«Тайфун» – «Сокіл-2». Анонс матчу

0
1412

«Тайфун» – «Сокіл-2»

Бренд-ліга з футзалу-2019.  Група В. 1 тур.

22 вересня. 13:00. 

Вже взавтра підопічні Віталія Розпаченюка розпочнуть свій виступ у Бренд-лізі-2019.  Лише кілька тижнів тому закінчився літній чемпіонат, але робота над формуванням конкурентоспроможної  та боєздатної команди в самому розпалі. Тренувальний табір у Хорватії, спаринг проти однолітків із Словенії  – частина обов’язкового підготовчого періоду до Преміум-ліги-2019/2020. Нагадаємо, що у ній наша молодіжна команда  виступає в найсильнішому дивізіоні міста, а тому високий рівень відповідальності змушує хлопців та тренера уже зараз вмикати максимальні обороти.

За підсумками жеребкування «Сокіл-2» потрапив у групу В, де по черзі поміряється силами з клубами  «Forex Club», «Алмаз» та «Тайфун». Саме поєдинком з останніми розпочнуть наші хлопці свій виступ у турнірі. Колектив з грізною назвою «Тайфун» з’явився на футзальній мапі хмельницького футзалу зовсім недавно. За плечима у них лише один турнір – Літня Преміум-ліга.  Старт у дебютантів вийшов не надто вдалим – лише одна нічия та 14-ть поразок у 15-ти іграх чемпіонату. Але що слід відмітити – це характер  «тайфунівців» та бажання грати у атакуючий, яскравий футзал, що іноді і відігравало з гравцями злий жарт. Досить низька індивідуальна майстерність та проблеми в командній грі не дозволили представнику четвертого дивізіону поборотись за більш високі позиції та задовольнитися останнім місцем . Саме для покращення своїх недоліків перед основним футзальним проектом року і створений окремий турнір – Бренд-ліга, яка неодмінно додасть обом  достатньо матеріалу для роботи над власними помилками.

Кращими бомбардирами команди влітку стали Федір Гура та Олександр Матвійчук. Вони обидва забили по 5 м’ячів у ворота суперників. Саме на цих гравцях тримається атакуюча ланка команди і «соколятам» потрібно уважно підійти до опіки цих універсалів.

Здається, що у цьому протистоянні є явний фаворит, але саме в такі моменти цілком можлива психологічна розслабленість та недооцінка суперника. А прояви такого настрою майже завжди призводять до труднощів та нервування. Чи зуміють «соколи» уникнути подібних проблем та грою довести високі власні амбіції ми побачимо взавтра, 22 вересня. Початок зустрічі о 13:00, спорткомплекс «Конфермат».

Орієнтовні склади: 

«Тайфун»: Герасимчук, Нарожний, Коздронь, Трохимчук, Білий, Петренко, Вежбицький, Гура, Матвійчук, Блонський

«Сокіл-2»: Гончар, Чайка, Гринь, Омарі, Барабаш, Стрельцов, Донець, Данилюк, Сохорук, Чорний, Храпач, Заєць, В’язовецький, Ожеледа

Прес-служба СК«Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ