«Ураган» – «Сокіл». Післямова тренера

0
2562

Роман Ковальчик (Головний тренер СК “Сокіл”)

–  Якщо аналізувати гру повністю, то перша четвірка із завданням на гру впоралась на оцінку «задовільно». Вони створювали моменти, намагались не помилятись біля власних воріт і  малюнок їх гри частково влаштовував мене. А ось у другої четвірки все ж таки спрацював психологічний фактор: було помітно, що молодь перехвилювалась і виявилась не готовою до гри.

Все-таки у суперника більш зіграна та досвідчена команда,  і це позначилось на результаті. В багатьох моментах приймали не ті рішення, яких потребувала та чи інша ігрова ситуація. Нічого трагічного не сталось, вони ростуть, вчаться. І Рим так скоро не будувався.

Вважаю, що ключову роль у перемозі суперника відіграла краща індивідуальна майстерність окремих виконавців. Багато чого наші хлопці ще роблять не впевнено,  занадто повільно і господарі сповна скористалися нашою нерішучістю.  Поки що ми відпрацьовуємо все це в ракурсі тактичних вправ, а на практиці тільки починаємо застосовувати набуті навики. Якщо взяти дві четвірки разом, то у нас виникає деякий дисбаланс між ними. Звідси і такі перепади, звідси і поразка.

Вже через п’ять днів у нас матч з «Продексімом», а значить часу залишається зовсім мало. Будемо намагатись максимально ефективно скористатись цим терміном і покращити ті аспекти гри, які сьогодні не спрацювали.

Прес-служба СК “Сокіл”  

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ