В футзальній Екстра-лізі сезону 2016/2017 зіграє десять команд

0
2107

«Спортлідер+» змінює назву на «Сокіл», «Приват» припиняє виступи серед кращих клубів України

Став відомий офіційний склад учасників чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги сезону 2016-2017 років. У новому чемпіонаті Екстра-лізі зіграють десять команд.

На жаль, в числі учасників не буде криворізького “Привату”. За наявною інформацією, цей проект тимчасово заморожений. Проте, ми все-таки сподіваємося на те, що побачимо “Приват” у Першій лізі. Зате ми побачимо відразу три нові команди. Це хмельницький“Сокіл”, який офіційно став правонаступником “Спортлідера+”, київський “ХІТ”, який є чинним чемпіоном Першої ліги, і “Юні-Ламан” з Чорноморська, який за підсумками минулого сезону став бронзовим призером Першої ліги.

Сам же склад учасників наступного сезону виглядає так: “Енергія” (Львів), “Локомотив” (Харків), “Продексім” (Херсон), “Сокіл” (Хмельницький), “Титан-Зоря” (Покровське), “ЛТК-ІнБев-НПУ” (Луганськ – Київ – Житомир), “Ураган” (Івано-Франківськ), “Кардинал-Рівне” (Рівне), “ХІТ” (Київ), “Юні-Ламан” (Чорноморськ).

Нагадаємо, що початок нового сезону заплановано на 13-е серпня, коли “Енергія” і “Локомотив” розіграють між собою Суперкубок України. А старт чемпіонату планується на 20-е серпня. Причому, варто відзначити, що при таких розкладах столичний “ХІТ” пропустить початок чемпіонату, оскільки буде заграний у змаганнях з пляжного футболу.

UA-Футбол

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ