«Сокіл» в товариській грі програв «Хмельницьким делікатесам»

0
813

Вже більше місяця після завершення участі в національних футзальних змаганнях хмельницький «Сокіл» знаходиться в напруженому тренувальному процесі. Протягом цього часу головний тренер команди Роман Ковальчик мав змогу приділити багато часу вдосконаленню технічного та тактичного багажу своїх підопічних. В двадцятих числах лютого «Сокіл» провів товариську гру з ФК «Славута», а в суботу, 27 березня, наша команда зіграла контрольний поєдинок проти земляків з «Хмельницьких делікатесів». Тиждень тому команда Дмитра Мартинюка стала переможцем Преміум-ліги Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу і попереду у неї змагання Всеукраїнського фіналу АФЛУ, який 2-4 квітня має пройти в Запоріжжі.

За домовленістю гра проводилася у форматі 2 тайми по 40 хвилин «брудного» часу. Зазначимо, що через пошкодження в складі «Сокола» були відсутніми воротар Сергій Шевченко, а також польові гравці Кирило-Ілля Бабак та Богдан Токар. В той же час, до гри був залучений 17-тирічний вихованець новодністровського футболу Олександр Орган, який зараз в «Соколі» перебуває на перегляді.

Гра розпочалася зі швидкого голу нашого суперника: після прострілу з кутового м’яч від Пєрвєєва влетів у ворота. Втім, «Сокіл» швидко перевів гру на половину «Делікатесів», і після дальнього удару Артура Подлюка рахунок став рівним.

Втративши по кілька непоганих нагод, команди змінили рахунок на табло на 15-й хвилині: Владислав Пєрвєєв пробив зліва в 10-ти метрів, і Самчук був безсилим. Мінімальна перевага «Сокола» протрималася 6 хвилин, коли «пожежею» та помилками гравців другої четвірки вдало скористався Дмитро Сорока. А ще за дві хвилини «Делікатеси» були попереду – ударом з середньої відстані відзначився Андрій Муляр.

До перерви суперники обмінялися забитими м’ячами: Андрій Хамдамов точним ударом завершив нашу контратаку «3 в 2», а майже з сиреною Андрій Наконечний знову вивів «Делікатеси» вперед.

На початку другого тайму був призначений вільний удар у ворота Самчука, який взяв м’яча до рук після передачі свого гравця. Подлюк з дуги покотив м’яча на Хамдамова, який з близької відстані не промахнувся.

Згодом, за планом Романа Ковальчика, Олег Чайка почав підключатися до наших атак, і це тривало кожного разу, коли м’яч був «нашим». Гра «5 на 4» не надто йшла у «Сокола», тому загрози воротам Самчука практично не було. Тактика з підключеннями Чайки спрацювала на 57-й хвилині, коли розіграш п’ятого точним ударом завершив Вадим Данилюк. За дві хвилини «Сокіл» мав можливість збільшити свою перевагу, але Хамдамов не реалізував пенальті, пробивши з 6-ти метрів вище воріт.

За кілька хвилин до цих подій «Сокіл» назбирав 5 фолів, коли ж наші гравці сфолили вшосте, Дмитро Мартинюк з дабл-пенальті переграв Чайку – 5:5. Пройшло ще кілька хвилин, і «Делікатеси» вкотре повели в рахунку – відзначився Віталій Луцюк. Вкотре ж відігратися «Соколу» вдалося завдяки зусиллям Андрія Хамдамова, який при виході сам на сам переграв Тимощука – 6:6.

Рівно за 8 хвилин до завершення гри Дмитро Мартинюк взяв тайм-аут, після якого вже наш суперник почав грати з п’ятим польовим гравцем. Без воротаря на своєму м’ячі грала і наша команда, що і дозволило Владиславу Гресю вразити ворота, які намагався страхувати Микола Сохорук.

Кінцівка гри вийшла нервовою. І в нашого суперника було 5 фолів, а апогей гри прийшовся на останні секунди: «Делікатеси» сфолили вшосте, але Подлюк з 10-ти метрів не переграв Тимощука.

27 березня. Товариська гра
«Сокіл» (Хмельницький) – «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький) – 6:7 (3:4)

«Сокіл»: Олег Чайка (1-21, 41-60, Богдан Бабенко, 21-40, 60-80) – Костянтин Абзалов, Владислав Пєрвєєв, Андрій Хамдамов, Артур Подлюк – Микола Сохорук, Вадим Данилюк, Олег Гуцуляк, Олексій Боднар – Максим Стрельцов, Андрій Боднар, Єгор Донець, Микита Макеєв – Олександр Орган
Головний тренер Роман Ковальчик
«Хмельницькі делікатеси»: Назарій Самчук (1-21, 41-61, Богдан Тимощук, 21-40, 61-80) – Віталій Сакович, Віталій Рябоконь, Владислав Гресь, Дмитро Мартинюк, Віталій Луцюк, Андрій Наконечний, Юрій Малишевський, Сергій Яровий, Назар Рибчинський, Андрій Муляр, Дмитро Сорока
Головний тренер Дмитро Мартинюк

Голи: Артур Подлюк, 3, Владислав Пєрвєєв, 15, Андрій Хамдамов, 38,43,70, Вадим Данилюк, 57 – Владислав Пєрвєєв, 1-автогол, Дмитро Сорока, 21, Андрій Муляр, 23, Андрій Наконечний, 40, Дмитро Мартинюк, 62, Віталій Луцюк, 67, Владислав Гресь, 74