 в 1», те ж саме було і у Данилюка. На 17-й хвилині все склалося найкращим чином, і Олексій Боднар скористався ідеальною передачею Хамдамова.

«Сокіл» продовжував притримуватися своєї гри з п’ятим, було далеко не ідеально, що і дозволило Володимир Козачку на 33-й хвилині вразити порожні ворота. Кінцівка тайму пройшла в атаках «Сокола», і Владислав Первєєв ударом з середньої дистанції встановив рахунок першого тайму – 4:3.

Початок другого тайму не вплинув на дії «Сокола» з точки зору тактики. Напружувати захист «Любарту» вдавалося, а от з реальною загрозою воротам Янчука було не так очевидно. Майже одразу наші гравці заробили штрафний біля воріт суперника, але витиснули з нього лише кутовий. На 47-й хвилині обрізка хмельничан дозволила Сергію Вишневському вийти сам на сам з Шевченком і вкотре зрівняти рахунок. Знову Первєєву довелося брати гру на себе, і після його удару метрів з десяти фіксуємо хет-трик Владислава та рахунок 5:4. Вперше в грі на два м’ячі «Сокіл» відірвався на 53-й хвилині, коли Сизик сфолив і отримав за це жовту карту. Донець потужно пробив, воротар відбив і першим біля м’яча був Олександр Орган.

Наша команда володіла беззаперечною перевагою, але м’яч після ударів Данилюка та Абзалова не йшов у ворота. А от комбінація за участю Чайки та Гуцуляка завершилася голом Миколи Сохорука, який вразив ворота головою. На 67-й хвилині хмельничани отримали право на вільний з семи метрів, останній удар був за Органом, але повз ворота. Згодом у Донця виник шанс відзначитися, але зробити це йому завадила штанга. Майже одразу момент у Органа, який і пробив, але захисник виніс м’яч з лінії воріт.

За 10 хвилин до завершення гри гості награли на п’ять фолів. За три хвилини Абзалов отримав другу жовту, був вилучений, а «Любарт» отримав чисельну перевагу. Втрьох проти чотирьох «Соколу» довелося відпрацьовувати в захисті, і рахунок не змінився. А от на 75-й хвилині лучанам вдалося скоротити своє відставання, коли Назар Цап вдало підставив ногу під дальній удар.

Шостий фол у гостей таки стався, 10 метрів бив Богдан Токар і влучив у воротаря. За хвилину чергова атака «Сокола», і м’яч в свій актив записав Олег Гуцуляк. Це і був підсумковий гол в цій дуже результативній грі.

Наступного тижня «Сокіл» продовжить підготовку до гри чергового туру Екстра-ліги, яка, нагадаємо, відбудеться 2-го жовтня в Хмельницькому проти «ХІТа». Втім, не виключено, що підопічні Романа Ковальчика до цієї дати зіграють ще один чи два контрольних поєдинки. Перемовини з потенційними суперниками наразі в процесі.

18 вересня. Хмельницький. Товариський матч

«Сокіл» (Хмельницький) – «Любарт» (Луцьк) – 8:5 (4:3)

«Сокіл»: Сергій Шевченко (41-56, Олег Чайка, 15-27,56-69, Богдан Бабенко, 27-40,69-80) – Андрій Хамдамов, Костянтин Абзалов, Олексій Боднар, Вадим Данилюк – Владислав Первєєв, Олег Гуцуляк, Микола Сохорук, Богдан Токар – Кирило-Ілля Бабак, Максим Стрельцов, Єгор Донець, Олександр Орган
Головний тренер Роман Ковальчик

«Любарт»: Станіслав Горнік (Андрій Янчук, 41, Василь Семенюк, 55) – Дмитро Романюк, Сергій Вишневський, Владислав Козачок, Владислав Сизик – Володимир Баденчук, Богдан Мізюк, Назар Павловій, Назар Цап, Олександр Друкачук
Головний тренер Назар Бугайчук

Голи: Сергій Шевченко, 5, Владислав Первєєв, 8,38,47, Олексій Боднар, 17, Олександр Орган, 53, Микола Сохорук, 63, Олег Гуцуляк, 79 – Дмитро Романюк, 7, Володимир Баденчук, 13, Владислав Козачок, 33, Сергій Вишневський, 47, Назар Цап, 76

Попередження: Костянтин Абзалов, 4 – Владислав Сизик, 53

Вилучення: Костянтин Абзалов, 73