«Squadra futsal cup 2020». «Сокіл-2» з перемоги стартував на турнірі в Бельгії

0
1613

3 січня в бельгійському місті Мускрон стартував 9-й за ліком представницький міжнародний футзальний турнір «Squadra futsal cup 2020». Цього року в ньому приймають участь понад 40 команд з десяти країн: Бельгії, Іспанії, Швейцарії, Італії, Франції, Польщі, Німеччини, Марокко, Нідерландів та України.

Протягом трьох днів змагання проходитимуть в чотирьох вікових категоріях, і в турнірі серед юнаків U-17 нашу країну представляє молодіжна команда хмельницького «Сокола». Загалом в цій віковій категорії за перемогу змагатимуться 12 команд, які на попередньому етапі розбиті на 3 групи.

За підсумком жеребкування підопічні Віталія Розпаченюка попали в групу В, де їхніми суперниками будуть «Рекорд» (Бєльсько-Бяла, Польща), а також дві бельгійські команди – «FS Mofa Hasselt» та «EJ Farciennes». Згідно регламенту, одна гра триває один тайм 25 хвилин «брудного» часу.

В першій грі в групі В суперником «Сокола-2» були юнаки з клубу «FS Mofa Hasselt», який представлений в найсильніший бельгійській футзальній лізі Дивізіон 1. На 10-й хвилині рахунок в грі відкрив Артем Барабаш, а за 8 хвилин перевагу нашої команди до двох м’ячів збільшив Микола Сохорук. Тож є перша перемога хмельничан в Мускроні!

3 січня о 16.00 за київським часом «Сокіл-2» зіграє з польським «Рекордом».

«Squadra futsal cup 2020»
3 січня. Група В

«Сокіл-2» – «FS Mofa Hasselt» – 2:0
Голи: Барабаш, 10, Сохорук, 18

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ