Всеукраїнський фінал АФЛУ. День 2. LIVE!!!

0
1750

Надаємо Вашій увазі розклад трансляцій матчів другого ігрового дня Всеукраїнського фіналу АФЛУ, який вчора стартував у Житомирі

СК “Динамо”

9.00. 1-й тур, група F: «Металург» (Соколовське) – КРИПТО (Жовті Води)

10.00. 1-й тур, група Н: «Автолокомотив» (Южноукраїнськ) – «Конкорд» (Кривий Ріг)

11.00. 2-й тур, група А: «Слобода» (Харків) – «Віза Вторма» (Івано-Франківськ)

12.00. 2-й тур, група А: «Інтерпайп Нікотьюб» – МКВ (Одеса)

13.00. 2-й тур, група F: SKIDKA (Київ) – «Металург» (Соколівське)

14.00. 2-й тур, група Н: «Спортлідер-3» (Хмельницький) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ)

15.00. 1-й тур, група G: «Надія» (Хорів) – «Дунай» (Багате)

16.00. 3-й тур, група А: «Віза Вторма» (Івано-Франківськ) – МКВ (Одеса)

17.00. 3-й тур, група А: «Інтерпайп Нікотьюб» (Нікополь) – «Слобода» (Харків)

18.00. 2-й тур, група G: «Дунай» (Ізмаїл) – «Конкорд» (Дружківка)

19.00. 3-й тур, група F: КРИПТО (Жовті Води) – SKIDKA (Київ)

20.00. 3-й тур, група Н: «Конкорд» (Кривий Ріг) – «Спортлідер-3» (Хмельницький)

21.00. 3-й тур, група G: «Конкорд» (Дружківка) – «Надія» (Хорів)

 

СК ФОК

9.00. 1-й тур, група С: АІК ЕКО (Запоріжжя) – «Легіон» (Гребінка)

10.00. 1-й тур, група D: «Металіст» (Тернопіль) – ЮВІКО (Дніпропетровськ)

11.00. 1-й тур, група Е: «Рівне 112» (Рівне) – «Енергетик» (Вінниця)

12.00. 2-й тур, група В: «Агрінол» (Бердянськ) – «Автомир» (Миколаїв)

13.00. 2-й тур, група В: «Обленерго» (Херсон) – «Атлет» (Житомир)

14.00. 2-й тур, група С: «Легіон» (Гребінка) – «Форест» (Суми)

15.00. 2-й тур, група D: «Альтаїр» (Драбів) – «Металіст» (Тернопіль)

16.00. 2-й тур, група Е: «Енергетик» (Вінниця) – «Шахтар» (Дніпропетровськ)

17.00. 3-й тур, група В: «Обленерго» (Херсон) – «Автомир» (Миколаїв)

18.00. 3-й тур, група В: «Атлет» (Житомир) – «Агрінол» (Бердянськ)

19.00. 3-й тур, група С: «Форест» (Суми) – АІК ЕКО (Запоріжжя)

20.00. 3-й тур, група D: Ювіком (Дніпропетровськ) – «Альтаїр» (Драбів)

21.00. 3-й тур, група Е: «Шахтар» (Дніпропетровськ) – «Рівне 112» (Рівне)

22.00. 1-й тур, група А: «Слобода» (Харків) – МКВ (Одеса)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ