Владислав Вербовий: «Постараюся справою довести, що гідний довіри»

0
2841

Зовсім недавно нові контракти з СК «Сокіл» підписали п’ять гравців.

Ми попросили цих гравців поділитися своїми враженнями та очікуваннями.

IMG_2213

Вадим Кіт:

У мене тільки позитивні емоції. Я радий, що клуб запропонував мені такий контракт. У 19 років я граю в основному складі команди Екстра-ліги, і розумію, що тут на мене всерйоз розраховують. Я бачу для себе перспективи зростання в клубі, і мені це подобається.

Евро 2

Максим Цилепа:

Я дуже радий. Не кожен день 17-річному гравцеві пропонують підписати контракт з клубом Екстра-ліги на п’ять років. Значить, на мене тут розраховують. Зовсім недавно я виступав в аматорській лізі. А тепер вже виходжу проти найсильніших команд країни. Я дуже задоволений. Я не очікував, що мені вдасться потрапити в основну команду так швидко, і вже точно не думав, що поїду на Євро-2018. У мене маса позитивних емоцій від цієї поїздки, і величезне бажання працювати. Вважаю, що це мій шанс, і я докладу всіх зусиль, щоб його не втратити.

IMG_6142

Богдан Кручек:

Я дуже задоволений. Розумію, що на мене тут розраховують, мені довіряють. Дуже подобається, що ми вже двічі за останній час побували закордоном, і я отримав можливість зіграти проти сильних команд і побачити матчі за участю найкращих європейських збірних. Мені подобається працювати з нашим тренером, і я бачу тут для себе хороші перспективи.

IMG_2180

Владислав Вербовий:

Мені всього 17, а я в останніх матчах стабільно виходжу в основному складі. Тренер мені довіряє, і це дуже мотивує. Такий контракт дозволяє мені почувати себе впевненіше. Відверто кажучи, я не думав, що так швидко потраплю в Екстра-лігу. Звичайно, я хвилююся перед іграми, але з кожною грою відчуваю себе впевненіше. Знаєте, я краще менше буду говорити, а постараюся справою довести, що гідний довіри.

Евро 1

Владислав Ліпчинський:

Клуб мене виховав. Мені 16 років, а я вже дебютував в Екстра-лізі. Мені дуже подобається працювати з такими тренерами як Роман Миколайович і Михайло Петрович. Що стосується п’ятирічного контракту, то я готовий підписати контракт з клубом і на більший термін. Тут мій дім.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ