І в другій грі без очок: «Сокіл» (U-15) програв «Кристалу»

0
512

Другий ігровий день другого туру чемпіонату України серед юнаків U-15 для хмельницького «Сокола» розпочався ранковим матчем проти одеського «Кристалу», який в попередній шести матчах здобув всього два очки. Тож для підопічних Віталія Розпаченюка це була гра з розряду тих, в якій можна було розраховувати на перемогу.

З атак хмельничан розпочалася гра, які не використали кілька нагод відкрити рахунок. Але зробили це одесити в своїй першій же контратаці. Лебедєв на фланзі проскочив Лисенка, відпасував на Каряка, який низовим ударом прошив Житніковського. На 9-й хвилині той же Каряк перехопив необачну передачу наших гравців, але його удар прийняла на себе стійка. Другий гол в ворота «Сокола» все ж таки стався. На 13-й хвилині «Кристал» отримав право на штрафний, і після тайм-ауту Лебедєв потужним дальнім ударом подвоїв перевагу одеситів.

Численні атаки «Сокола» в другому таймі принесли результат на 26-й хвилині, коли після передачі Стасюка відзначився Бернада. Майже одразу Житніковський почав підключатися до атак в якості п’ятого польового гравця і продовжував це і надалі, коли м’ячем володіли хмельничани. Гра майже весь час йшла біля воріт «Кристалу», але забити рятівний м’яч нашим хлопцям так і не вдалося. Більше того, за 10 секунд до сирени Катков вразив порожні ворота «Сокола» – поразка 1:3.

Сьогодні ж, орієнтовно о 16.00, «Сокіл» (U-15) знову вийде на майданчик, щоб зіграти ще з однією одеською командою – «Чорно море».

22 грудня. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Кристал» (Одеса) – 1:3 (0:2)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко, Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Назар Токар – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Максим Бернада, 26 – Іван Каряк, 3, Євген Лебедєв, 13, Володимир Катков, 32

В решті матчів другого ігрового дня другого туру зафіксовані такі результати:

«Чорне море» (Одеса) – КІВС «Енергія» (Львів) – 2:1
«Іллічівець» (Чорноморськ) – «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 3:4
«Гопри» (Гола Пристань) – КДЮСШ «Барса» (Шостка) – 3:0
ДЮСШ № 25 (Київ) – ДЮСШ № 4 (Рівне) – 2:0
«Фенікс» (Харків) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:2
16.00. «Чорне море» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький)
17.10. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
18.20. ДЮСШ № 25 (Київ) – КІВС «Енергія» (Львів)

Турнірна таблиця з урахуванням зіграних матчів другого ігрового дня другого туру:

1. ДЮСШ № 25 (Київ) – 7 ігор, 19 очок, м’ячі 44:8
2. «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 7 ігор, 17 очок, 14:14
3. «Фенікс» (Харків) – 7 ігор, 16 очок, 21:13
4. ДЮСШ № 4 (Рівне) – 7 ігор, 14 очок, 16:8
5. «Гопри» (Гола Пристань) – 7 ігор, 13 очок, м’ячі 24:11
6. «Чорне море» (Одеса) – 7 ігор, 13 очок, 13:10
7. КІВС «Енергія» (Львів) – 7 ігор, 13 очок, 13:7
8. «Сокіл» (Хмельницький) – 7 ігор, 8 очок, 10:15