У Будинку футболу відбулася прес-зустріч представників ЗМІ з керівництвом Асоціації футзалу України

0
1481

9 серпня у Будинку футболу підбили підсумки футзального сезону 2015/2016 та розглянули плани по медіа-співробітництву протягом сезону 2016/2017.

У новому сезоні очікується нова концепція співпраці з прес-службами клубів Екстра-ліги та Першої ліги, а також зі ЗМІ, які висвітлюють український футзал.

Під час зустрічі представників ЗМІ та прес-служб клубів Екстра-ліги віце-президент Асоціації футзалу України Володимир Гримайло презентував план створення Другої ліги, яка повинна об’єднати найсильніші аматорські колективи та молодіжні команди Екстра-ліги, та розповів про план розвитку всеукраїнських змагань АФУ на 5 років (період 2016-2022 р.р.).

За словами Володимира Гримайла, це важливий етап у становленні змагальної вертикалі українського футзалу. Наразі ведеться робота з приводу того, щоб футзал найближчим часом став олімпійським видом спорту. Тому зараз важливо бачити тих, хто у перспективі зможе зіграти у складі олімпійської збірної України з футзалу. Це актуально у плані створення юніорської збірної України. Вікова категорія молодих гравців, які гратимуть у Другій лізі – U-19.

Окрім того, виступив віце-президент Асоціації футзалу України Вадим Каганов, який відзвітував за роботу, що була зроблена протягом сезону в Аматорській футзальній лізі та Шкільній футзальній лізі і поділився планами на майбутній сезон у АФЛУ та ШФЛУ.

Керівник з медіа-напрямків АФУ Дмитро Копій розповів про медійні плани Асоціації на новий сезон. Так планується поширити присутність футзалу на телеекранах та розширити кількість телетрансляторів. Головним транслятором визначено всеукраїнський телеканал «ХSPORT», який працює в цифровому ефірі Т2. Також плануються трансляції на кабельних каналах «Спорт1», «Спорт2», на IPTV-каналі «Mostvideo.TV», супутниковому каналі «Телевсесвіт» та на декількох регіональних телеканалах. Окрім того, буде змінений формат по співпраці з прес-службами клубів Екстра-лізі в рамках висвітлення матчів та післяматчевих інтерв’ю.

По закінченні офіційної частини зустрічі відбулася церемонія нагородження кращих представників прес-служб та ЗМІ, які висвітлювали футзал у сезоні 2015-2016.

Номінантами стали:

«Краща прес-служба Екстра-ліги» – «Ураган» (Івано-Франківськ);
«Краща прес-служба Першої ліги» – «Спортлідер-2» (Хмельницький);
«Краща прес-служба жіночого чемпіонату України» – «Біличанка-НПУ» (Ірпінь);
«Кращий журналіст сезону» – Артем Терентьєв (UA-Футбол);
«Кращий коментатор» – Олег Ланяк (прес-аташе НФК «Ураган», Івано-Франківськ);
«Кращий регіональний журналіст» – Олександр Таран (прес-аташе ФК «Спортлідер+», Хмельницький);
«Кращий сайт футзального клубу» – «Ураган» (Івано-Франківськ);
«Краще висвітлення діяльності клубу в соцмережах» – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ);
«Краще ЗМІ, яке висвітлює футзал» – UA-Футбол.

Окрім того, особлива подяка висловлюється прес-аташе ФК «Спортлідер+»/СК «Сокіл» (Хмельницький) Олександрові Тарану за якісну статистику чемпіонатів Екстра-ліги та Першої ліги, прес-аташе ФК «СумДУ» (Суми) Володимиру Лавському за кращий формат відео-трансляцій (проведення «Фіналу чотирьох» чемпіонату України серед ВНЗ) , а також Русланові Свіріну та ТРК «Київ» за числені відео сюжети про футзальні івенти у Києві.Володимир Гримайло подякував усім за роботу та нагадав, що, чим більше ЗМІ висвітлюватимуть цей вид спорту, тим більше він ставатиме популярним у нашій країні.

Прес-служба Асоціації футзалу України

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ